Słuchawki
SteelSeries Arctis 1 Wireless (SS61512)
Wideo 14Zdjęcia 23 | od 397 do 636 zł Jeden z najtańszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier z popularnej linii SteelSeries Arctis. Ma zamkniętą konstrukcję akustyczną i jest wyposażony w wyjmowany mikrofon na elastycznym ramieniu. Zaprojektowany do użytku z komputerami PC, laptopami, smartfonami i tabletami z systemem Android, a także konsolami do gier Sony PlayStation 4 i Nintendo Switch. Połączenie z wysokiej jakości cyfrowym źródłem sygnału audio odbywa się za pomocą własnego, opatentowanego bezprzewodowego interfejsu przeciwzakłóceniowego, a cała jednostka nadawczo-odbiorcza jest wyposażona w złącze USB typu C. Dodatkowo połączenie analogowe jest obsługiwane za pomocą kompletnego trzymetrowego kabla z 4-pinowym złączem mini-Jack 3,5 mm. Słuchawki SteelSeries Arctis 1 Wireless mogą służyć nie tylko do oprawy ak...ustycznej rozgrywki, ale także do słuchania muzyki z popularnych gatunków. Solidna i praktyczna konstrukcja pałąka i nauszników łatwo dopasowuje się do anatomicznych cech głowy użytkownika i nie powoduje dyskomfortu po wielu godzinach użytkowania. Wysokiej jakości mikrofon kierunkowy z technologią redukcji szumów ClearCast zapewnia pewne odbieranie głosu. Wbudowany akumulator zapewnia do 20 h aktywnej autonomicznej pracy. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SteelSeries Arctis 1 | 401 zł |
SteelSeries Arctis 1 Wireless Nauszne Czarny | 399 zł |
STEELSERIES ARCTIS 1 Wireless X (seria X) | 636 zł |
SteelSeries Arctis 1 Wireless Nauszne Czarny | 399 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Steel Series Arctis 1 Wireless Headset (black) - PAC | 397 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! SteelSeries Arctis 1 Wireless for XBox Series X, gam | 632 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!