Ceny na telewizor TCL 32S5201 32 "
Zdjęcia 3 | od 719 do 849 zł Przekątna ("): 32; System operacyjny: Android TV; Powłoka: błyszcząca; Rozdzielczość (px): 1366x768; Częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Moc dźwięku (W): 16; Liczba głośników (szt.): 2; Tuner cyfrowy: DVB-T2 (telewizja naziemna); DVB-C (telewizja kablowa); DVB-S2 (telewizja satelitarna) |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TCL 32S5201 TV-LCD-TCL-0206 | 849 zł |
Telewizor TCL 32S5201 LED 32'' HD Ready Android | 719 zł |
Telewizor TCL 32S5201 32'' Smart TV DVB-T2 HDR | 759 zł |
TCL 32S5201 LED 32'' HD Ready Android | 723 zł |
Telewizor TCL 32S5201 32'' Smart TV DVB-T2 HDR | 745 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!