Ceny na Sony Xperia 5 IV 128 GB
Wideo 28Zdjęcia 14 | od 3 500 do 4 699 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.1; rozdzielczość ekranu: 2520х1080 (21:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 84; DCI-P3; ОС: Android 12.0; Model procesora: Snapdragon 8 Gen 1; Procesor (GHz): 3; GPU: Adreno 730; Pamięć RAM (GB): 8 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Xperia 5 IV Smartfon z systemem Android Telefon komórkowy 61 cala 219Wyposażony w najnowocześniej Amazon.plZłóż skargę | 4 447 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 IV 8/128GB 5G 6.1" 120Hz CzarnyKompaktowa twórczość Główne cechy Smartfon Xperia 5 IV łączy w sobie wydajne działanie, pojemną baterię z szybkim ł... więcejadowaniem, wysokiej jakości aparaty i dopasowaną do dłoni konstrukcję. Poznaj możliwości Xperii 5 czwartej generacji, oglądając filmy w świetnej jakości dźwięku i obrazu, graj w gry z wysoką płynnością czy słuchaj bogatej w dźwięki muzyki. Szybki, mocny, gotowy na wszystko Procesor Snapdragon 8 Gen 1 to świetne rozwiązanie dla graczy i zwykłych użytkowników, oczekujących od smartfona wysokiej wydajności i kultury pracy nawet pod dużym obciążeniem. Xperia 5 IV ma też 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować kartą pamięci do 1 TB. Zasilanie Xperię 5 IV zasila duża bateria o pojemności 5000 mAh. Jeśli będzie jej potrzebny zastrzyk energii, ładowarka XQZ-UC1 naładuje ją nawet do 50% w około 30 minut. Smartfon możesz też naładować, umieszczając go na ładowarce bezprzewodowej. Jeśli jedno z Twoich urządzeń będzie wymagać podładowania, Xperia 5 IV może również służyć jako podkładka do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. Konstrukcja Dla jak największej swobody i wygody użytkownika, Xperia 5 IV jest wygodna w obsłudze i przenoszeniu oraz przyjemna w dotyku. Jej kompaktowe rozmiary i opływowa konstrukcja wygodnie leży w dłoni podczas obsługi tylko jedną ręką. Konstrukcja smartfona spełnia normy IPX5/IPX8 w kwestii odporności na wodę i normę IP6X w odporności na pył. Wciągająca akcja Filmy, gry, seriale, social media. Wszystko to wygląda lepiej na dobrym ekranie. A Xperia 5 IV ma naprawdę dobry wyświetlacz. 6,1-calowa matryca OLED o rozdzielczości FHD+ i z obsługą HDR wyświetli każdy obraz w świetnej jakości. Proporcje ekranu 21:9 świetnie sprawdzą się w projekcji filmów, a jego odświeżanie z częstotliwością 120 Hz da przyjemny w odbiorze obraz podczas przeglądania tekstu czy grania w gry. Można skorzystać z technologii remasteringu BRAVIA HDR, która poprawia wygląd wszystkich oglądanych treści. Nawet transmisje strumieniowe mają lepszy kontrast i więcej kolorów oraz są wyraźniejsze. Technologia Real-time HDR Drive zapewnia płynne wyświetlanie w prześwietlonych i niedoświetlonyc Electro.plZłóż skargę | 3 500 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 IV 8/128GB 5G 6.1" 120Hz CzarnyKompaktowa twórczość Główne cechy Smartfon Xperia 5 IV łączy w sobie wydajne działanie, pojemną baterię z szybkim ł... więcejadowaniem, wysokiej jakości aparaty i dopasowaną do dłoni konstrukcję. Poznaj możliwości Xperii 5 czwartej generacji, oglądając filmy w świetnej jakości dźwięku i obrazu, graj w gry z wysoką płynnością czy słuchaj bogatej w dźwięki muzyki. Szybki, mocny, gotowy na wszystko Procesor Snapdragon 8 Gen 1 to świetne rozwiązanie dla graczy i zwykłych użytkowników, oczekujących od smartfona wysokiej wydajności i kultury pracy nawet pod dużym obciążeniem. Xperia 5 IV ma też 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować kartą pamięci do 1 TB. Zasilanie Xperię 5 IV zasila duża bateria o pojemności 5000 mAh. Jeśli będzie jej potrzebny zastrzyk energii, ładowarka XQZ-UC1 naładuje ją nawet do 50% w około 30 minut. Smartfon możesz też naładować, umieszczając go na ładowarce bezprzewodowej. Jeśli jedno z Twoich urządzeń będzie wymagać podładowania, Xperia 5 IV może również służyć jako podkładka do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. Konstrukcja Dla jak największej swobody i wygody użytkownika, Xperia 5 IV jest wygodna w obsłudze i przenoszeniu oraz przyjemna w dotyku. Jej kompaktowe rozmiary i opływowa konstrukcja wygodnie leży w dłoni podczas obsługi tylko jedną ręką. Konstrukcja smartfona spełnia normy IPX5/IPX8 w kwestii odporności na wodę i normę IP6X w odporności na pył. Wciągająca akcja Filmy, gry, seriale, social media. Wszystko to wygląda lepiej na dobrym ekranie. A Xperia 5 IV ma naprawdę dobry wyświetlacz. 