Ceny na telewizor TCL 32S5400A 32 "
od 702 do 1 382 zł Przekątna ("): 32; System operacyjny: Android TV 11; Powłoka: błyszcząca; Rozdzielczość (px): 1366x768; Częstotliwość odświeżania (Hz): 50; Moc dźwięku (W): 10; Liczba głośników (szt.): 2; Tuner cyfrowy: DVB-T2 (telewizja naziemna); DVB-C (telewizja kablowa); DVB-S2 (telewizja satelitarna) dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TCL S54 Series 32S5400A Telewizor 813 cm 32" HD Smart TV Wifi Czarny | 954 zł |
TCL Telewizor LED 32 cale 32S5400A TVTCL32LDS5400A32S5400A
HD
Ciesz się przejrzystym obrazem w jakości HD.
HDR
Poprawiony kontrast oraz kolo... więcejry.
Micro Dimming (Mikroprzyciemn Zadowolenie.plZłóż skargę | 866 zł |
Telewizor LED TCL 32S5400A 32 cale HD ReadyZłącze CI (Common Interface) to rozwiązanie, które umożliwia odbiór kodowanych kanałów... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 702 zł |
Telewizor TCL 32S5400A 32" LED Full HD SmartTVTelewizor TCL 32S5400A 32" LED Full HD Android TV HDR Dolby Audio SmartTV Telewizor TCL 32S5400A łączy w sobie nowo... więcejczesne, bezramkowe wzornictwo, jakość obrazu HDR i zaawansowany system Smart TV: Android TV. Zaprojektowana dla tych, którzy nie chcą wybierać pomiędzy elegancją, jakością obrazu i łatwym dostępem do ulubionych treści. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Rozmiar ekranu: 32" Rozdzielczość: 1366x768 Typ panelu: LED System: Android 11 Dźwięk: Dolby Audio Smart TV: Tak DTV Tuner: DVB-T2/C/S2 Teletext: Tak Game mode HDR10 Klasa energetyczna: F Redukcja szumów cyfrowych: Tak Ostra i wyraźna jakość obrazu Ciesz się wyraźnymi i ostrymi obrazami dzięki jakości HD (1366 x 768 pixels) HDR: Ulepszony kontrast, kolory i szczegóły HDR znacznie rozszerza zakres kontrastu i koloru. HDR dokładnie odtwarza jasne i ciemne odcienie z precyzyjnymi kolorami i bardziej szczegółowymi obrazami Micro Dimming dla lepszego kontrastu Mikro-dimming analizuje obraz telewizora w tysiącach oddzielnych stref, aby dostosować jasność. Jakość obrazu znacznie się poprawia dla lepszego doświadczenia wizualnego, zwłaszcza w ciemności. Dolby Audio zapewnia bogaty, wyraźny i mocny dźwięk w telewizorze. Wykorzystaj swoją zawartość w jak największym stopniu dzięki dynamicznemu, wysokiej jakości dźwiękowi surround z Dolby Audio. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne, filmy online czy koncerty, Dolby Audio gwarantuje jakość dźwięku, która spełni twoje oczekiwania. Multi dźwięk - dźwięk na słuchawkach i w telewizorze telewizorze jednocześnie. Ten telewizor może jednocześnie odtwarzać dźwięk z wewnętrznych głośników i podłączonych słuchawek przez gniazdo 3,5 mm lub Bluetooth. Oba poziomy głośności można regulować oddzielnie. Jedna osoba w gospodarstwie domowym może cieszyć się słuchaniem telewizora przez słuchawki bez konieczności głośnego odtwarzania telewizora. TCL Android TV - łatwa i nieograniczona rozrywka zawsze w najwyższej jakości Android TV wyposażony jest w wbudowane Google Home i Google Assistant. Znajdź najnowszy hit, sprawdź wynik ważnego meczu lub zmniejsz światło - bez przerywania tego, co oglądasz. Android TV umożliwia również bezpośrednie odtwarzanie zawartości na telewizorze. Innowacyjne funkcje, takie jak łatwe przełączanie między aplikacjami, konta dla wielu użytkowników lub ustawienia po stronie gwarantują, że ulubiona zawartość wszystkich członków rodziny jest zawsze na pierwszym planie. TCL Android TV pozwala na nieograniczoną zawartość i zawsze w najwyższej jakości: Netflix, Disney+, Amazon Prime, YouTube, HBO GO, Spotify, Twitch, Kodi, Plex, Google Play Movies, Hulu, Rakuten i wiele innych... Poznaj swojego Asystenta Google Zadawaj mu pytania. Każ mu robić rzeczy. To Twój własny osobisty Google, zawsze gotowy do pomocy z ponad 1 milionem działań. Zadawaj mu wszystko Każ mu robić rzeczy Kontroluj urządzenia domowe Maxelektro.plZłóż skargę | 999 zł |
TCL 32S5400A HD Android TV TV-LCD-TCL-0202TCL 32S5400A HD Android TV - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i o... więcejdbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 799 zł |
