Ceny na Tefal Senator Stainless Steel 1.0 1 l
Zdjęcia 7 | od 98 do 154 zł Termos litrowy Tefal to rozwiązanie średniej klasy, odpowiednie do różnych zastosowań. Można go zabierać na długie spacery, do pracy lub nauki, używać w podróży itp. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/10, która nie boi się upadków i innych mechanicznych wpływów. Kolba wykonana jest również ze stali nierdzewnej, a osławiona technologia próżniowa jest podstawą do zapewnienia wysokich właściwości termoizolacyjnych. Thermos Tefal Senator Stainless Steel 1.0 jest w stanie utrzymać ciepło herbaty lub kawy do 12 godzin, a napoje bezalkoholowe zimne - jeszcze dłużej - do dnia. Szczelność i ochronę przed wyciekami zapewnia nakrętka, która pozwala położyć etui na boku, a nawet odwrócić. Kolejną cechą jest opatentowany zawór Safe Lock, który zapewnia zawiasowy mechanizm do nalewania płynu...bez odkręcania korka. Zewnętrzna pokrywka jest tradycyjnie gotowa do przejęcia funkcji kubka. Dodatkowym atutem korko-zaworu jest jego składana konstrukcja oraz możliwość mycia wszystkich elementów modelu (w tym kolby) w zmywarce. |
0.5 l1 l |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Termos Srebrny 1 l K3063414 | 98 zł |
TEFAL K3063414 SENATOR STAL 1 L Srebrny | 138 zł |
Termos TEFAL SENATOR 1L czerwony | 134 zł |
Tefal SENATOR VF 1.0L black | 139 zł |
Czerwony termos z kubkiem 1 l Senator – Tefal | 154 zł |
Termos Tefal Senator Termiczny czarny Stalowy 1L | 108 zł |
Tefal Senator 1.0 L Stainless steel | 135 zł |
Termos TEFAL SENATOR 1L stalowy | 105 zł |
Termos TEFAL SENATOR 1L czarny | 134 zł |
Czarny termos z kubkiem 1 l Senator – Tefal | 154 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!