Ceny na Sony Xperia 5 V 128 GB
Zdjęcia 8 | od 3 908 do 4 919 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.1; rozdzielczość ekranu: 2520х1080 (21:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus 2; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 83; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Snapdragon 8 Gen 2; Procesor (GHz): 3.2; GPU: Adreno 740; Pamięć RAM (GB): 8 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Xperia 5 V 128 GB/8GB RAM Dual-SIM srebrny XQDE54C0S.EUKDzięki szemu nowemu czujnikowi każde granie jest arcydziełem. Nasz czujnik Exmor T do mobilnego czujnika *1 przechw... więcejytuje więcej światła niż kiedykolwiek wcześniej – również w nocy! Ostrość, balans bieli i ekspozycja są automatycznie zoptymalizowane Amazon.plZłóż skargę | 4 919 zł |
SONY Smartfon SONY Xperia 5 V 5G 8/128GB NiebieskiSony Xperia 5 V 5G to elegancki i stylowy smartfon z ekranem 6.1" o rozdzielczości 1080 x 2520 i podwójnym aparatem... więcej. Z przodu i z tyłu zastosowano szkło Corning® Gorilla® Glass Victus® 2, zawierające średnio 22% materiałów pochodzących z recyklingu przedużytkowego MediaMarkt.plZłóż skargę | 4 669 zł |
Sony Xperia 5 V 128GB/8GB - Platinum Silver6.1 FHD+ (2520x1080) 120Hz HDR OLED Display with Gorilla Glass Victus 2, 5G, Dual SIM, Snapdragon 8 Gen 2 Octa-core... więcej, 8GB RAM, 128GB UFS Flash, microSDXC, Dual Camera System with ZEISS Optics: 52MPixel f/1.9 with OIS Main + 12MPixel f/2.2 UltraWide (Back), 12MPixel f/2.0 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, 3.5mm audio jack, Android 13, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, Fingerprint side-mounted, IP68, 5000 mAh Battery, 30W Fast Wired Charging, Fast Wireless Charging, 182 gram Proshop.plZłóż skargę | 4 899 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128GB 5G 6.1" 120Hz CzarnySmartfon Xperia 5 V jest zaprojektowany tak, aby dobrze wpisywał się w Twój styl życia. Ma prostą, płaską formę, a... więcejujednolicona kolorystyka modułu aparatu i obudowy nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Smartfon Xperia może utrwalać Ciebie i Twój świat, aby wszystkie chwile z życia stawały się pięknym wspomnieniem. Wyceluj, rozpocznij zdjęcia, a resztą zajmie się smartfon Xperia 5 V. Electro.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128GB 5G 6.1" 120Hz CzarnySmartfon Xperia 5 V jest zaprojektowany tak, aby dobrze wpisywał się w Twój styl życia. Ma prostą, płaską formę, a... więcejujednolicona kolorystyka modułu aparatu i obudowy nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Smartfon Xperia może utrwalać Ciebie i Twój świat, aby wszystkie chwile z życia stawały się pięknym wspomnieniem. Wyceluj, rozpocznij zdjęcia, a resztą zajmie się smartfon Xperia 5 V.... Avans.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128GB 5G 6.1" 120Hz Czarny XQDE54C0B.EUKSmartfon Xperia 5 V jest zaprojektowany tak, aby dobrze wpisywał się w Twój styl życia. Ma prostą, płaską formę, a... więcejujednolicona kolorystyka modułu aparatu i obudowy nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Smartfon Xperia może utrwalać Ciebie i Twój świat, aby wszystkie chwile z życia stawały się pięknym wspomnieniem. Wyceluj, rozpocznij zdjęcia, a resztą zajmie się smartfon Xperia 5 V.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Sony Xperia 5 V 5G 8/128GB Niebieski | 4 499 zł |
Sony Xperia 5 V 8/128GB 6,1" 120Hz 52Mpix Srebrny5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon Sony Xperia 5 V 5G 8/128GB Srebrny (XQDE54C0S.EUK) | 4 245 zł |
Sony Xperia 5 V 8/128GB 6,1" 120Hz 52Mpix Srebrny5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 4 499 zł |
Telefon komórkowy Sony Xperia 5 V 5G 8 GB / 128 GB (XQDE54C0L.EUK) Niebies | 4 151 zł |
Sony Xperia 5 V Niebieski - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 4 899 zł |