6,1-calowa matryca OLED o rozdzielczości FHD+ i z obsługą HDR wyświetli każdy obraz w świetnej jakości. Proporcje ekranu 21:9 świetnie sprawdzą się w projekcji filmów, a jego odświeżanie z częstotliwością 120 Hz da przyjemny w odbiorze obraz podczas przeglądania tekstu czy grania w gry. Można skorzystać z technologii remasteringu BRAVIA HDR, która poprawia wygląd wszystkich oglądanych treści. Nawet transmisje strumieniowe mają lepszy kontrast i więcej kolorów oraz są wyraźniejsze. Technologia Real-time HDR Drive zapewnia płynne wyświetlanie w prześwietlonych i niedoświetlonyc Avans.plZłóż skargę | 3 500 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 IV 8/128GB 5G 6.1" 120Hz Czarny XQCQ54C0B.EEACKompaktowa twórczość Główne cechy Smartfon Xperia 5 IV łączy w sobie wydajne działanie, pojemną baterię z szybkim ł... więcejadowaniem, wysokiej jakości aparaty i dopasowaną do dłoni konstrukcję. Poznaj możliwości Xperii 5 czwartej generacji, oglądając filmy w świetnej jakości dźwięku i obrazu, graj w gry z wysoką płynnością czy słuchaj bogatej w dźwięki muzyki. Szybki, mocny, gotowy na wszystko Procesor Snapdragon 8 Gen 1 to świetne rozwiązanie dla graczy i zwykłych użytkowników, oczekujących od smartfona wysokiej wydajności i kultury pracy nawet pod dużym obciążeniem. Xperia 5 IV ma też 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować kartą pamięci do 1 TB. Zasilanie Xperię 5 IV zasila duża bateria o pojemności 5000 mAh. Jeśli będzie jej potrzebny zastrzyk energii, ładowarka XQZ-UC1 naładuje ją nawet do 50% w około 30 minut. Smartfon możesz też naładować, umieszczając go na ładowarce bezprzewodowej. Jeśli jedno z Twoich urządzeń będzie wymagać podładowania, Xperia 5 IV może również służyć jako podkładka do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. Konstrukcja Dla jak największej swobody i wygody użytkownika, Xperia 5 IV jest wygodna w obsłudze i przenoszeniu oraz przyjemna w dotyku. Jej kompaktowe rozmiary i opływowa konstrukcja wygodnie leży w dłoni podczas obsługi tylko jedną ręką. Konstrukcja smartfona spełnia normy IPX5/IPX8 w kwestii odporności na wodę i normę IP6X w odporności na pył. Wciągająca akcja Filmy, gry, seriale, social media. Wszystko to wygląda lepiej na dobrym ekranie. A Xperia 5 IV ma naprawdę dobry wyświetlacz. 6,1-calowa matryca OLED o rozdzielczości FHD+ i z obsługą HDR wyświetli każdy obraz w świetnej jakości. Proporcje ekranu 21:9 świetnie sprawdzą się w projekcji filmów, a jego odświeżanie z częstotliwością 120 Hz da przyjemny w odbiorze obraz podczas przeglądania tekstu czy grania w gry. Można skorzystać z technologii remasteringu BRAVIA HDR, która poprawia wygląd wszystkich oglądanych treści. Nawet transmisje strumieniowe mają lepszy kontrast i więcej kolorów oraz są wyraźniejsze. Technologia Real-time HDR Drive zapewnia płynne wyświetlanie w prześwietlonych i niedoświetlonyc Mediaexpert.plZłóż skargę | 3 500 zł |
Sony Xperia 5 IV 5G 8/128GB CzarnySony Xperia 5 IV 5G 8/128GB Ekran 6,1" OLED Aparaty tylne: 12 Mpix + 12 Mpix + 12 Mpix, przedni: 12 Mpix Bateria 50... więcej00 mAh Pamięć RAM 8 GB Pamięć ROM 128 GB Procesor Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 Doskonały dla graczy, ale nie tylko Smartfon Xperia 5 IV 5G został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SM8450 Snapdragon 8, który zapewnia płynne działanie nawet najbardziej wymagających gier i aplikacji. A to w połączeniu z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej (można ją rozbudować aż do 1 TB z pomocą karty pamięci!) robi naprawdę duże wrażenie. Zwłaszcza, że Smartfon Xperia 5 IV zasilany jest dużą baterią (aż 5000 mAh) którą naładujesz urządzenie do 50% nawet w około 30 minut! I wiesz co? Telefon może służyć również jako podstawka do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. - wydajny 8-rdzeniowy procesor - pojemna, szybko ładująca się bateria Stworzony do oglądania Wyświetlacz w smartfonie Xperia 5 IV 5G to też prawdziwe cacko – rozdzielczość FHD+, obsługa HDR, proporcie ekranu i odświeżanie z częstotliwością 120 Hz sprawią, że poczujesz się niczym w kinie. Parametry też zdecydowanie pomagają także podczas grania w gry czy czytania. Dodatkowo technologia remasteringu BRAVIA HDR poprawia wygląd wszystkich oglądanych treści, a Real-time HDR drive zapewnia płynne wyświetlanie w prześwietlonych i niedoświetlonyc Orange.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon Sony Xperia 5 IV 5G 8/128GB Biały (45897716474930) | 4 233 zł |
Sony Xperia 5 IV - Smartfony z systemem Android Téléphone Portable Ecran 6 | 4 699 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!