Ceny na Sony Xperia 10 V 128 GB / 6 GB
Zdjęcia 13 | od 1 617 do 2 299 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.1; rozdzielczość ekranu: 2520х1080 (21:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 83; ОС: Android 13; Model procesora: Snapdragon 695 5G; Procesor (GHz): 2.2; GPU: Adreno 619; Pamięć RAM (GB): 6; Pamięć (GB): 128 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Xperia 10 V 61 cala 219 Panorama OLED Potrójny Obiektyw Lekki i KompaLekki (159 g) smartfon 5G z akumulatorem o dużej pojemności 5000 mAh, z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi codzi... więcejennymi czynnościami, na przykład może odtwarzać film przez 34 godziny
Głośniki telefonu dają mocny i zrównoważony dźwięk stereofoniczny. ciesz się pełnym zakresem dźwięku i szczegółowości zgodnie z zamierzeniami artysty dzięki dźwiękowi Hi-res, przewodowemu lub bezprzewodowemu
Xperia 10 V ma technologię wykrywania sceny, warunków i obiektu, która automatycznie wybiera ustawienia dla odpowiedniego zdjęcia. ponadto, mając do wyboru trzy różne obiektywy, możemy mieć ogromną różnorodność ujęć
Wyświetlacz OLED w Xperii 10 V odwzorowuje żywe kolory i prawdziwą czerń. jest o 50% jaśniejszy niż poprzedni model i optymalizuje wyświetlacz pod kątem oglądania filmów, odtwarzając żywe obrazy
Xperia 10 V jest odporna na wodę i kurz zgodnie z normą IP65/68, a jej wyświetlacz wykorzystuje szkło Corning Gorilla Glass Victus, dzięki czemu możesz go używać bez obaw, niezależnie od tego, co robisz Amazon.plZłóż skargę | 1 699 zł |
SONY Smartfon SONY Xperia 10 V 5G 6/128GB BiałyStworzona do codziennego użytku Xperia 10 V ma stopień ochrony przed wodą i pyłem* Ip65/68, dzięki czemu możesz z n... więcejiej korzystać bez obaw, niezależnie od tego, co robisz. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 697 zł |
Sony Xperia 10 V 128GB/6GB - White6.1 FHD+ (2520x1080) 60Hz OLED with Gorilla Glass Victus, 5G, Dual SIM, Snapdragon 695 Octa-core, 6GB RAM, 128GB Fl... więcejash, microSDXC, Triple Camera System: 48Mpixel f/1.8 with OIS Main + 8Mpixel f/2.2 Telephoto + 8Mpixel f/2.2 UltraWide (Back), 8Mpixel f/2.0 (Front), Stereo Speakers, 3.5mm audio jack, Android 13, Wi-Fi, BT 5.1, NFC, Fingerprint side-mounted, IP68, 5000 mAh Battery, Fast Wired Charging, 159 gram Proshop.plZłóż skargę | 2 299 zł |
Smartfon SONY Xperia 10 V 6/128GB 5G 6.1" Czarny XQDC54C0B.EUKNieustająca przyjemność, dokądkolwiek się wybierzesz Kompaktowy i lekki smartfon Xperia 10 V można wygodnie nosić i... więcejzabierać dosłownie wszędzie. Lista jego wyposażenia obejmuje jednak najlepszą w swojej klasie baterię o dużej pojemności 5000 mAh, przednie głośniki stereofoniczne, jasny wyświetlacz OLED i aparat z trzema obiektywami. Będzie przyjemnie. Electro.plZłóż skargę | 1 673 zł |
Smartfon SONY Xperia 10 V 6/128GB 5G 6.1" Czarny XQDC54C0B.EUKNieustająca przyjemność, dokądkolwiek się wybierzesz Kompaktowy i lekki smartfon Xperia 10 V można wygodnie nosić i... więcejzabierać dosłownie wszędzie. Lista jego wyposażenia obejmuje jednak najlepszą w swojej klasie baterię o dużej pojemności 5000 mAh, przednie głośniki stereofoniczne, jasny wyświetlacz OLED i aparat z trzema obiektywami. Będzie przyjemnie.... Avans.plZłóż skargę | 1 673 zł |
