Ceny na Tefal Simply Clean B5670253 20 cm
Zdjęcia 13 | od 69 do 105 zł Rodzaj: klasyczna; Rozmiar: Maks. rozmiar (cm): 20; Średnica dna (cm): 12.8; Wysokość ścianek (cm): 4.3; Materiał patelni: aluminium; Materiał uchwytu: bakelit; Powłoka nieprzywierająca: tytanowa; Funkcje i możliwości: wskaźnik nagrzania; możliwość mycia w zmywarce; Zawartość zestawu: Kraj pochodzenia marki: Francja |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL Simply Clean B5670253 20 cm | 79 zł |
Patelnia Tefal Simply Clean 20CM B56702 | 69 zł |
Tefal, Patelnia, Simply Clean, 20 cm, B56702 | 90 zł |
TEFAL Pan B5670253 Simply Clean Frying, Diameter 20 cm ...nie z tej ziemi | 91 zł |
Patelnia TEFAL Simply Clean 20 cm B56702 | 69 zł |
TEFAL Patelnia B5670253 Simply Clean Frying, średnica 20 cm | 105 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!