TCL 32S5400A HD AndroidTVKolor: Ciemny szczotkowany metal Gwarancja: 24 miesiące Załączone wyposażenie: Podstawa
Pilot
Baterie
Kabel zasi... więcejlający Możliwość montażu na ścianie: Tak VESA: 100 x 100 Waga z podstawą: 3,8 kg Waga bez podstawy: 3,7 kg Wysokość z podstawą [mm]: 482 mm Szerokość z podstawą [mm]: 730 Głebokość z podstawą [mm]: 182 mm Wysokość bez podstawy[mm]: 440 mm Szerokość bez podstawy [mm]: 730 mm Głębokość bez podstawy [mm]: 11,5-40-75 mm Typ telewizora: LED Wielkość ekranu [cal]: 32" Rozdzielczość [px]: 1366 x 768 px Tuner telewizji naziemnej (DVB-T): DVB-T2/HEVC Technologie obrazu: Skalowanie do UHD
Silnik IPQ 2.0 Engine
Cyfrowa redukcja szumów
Picture Performance Index 400 Technologie dźwięku: Dolby Digital Plus
Dolby Audio
Automatyczna regulacja głośności Głośniki: 2.0 Stereo pełnozakresowe, skierowane w dół Moc głośników [W]: 16 W Technologie kontrastu: Micro Dimming
Kontras Mega Standard HD: HD Ready Odświeżanie [Hz]: 50 Hz / 60 Hz Tuner telewizji kablowej (DVB-C): DVB-C Tuner telewizji satelitarnej (DVB-S): DVB-S2 Nowa linia: 2023 HDR (High Dynamic Range): Tak Przekątna ekranu [cal]: do 32" Technologie kolorów: Kalibracja 10P & 2P Technologia HDR: HDR10 Funkcje specjalne: ["Asystent Google","Sterow Neonet.plZłóż skargę | 799 zł |
Telewizor TCL 32S5400AF 32" LED Android TVHDR znacznie rozszerza zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odtwarza jasne i ciemne odcienie z pr... więcejecyzyjnymi kolorami i bardziej szczegółowymi obrazami. Electro.plZłóż skargę | 950 zł |
TCL Telewizor LED 32 cale 32S5400A 11408532S5400A
HD
HDR
Micro Dimming (Mikroprzyciemn Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 976 zł |
Telewizor TCL 32S5400AF 32" LED Android TVHDR znacznie rozszerza zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odtwarza jasne i ciemne odcienie z pr... więcejecyzyjnymi kolorami i bardziej szczegółowymi obrazami.... Avans.plZłóż skargę | 950 zł |
TCL Telewizor LED 32 cale 32S5400A 11408532S5400A
HD
HDR
Micro Dimming (Mikroprzyciemn Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 866 zł |
Telewizor TCL 32S5400AF 32" LED Android TVHDR znacznie rozszerza zakres zarówno kontrastu, jak i kolorów. HDR dokładnie odtwarza jasne i ciemne odcienie z pr... więcejecyzyjnymi kolorami i bardziej szczegółowymi obrazami.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 950 zł |
Telewizor Thomson 32S5400A LED 32'' HD Ready Android | 807 zł |
Telewizor 32S5400A HD AndroidTVEKRAN LED Rozwiązanie to wyróżnia się nie tylko niskim poborem energii, ale też dużą wytrzymałością na uszkodzenia... więcejmechaniczne. Telewizor wyposażony w LED-ow... EmpikZłóż skargę | 799 zł |
TCL 32S5400A | 949 zł |
TCL S54 Series 32S5400AF Telewizor 813 cm 32" Full HD Smart TV Wifi Czarny | 1 382 zł |
Telewizor TCL 32S5400A 32" LED Android TVWysoki zakres dynamiki (HDR) zapewnia doskonałe wrażenia z uderzającą jasnością, wyjątkową szczegółowością cieni i... więcejżywymi kolorami. Usiądź spokojnie i ciesz się niesamowitymi szczegółami obrazu, zgodnie z intencją twórców filmu. Electro.plZłóż skargę | 799 zł |
Telewizor TCL 32S5400A 32" LED Android TVWysoki zakres dynamiki (HDR) zapewnia doskonałe wrażenia z uderzającą jasnością, wyjątkową szczegółowością cieni i... więcejżywymi kolorami. Usiądź spokojnie i ciesz się niesamowitymi szczegółami obrazu, zgodnie z intencją twórców filmu.... Avans.plZłóż skargę | 799 zł |
Telewizor TCL 32S5400A 32" LED Android TVWysoki zakres dynamiki (HDR) zapewnia doskonałe wrażenia z uderzającą jasnością, wyjątkową szczegółowością cieni i... więcejżywymi kolorami. Usiądź spokojnie i ciesz się niesamowitymi szczegółami obrazu, zgodnie z intencją twórców filmu.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 799 zł |
TCL 32S5400AF | 949 zł |
TCL 32S5400A 32" LED Android TV - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 799 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!