Ceny na Stokke Tripp Trapp
Wideo 14Zdjęcia 3 | od 956 do 1 687 zł Wygodny i wielofunkcyjny model, który nadaje się nie tylko do karmienia małego dziecka, ale także do wykorzystania jako pełnoprawny mebel dla dorosłych. Wysokość siedziska i podnóżków jest po prostu dostosowywana do pożądanego poziomu, dzięki czemu krzesełko rośnie wraz z dzieckiem. Dla najmłodszych przewidziana jest specjalna przegroda, która nie pozwoli dziecku przebywać na podłodze. Należy również zwrócić uwagę, że model wykonany jest z naturalnego drewna - buku. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stokke Tripp Trapp Natural + Baby Set Stokke Tripp Trapp Natural + Baby Set Krzesełko do karmienia STOKKE TRIPP TRAPP®. Krzesełko, które rośnie raze... więcejm z Dzieckiem Przy zakupie krzesełka Tripp Trapp, Baby set w tym samym kolorze co krzesełko ! Przeznaczenie produktu. Krzesełko do karmienia STOKKE TRIPP TRAPP® może służyć praktycznie przez całe życie. Rodzic może położyć na nim dziecko zaraz po urodzeniu jak i korzystać z jego wygód również w dorosłym życiu. Producent dedykuje to krzesełko wszystkim tym, którzy cenią sobie naturalne produkty i ekologię. Jeżeli kochasz naturę i chcesz mieć rosnące z dzieckiem krzesełko ten produkt z naturalnego drewna jest dla Ciebie. Pozwól swojemu dziecku znaleźć się w centrum uwagi! Spraw, by aktywnie uczestniczyło w rodzinnym posiłku lub zabawie przy stole! Wybierz rosnące krzeseł Erli.plZłóż skargę | 956 zł |
Stokke® Tripp Trapp®The iconic Tripp Trapp® chair was the first high chair of its kind when designed by Peter Opsvik in 1972. Made of... więcejsolid European beech wood, its intelligent design grows with your child, providing a comfortable, ergonomic seat at any age. It has been made to fit right up to your dining table to bring your baby into theheart of your family, allowing your little boy or girl to eat, learn, play and develop alongside you.
Adjustable and ergonomic
The intelligent and ergonomic design of Stokke® Tripp Trapp® features a adjustable seat and footrest. So your child can move around freely and be safely secured at the same time. The best of it all? The Stokke® Tripp Trapp® grows with your child and when properly adjusted it’s an ergonomic ch Babyplus.storeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 126 zł |
Stokke Krzesełko do Karmienia Tripp Trapp NATURALKrzesło Tripp Trapp® Krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem — na całe życie Tripp Trapp® to genialne krzesło zap... więcejrojektowane przez Petera Opsvika. Zrewoluc... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
Stokke Krzesełko Tripp Trapp Natural | 989 zł |
Stokke Krzesełko Tripp Trapp Natural 100101Dzieci uczą się i rozwijają dzięki obserwacji i kontaktom z rodzicami oraz otoczeniem. Wspólna... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 959 zł |
Stokke® Tripp Trapp® OakThe iconic Tripp Trapp® chair was the first high chair of its kind when designed by Peter Opsvik in 1972. Made of... więcejsolid European beech wood, its intelligent design grows with your child, providing a comfortable, ergonomic seat at any age. It has been made to fit right up to your dining table to bring your baby into theheart of your family, allowing your little boy or girl to eat, learn, play and develop alongside you.
Oak collection
The Stokke® Tripp Trapp® Oak is treated with a matte lacquer which differs in smoothness from the original Tripp Trapp® and increases the quality of the chair. Your Tripp Trapp® Oak will always look unique! It depends on which part of the oak tree is used for manufacturing the chair which givesit its unique characteristics Babyplus.storeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 170 zł |
Stokke Tripp Trapp Glacier Green + Baby Set Stokke Tripp Trapp Glacier Green + Baby Set Krzesełko do karmienia STOKKE TRIPP TRAPP®. Krzesełko, które rośni... więceje razem z Dzieckiem Przy zakupie krzesełka Tripp Trapp, Baby set w tym samym kolorze co krzesełko ! Przeznaczenie produktu. Krzesełko do karmienia STOKKE TRIPP TRAPP® może służyć praktycznie przez całe życie. Rodzic może położyć na nim dziecko zaraz po urodzeniu jak i korzystać z jego wygód również w dorosłym życiu. Producent dedykuje to krzesełko wszystkim tym, którzy cenią sobie naturalne produkty i ekologię. Jeżeli kochasz naturę i chcesz mieć rosnące z dzieckiem krzesełko ten produkt z naturalnego drewna jest dla Ciebie. Pozwól swojemu dziecku znaleźć się w centrum uwagi! Spraw, by aktywnie uczestniczyło w rodzinnym posiłku lub zabawie przy stole! Wybierz rosnące krzeseł Erli.plZłóż skargę | 1 289 zł |
Stokke Tripp Trapp Serene Pink + Baby Set Stokke Tripp Trapp Serene Pink + Baby Set STOKKE Krzesełko do karmienia STOKKE TRIPP TRAPP®. Krzesełko, które... więcejrośnie razem z Dzieckiem Przy zakupie krzesełka Tripp Trapp, Baby set w tym samym kolorze co krzesełko ! Przeznaczenie produktu. Krzesełko do karmienia STOKKE TRIPP TRAPP® może służyć praktycznie przez całe życie. Rodzic może położyć na nim dziecko zaraz po urodzeniu jak i korzystać z jego wygód również w dorosłym życiu. Producent dedykuje to krzesełko wszystkim tym, którzy cenią sobie naturalne produkty i ekologię. Jeżeli kochasz naturę i chcesz mieć rosnące z dzieckiem krzesełko ten produkt z naturalnego drewna jest dla Ciebie. Pozwól swojemu dziecku znaleźć się w centrum uwagi! Spraw, by aktywnie uczestniczyło w rodzinnym posiłku lub zabawie przy stole! Wybierz rosnące krzeseł Erli.plZłóż skargę | 998 zł |
Stokke Tripp Trapp Newborn BundleWhen your child has just entered the world, you want to make sure it has the right conditions to develop safely.... więcejThe Stokke® Tripp Trapp® Newborn Bundle is especially designed for new-born babies and offers ergonomic support and security while feeding. This creates the optimal environment for your child to grow and blossom.