Sony Xperia 10 V 6,1" 60Hz 12Mpix Fioletowy5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 1 699 zł |
Smartfon SONY Xperia 10 V 6/128GB 5G 6.1" Czarny XQDC54C0B.EUKNieustająca przyjemność, dokądkolwiek się wybierzesz Kompaktowy i lekki smartfon Xperia 10 V można wygodnie nosić i... więcejzabierać dosłownie wszędzie. Lista jego wyposażenia obejmuje jednak najlepszą w swojej klasie baterię o dużej pojemności 5000 mAh, przednie głośniki stereofoniczne, jasny wyświetlacz OLED i aparat z trzema obiektywami. Będzie przyjemnie.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 673 zł |
Sony Xperia 10 V 5G 6/128GB CzarnySony Xperia 10 V 5G 6/128GB Ekran 6,1” cala FHD+ Aparaty Tylny 48 + 8 + 8 Mpix, przedni 8 Mpix Bateria 5000 mAh Pam... więcejięć RAM 6 GB pamięci operacyjnej Pamięć wbudowana 128 GB Procesor Snapdragon 695 5G Oglądaj, graj i filmuj bez przerwy Wydajny Sony Xperia 10 V bez problemu poradzi sobie ze wszystkimi codziennymi czynnościami - oglądaniem filmów, słuchaniem muzyki, graniem w gry oraz robieniem zdjęć i filmów. Jasny wyświetlacz, bogaty, wielowymiarowy dźwięk i spora częstotliwość odświeżania zapewnią Ci najlepsze wrażenia podczas rozrywki. Technologia 360 Reality Audio Korzystaj z trzech obiektywów do różnych ujęć Najlepsze zdjęcia wychodzą wtedy, gdy po prostu chwytasz chwilę. A w smartfonie Sony Xperia 10 V nie musisz martwić się o odpowiednie przygotowanie. Technologia wykrywania scenerii, warunków i obiektu, automatycznie wybierze najlepsze ustawienia dla zdjęcia. Oprócz trzech obiektywów, które umożliwiają szeroką gamę ujęć, możesz korzystać z wielu dodatkowych trybów i funkcji, w tym: zaawansowanej redukcji rozmycia, trybu portretowego, nocnego czy optycznej stabilizacji obrazu. Stabilizator Optical SteadyShot Używaj bez ograniczeń Stworzony do codziennego użytku smartfon Sony Xperia 10 V jest najlżejszym na rynku modelem z tak pojemną baterią. Możesz go wygodnie zabrać ze sobą wszędzie – akumulator wystarczy na cały dzień pracy, a telefon nie będzie Ci ciążył. Niezależnie od tego, co robisz nie musisz martwić się o uszkodzenia. Xperia 10 V jest odporny na działanie wody i pyłu oraz posiada specjalne szło, które zabezpieczy wyświetlacz przed zarysowaniem. Wyświetlacz ze szkłem Corning Gorilla Glass Victus Orange.plZłóż skargę | 1 692 zł |
Smartfon Sony Xperia 10 V 5G 6/128GB Biały (XQDC54C0W.EUK) | 1 712 zł |
Sony Xperia 10 V 6,1" 60Hz 12Mpix Fioletowy5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 699 zł |
Telefon komórkowy Sony Xperia 10 V 5G 6 GB / 128 GB (XQDC54C0B.EUK) Czarny | 1 792 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! sony Smartfon XPERIA 10 V GREEN ORANGE - PACZKOMAT, PO | 1 773 zł |
Sony Xperia 10 V 6gb/128gb 6.1´´ Dual Sim Zielony XQDC54C0G.EUKSONY Xperia 10 V 6GB/128GB to elegancki i stylowy smartfon, który może pochwalić się dużym 6.1-calowym wyświetlacze... więcejm, idealnym do oglądania filmów, grania w gry i korzystania z innych treści multimedialnych tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 794 zł |
Sony Xperia 10 V 6/128GB CzarnySony Xperia 10 V Taki lekki, a z dużą baterią Smartfon Xperia 10 V waży tylko 159 g, ale mimo... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 617 zł |
