Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG Lodówka zamrażarka niska FAB 32 L RD 5 FAB32LRD5 Vintage Design
Pojemność 331 litrów
Wentylowane zimno Całkowity
Szuflada Extra Fresh 0°
Opaski LED
Amazon.pl
Złóż skargę
10 500 zł
Lodówka SMEG FAB32LRD5 z zamrażalnikiem dolnym 196,8 cm Czerwona CHŁODZIARKA WOLNOSTOJĄCA SMEG FAB32LRD5 Rodzina produktów Lodówka Kategoria Bottom Mount...
Ceneo Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
8 073 zł
Ceneo Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
8 073 zł
Lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa Smeg 50's Style czerwony FAB32LRD5 Zakupy bez wysiłku
Dzięki przedpłacie
dostawca w... więcej niesie za Ciebie! #homeCarouselWr ap { align-items: center; background-colo r: white; overflow: hidden; border: 1px solid #ddd; border-radius: 5px; position: relative; width: 100%; } @keyframes moveLeftRight { 0%, 100% { transform: translateX(0%); } 50% { transform: translateX(calc (100% - 300px)); } } .carousel-item { display: flex; align-items: center; animation: moveLeftRight 25s infinite; will-change: transform; } .carousel-conte nt { display: flex; align-items: center; gap: 15px; padding- 10px 10px 10px 10px; } .carousel-icon { width: 88px; height: auto; } .carousel-title span { color: black; font-weight: bold; margin-right: 10px; } .carousel-descr iption { color: black; } @media (max-width: 768px) { .carousel-item { animation: none; transform: none; justify-content : center; } } /* Styles for desktop */ .container1 { display: flex; max-width: 1100px; margin: 0 auto; padding- 8px; } .headerr { text-align: left; width: 100%; } .descriptione { text-align: left; width: 86%; overflow: hidden; text-overflow: ellipsis; font-size: 13px; } .image-containe r1 { margin-left: auto; text-align: right; } /* Styles for mobile */ @media (max-width: 600px) { .container1 { flex-direction: column; align-items: center; } .descriptione, .image-containe r1 { width: 100%; text-align: center; margin-left: 0; } } @media (max-width: 600px) { .headerr { text-align: center; } h4 { text-align: center; }}
Lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa Smeg 50's Style czerwony (wysoki połysk)
z zawiasami po lewej stronie
Lodówka włoskiej marki Smeg z wyjątkowej kolekcji Retro 50’s Style to propozycja dla pasjonatów wysokiej jakości sprzętów AGD oraz stylu vintage.
Charakterystyc zny design produktów Smeg nawiązuje do amerykańskiego stylu lat 50. ubiegłego wieku, pozwalając na podróż w czasie i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kuchni.
Chromowany uchwyt i wstawiane logo stały się na przestrzeni lat wyróżnikiem marki. Zaokrąglone kształty i wykończenie na wysoki połysk dodają lodówce wyjątkowego uroku.
Model dostępny jest zarówno z zawiasami po lewej jak i prawej stronie, dzięki czemu możesz dopasować go do indywidualnych preferencji. .image-containe r1 { margin: 10px; } .containerr { padding- 10px; overflow: hidden; } .centered-conte nt { text-align: center; height: auto; } .list { display: flex; flex-wrap: wrap;
Completo.pl
Złóż skargę
9 269 zł
Lodówka SMEG FAB32LRD5 No frost 197cm Czerwona Lodówka z zamrażarką na dole w klasie energetycznej D. Detale nadają atmosferze charakter, potrafią zaczarować prze... więcej strzeń, sprawiają, że posiłek nabiera nowego znaczenia. Wyjątkowe elementy połączone w jedna całość przyciągają spojrzenie, nęcą, wabią, sugerują nostalgiczny powrót do przeszłości....