The Stokke® Tripp Trapp® grows with your child and that is why it’s a sustainable and environmentally friendly choice. The chair can be adjusted in height and can be complemented with the different expansion sets. The chair is particularly designed to fit at the dinner table and takes up relatively less (visual)space in comparison to other high chairs.
In this bundle:
- Stokke® Tripp Trapp®
- Stokke® Tripp Trapp® Newborn Set™
Suitable from birth
The Stokke® Tripp Trapp® Newborn Bundle is suitable for children from 0-6 months (0-9 kg.) and is a great tool to include your child at the dinner table from an Babyplus.storeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 561 zł |
Stokke® Tripp Trapp® CompletePlease note: colours indicated as V2 contain the new Stokke Baby Set V2. Only the Stokke Safety Harness V2 fits t... więcejhis baby set.
The iconic Tripp Trapp® chair was the first high chair of its kind when designed by Peter Opsvik in 1972. Made of solid European beech wood, its intelligent design grows with your child, providing a comfortable, ergonomic seat at any age. It has been made to fit right up to your dining table to bring your baby into theheart of your family, allowing your little boy or girl to eat, learn, play and develop alongside you.Please note: the Stokke® Tripp Trapp® Complete consists of a Stokke® Tripp Trapp® chair and Stokke® Tripp Trapp® Baby Set.
Adjustable and ergonomic
The intelligent and ergonomic design of Stokke® Tripp Trapp® features a adjustable seat and footrest. So your child can move around freely and be safely secured at the same time. The best of it all? The Stokke® Tripp Trapp® grows with your Babyplus.storeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 257 zł |
- Stokke® Tripp Trapp®
- Stokke® Tripp Trapp® Newborn Set™
Suitable from birth
The Stokke® Tripp Trapp® Newborn Bundle is suitable for children from 0-6 months (0-9 kg.) and is a great tool to include your child at the dinner table from an Babyplus.storeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 687 zł |
STOKKE Tripp Trapp HAZY GREYKrzesełko, które rośnie razem z dzieckiem — na całe życie Przybliża dziecko do wspólnego stołu i do rodziny Siedzis... więcejko i podnóżek z regulacją głębokości i wys... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
STOKKE Tripp Trapp SERENE PINKKrzesełko, które rośnie razem z dzieckiem — na całe życie Przybliża dziecko do wspólnego stołu i do rodziny Siedzis... więcejko i podnóżek z regulacją głębokości i wys... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
STOKKE Tripp Trapp WHITEWASHKrzesełko, które rośnie razem z dzieckiem — na całe życie Przybliża dziecko do wspólnego stołu i do rodziny Siedzis... więcejko i podnóżek z regulacją głębokości i wys... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
Krzesełko Stokke Tripp Trapp Fjord BlueKrzesełko do karmienia STOKKE TRIPP TRAPP®. Krzesełko, które rośnie razem z Dzieckiem. Przeznaczenie produktu. Krze... więcejsełko do karmienia STOKKE TRIPP TRAPP® moż... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
STOKKE Tripp Trapp BLACKKrzesełko, które rośnie razem z dzieckiem — na całe życie Przybliża dziecko do wspólnego stołu i do rodziny Siedzis... więcejko i podnóżek z regulacją głębokości i wys... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
STOKKE Tripp Trapp STORM GREYKrzesełko, które rośnie razem z dzieckiem — na całe życie Przybliża dziecko do wspólnego stołu i do rodziny Siedzis... więcejko i podnóżek z regulacją głębokości i wys... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
STOKKE Tripp Trapp SUNFLOWER YELLOWKrzesełko, które rośnie razem z dzieckiem — na całe życie Przybliża dziecko do wspólnego stołu i do rodziny Siedzis... więcejko i podnóżek z regulacją głębokości i wys... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
STOKKE Tripp Trapp WARM REDKrzesełko, które rośnie razem z dzieckiem — na całe życie Przybliża dziecko do wspólnego stołu i do rodziny Siedzis... więcejko i podnóżek z regulacją głębokości i wys... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
STOKKE Tripp Trapp WHITEKrzesełko, które rośnie razem z dzieckiem — na całe życie Przybliża dziecko do wspólnego stołu i do rodziny Siedzis... więcejko i podnóżek z regulacją głębokości i wys... EmpikZłóż skargę | 1 199 zł |
pokaż 4 oferty
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!