Sony Xperia 10 V 61 cala 219 Panorama OLED Potrójny Obiektyw Lekki i KompaLekki (159 g) smartfon 5G z akumulatorem o dużej pojemności 5000 mAh, z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi codzi... więcejennymi czynnościami, na przykład może odtwarzać film przez 34 godziny
Głośniki telefonu dają mocny i zrównoważony dźwięk stereofoniczny. ciesz się pełnym zakresem dźwięku i szczegółowości zgodnie z zamierzeniami artysty dzięki dźwiękowi Hi-res, przewodowemu lub bezprzewodowemu
Xperia 10 V ma technologię wykrywania sceny, warunków i obiektu, która automatycznie wybiera ustawienia dla odpowiedniego zdjęcia. ponadto, mając do wyboru trzy różne obiektywy, możemy mieć ogromną różnorodność ujęć
Wyświetlacz OLED w Xperii 10 V odwzorowuje żywe kolory i prawdziwą czerń. jest o 50% jaśniejszy niż poprzedni model i optymalizuje wyświetlacz pod kątem oglądania filmów, odtwarzając żywe obrazy
Xperia 10 V jest odporna na wodę i kurz zgodnie z normą IP65/68, a jej wyświetlacz wykorzystuje szkło Corning Gorilla Glass Victus, dzięki czemu możesz go używać bez obaw, niezależnie od tego, co robisz Amazon.plZłóż skargę | 1 619 zł |
SONY Smartfon SONY Xperia 10 V 5G 6/128GB ZielonyStworzona do codziennego użytku Xperia 10 V ma stopień ochrony przed wodą i pyłem* Ip65/68, dzięki czemu możesz z n... więcejiej korzystać bez obaw, niezależnie od tego, co robisz. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 697 zł |
SONY Smartfon SONY Xperia 10 V 5G 6/128GB CzarnyStworzona do codziennego użytku Xperia 10 V ma stopień ochrony przed wodą i pyłem* Ip65/68, dzięki czemu możesz z n... więcejiej korzystać bez obaw, niezależnie od tego, co robisz. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 617 zł |
Sony Xperia 10 V 128GB/6GB - Lavender6.1 FHD+ (2520x1080) 60Hz OLED with Gorilla Glass Victus, 5G, Dual SIM, Snapdragon 695 Octa-core, 6GB RAM, 128GB Fl... więcejash, microSDXC, Triple Camera System: 48Mpixel f/1.8 with OIS Main + 8Mpixel f/2.2 Telephoto + 8Mpixel f/2.2 UltraWide (Back), 8Mpixel f/2.0 (Front), Stereo Speakers, 3.5mm audio jack, Android 13, Wi-Fi, BT 5.1, NFC, Fingerprint side-mounted, IP68, 5000 mAh Battery, Fast Wired Charging, 159 gram Proshop.plZłóż skargę | 2 299 zł |
Sony Xperia 10 V 128GB/6GB - Sage Green6.1 FHD+ (2520x1080) 60Hz OLED with Gorilla Glass Victus, 5G, Dual SIM, Snapdragon 695 Octa-core, 6GB RAM, 128GB Fl... więcejash, microSDXC, Triple Camera System: 48Mpixel f/1.8 with OIS Main + 8Mpixel f/2.2 Telephoto + 8Mpixel f/2.2 UltraWide (Back), 8Mpixel f/2.0 (Front), Stereo Speakers, 3.5mm audio jack, Android 13, Wi-Fi, BT 5.1, NFC, Fingerprint side-mounted, IP68, 5000 mAh Battery, Fast Wired Charging, 159 gram Proshop.plZłóż skargę | 2 299 zł |
Sony Xperia 10 V 128GB/6GB - Black6.1 FHD+ (2520x1080) 60Hz OLED with Gorilla Glass Victus, 5G, Dual SIM, Snapdragon 695 Octa-core, 6GB RAM, 128GB Fl... więcejash, microSDXC, Triple Camera System: 48Mpixel f/1.8 with OIS Main + 8Mpixel f/2.2 Telephoto + 8Mpixel f/2.2 UltraWide (Back), 8Mpixel f/2.0 (Front), Stereo Speakers, 3.5mm audio jack, Android 13, Wi-Fi, BT 5.1, NFC, Fingerprint side-mounted, IP68, 5000 mAh Battery, Fast Wired Charging, 159 gram Proshop.plZłóż skargę | 2 299 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!