Mediaexpert.pl
Złóż skargę
10 200 zł
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB32RRD5 czerwony (chromowane uchwyty) | lini 9 539 zł
Lodówka wolnostojąca SMEG FAB32RRD5 czerwony | zawiasy po PRAWEJ | linia 5 8 999 zł
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB32RRD5 czerwona - Gwarancja 5 lat! (22) 877 8 549 zł
Lodówka SMEG FAB32RRD5 + prezent toster TSF01WHMEU za 1,23 zł -GWARANCJA 5 8 549 zł
Smeg 50s Style Fab32l Combi Fridge Czerwony 331L / EU Plug FAB32LRD5 To urządzenie działa tylko w UE.WTYCZKA UE.Lodówka wolnostojąca.Ku ltowe detale:- Zaokrąglone krzywizny i chromowane... więcej detale idealnie koordynują wewnętrzne i zewnętrzne drzwi lodówki.Funkcje :- Automatyczny system rozmrażania działa poprzez automatyczne rozmrażanie w regularnych odstępach czasu, eliminując potrzebę całkowitego rozmrażania.- Wyświetlacz LED: do wyświetlania wybranych programów, funkcji i opcji oraz czasu do końca cyklu.- Life Plus 0°C: Temperatura w komorach Lifeplus utrzymywana jest na poziomie 0°C, co dłużej zachowuje świeżość mięsa i ryb.- Oświetlenie wewnętrzne LED: to bardziej energooszczędny i trwały sposób oświetlania wnętrza
tradeinn.com Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
9 107 zł
SMEG Lodówka zamrażarka Niska FAB 32 R RD 5 FAB32RRD5 Vintage Design
Pojemność 331 litrów
Wentylowane zimno Całkowity
Szuflada Extra Fresh 0°
Opaski LED
Amazon.pl
Złóż skargę
10 500 zł
Lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa Smeg 50's Style czerwony FAB32RRD5 Zakupy bez wysiłku
Dzięki przedpłacie
dostawca w... więcej niesie za Ciebie! #homeCarouselWr ap { align-items: center; background-colo r: white; overflow: hidden; border: 1px solid #ddd; border-radius: 5px; position: relative; width: 100%; } @keyframes moveLeftRight { 0%, 100% { transform: translateX(0%); } 50% { transform: translateX(calc (100% - 300px)); } } .carousel-item { display: flex; align-items: center; animation: moveLeftRight 25s infinite; will-change: transform; } .carousel-conte nt { display: flex; align-items: center; gap: 15px; padding- 10px 10px 10px 10px; } .carousel-icon { width: 88px; height: auto; } .carousel-title span { color: black; font-weight: bold; margin-right: 10px; } .carousel-descr iption { color: black; } @media (max-width: 768px) { .carousel-item { animation: none; transform: none; justify-content : center; } } /* Styles for desktop */ .container1 { display: flex; max-width: 1100px; margin: 0 auto; padding- 8px; } .headerr { text-align: left; width: 100%; } .descriptione { text-align: left; width: 86%; overflow: hidden; text-overflow: ellipsis; font-size: 13px; } .image-containe r1 { margin-left: auto; text-align: right; } /* Styles for mobile */ @media (max-width: 600px) { .container1 { flex-direction: column; align-items: center; } .descriptione, .image-containe r1 { width: 100%; text-align: center; margin-left: 0; } } @media (max-width: 600px) { .headerr { text-align: center; } h4 { text-align: center; }}
Lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa Smeg 50's Style czerwony (wysoki połysk)
z zawiasami po prawej stronie
Model dostępny jest zarówno z zawiasami po lewej jak i prawej stronie, dzięki czemu możesz dopasować go do indywidualnych preferencji. .image-containe r1 { margin: 10px; } .containerr { padding- 10px; overflow: hidden; } .centered-conte nt { text-align: center; height: auto; } .list { display: flex; flex-wrap: wrap;
Completo.pl
Na zamówienie
Złóż skargę
9 269 zł
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB32LRD5 czerwony (chromowane uchwyty) | lini 9 539 zł
**WYSYŁKA 24H/48H** Lodówka wolnostojąca SMEG FAB32LRD5 czerwony | zawiasy 8 999 zł
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB32LRD5 czerwona - Gwarancja 5 lat! (22) 877 8 549 zł
Lodówka SMEG FAB32LRD5 + prezent toster TSF01WHMEU za 1,23 zł -GWARANCJA 5 8 549 zł
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB32RRD5 czerwona - Gwarancja 5 lat! (22) 877 8 549 zł
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB32LRD5 czerwona - Gwarancja 5 lat! (22) 877 8 549 zł
Smeg 50s Style Fab32r Combi Fridge Czerwony 331L / EU Plug FAB32RRD5 To urządzenie działa tylko w UE.WTYCZKA UE.Wolnostojąca lodówka w stylu lat 50.Kultowe detale:- Zaokrąglone krzywiz... więcej ny i chromowane detale idealnie współgrają z wewnętrznymi i zewnętrznymi drzwiami lodówki.Cyfrowy wyświetlacz LED:- FAB32 jest wyposażony w cyfrowy panel sterowania z wyraźnymi białymi diodami LED i zapewnia dokładniejszy monitoring temperatury.Szu flada LifePlus 0°C:- Kontrolowana strefa temperaturowa (-2°C +3°C) zaprojektowana w celu lepszego i dłuższego przechowywania łatwo psującej się żywności, takiej jak ryby, sery i mięso.Oświetlen ie LED:- Jasne paski świetlne LED zostały zastosowane po obu stronach lodówki, aby zapewnić optymalne
tradeinn.com Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
9 107 zł