Sony Xperia 5 V 8/128GB SrebrnyOpis KAŻDE ZDJĘCIE JEST UNIKATOWE Nasza nowa generacja matrycy Exmor T do urządzeń przenośnych1... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 245 zł |
SONY Smartfon SONY Xperia 5 V 5G 8/128GB SrebrnySony Xperia 5 V 5G to elegancki i stylowy smartfon z ekranem 6.1" o rozdzielczości 1080 x 2520 i podwójnym aparatem... więcej. Z przodu i z tyłu zastosowano szkło Corning® Gorilla® Glass Victus® 2, zawierające średnio 22% materiałów pochodzących z recyklingu przedużytkowego MediaMarkt.plZłóż skargę | 4 629 zł |
Sony Xperia 5 V 128GB/8GB - Black6.1 FHD+ (2520x1080) 120Hz HDR OLED Display with Gorilla Glass Victus 2, 5G, Dual SIM, Snapdragon 8 Gen 2 Octa-core... więcej, 8GB RAM, 128GB UFS Flash, microSDXC, Dual Camera System with ZEISS Optics: 52MPixel f/1.9 with OIS Main + 12MPixel f/2.2 UltraWide (Back), 12MPixel f/2.0 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, 3.5mm audio jack, Android 13, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, Fingerprint side-mounted, IP68, 5000 mAh Battery, 30W Fast Wired Charging, Fast Wireless Charging, 182 gram Proshop.plZłóż skargę | 4 899 zł |
Sony Xperia 5 V 128GB/8GB - Blue6.1 FHD+ (2520x1080) 120Hz HDR OLED Display with Gorilla Glass Victus 2, 5G, Dual SIM, Snapdragon 8 Gen 2 Octa-core... więcej, 8GB RAM, 128GB UFS Flash, microSDXC, Dual Camera System with ZEISS Optics: 52MPixel f/1.9 with OIS Main + 12MPixel f/2.2 UltraWide (Back), 12MPixel f/2.0 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, 3.5mm audio jack, Android 13, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, Fingerprint side-mounted, IP68, 5000 mAh Battery, 30W Fast Wired Charging, Fast Wireless Charging, 182 gram Proshop.plZłóż skargę | 4 899 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128GB 5G 6.1" 120Hz NiebieskiSmartfon Xperia 5 V jest zaprojektowany tak, aby dobrze wpisywał się w Twój styl życia. Ma prostą, płaską formę, a... więcejujednolicona kolorystyka modułu aparatu i obudowy nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Smartfon Xperia może utrwalać Ciebie i Twój świat, aby wszystkie chwile z życia stawały się pięknym wspomnieniem. Wyceluj, rozpocznij zdjęcia, a resztą zajmie się smartfon Xperia 5 V. Electro.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128GB 5G 6.1" 120Hz PlatynowySmartfon Xperia 5 V jest zaprojektowany tak, aby dobrze wpisywał się w Twój styl życia. Ma prostą, płaską formę, a... więcejujednolicona kolorystyka modułu aparatu i obudowy nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Smartfon Xperia może utrwalać Ciebie i Twój świat, aby wszystkie chwile z życia stawały się pięknym wspomnieniem. Wyceluj, rozpocznij zdjęcia, a resztą zajmie się smartfon Xperia 5 V. Electro.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128GB 5G 6.1" 120Hz NiebieskiSmartfon Xperia 5 V jest zaprojektowany tak, aby dobrze wpisywał się w Twój styl życia. Ma prostą, płaską formę, a... więcejujednolicona kolorystyka modułu aparatu i obudowy nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Smartfon Xperia może utrwalać Ciebie i Twój świat, aby wszystkie chwile z życia stawały się pięknym wspomnieniem. Wyceluj, rozpocznij zdjęcia, a resztą zajmie się smartfon Xperia 5 V.... Avans.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128GB 5G 6.1" 120Hz PlatynowySmartfon Xperia 5 V jest zaprojektowany tak, aby dobrze wpisywał się w Twój styl życia. Ma prostą, płaską formę, a... więcejujednolicona kolorystyka modułu aparatu i obudowy nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Smartfon Xperia może utrwalać Ciebie i Twój świat, aby wszystkie chwile z życia stawały się pięknym wspomnieniem. Wyceluj, rozpocznij zdjęcia, a resztą zajmie się smartfon Xperia 5 V.... Avans.plZłóż skargę | 4 499 zł |
pokaż 17 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!