Ceny na lodówkę Smeg FAB32RBE5 granatowy
od 8 549 do 9 539 zł
Pojemność całkowita (l): 331; Liczba komór: 2; No Frost: zamrażarka / chłodziarka; Funkcje: tryb wakacyjny; Wyświetlacz: wyświetlacz LED; sygnał zamknięcia drzwi; Pojemność lodówki (l): 234; komora świeżości; Szybkie chłodzenie; Chłodzenie dynamiczne; Automatyczne rozmrażanie; Zamrażarka: na dole
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa Smeg 50's Style niebieski FAB32RBE5 Zakupy bez wysiłku
Dzięki przedpłacie
dostawca w... więcej niesie za Ciebie! #homeCarouselWr ap { align-items: center; background-colo r: white; overflow: hidden; border: 1px solid #ddd; border-radius: 5px; position: relative; width: 100%; } @keyframes moveLeftRight { 0%, 100% { transform: translateX(0%); } 50% { transform: translateX(calc (100% - 300px)); } } .carousel-item { display: flex; align-items: center; animation: moveLeftRight 25s infinite; will-change: transform; } .carousel-conte nt { display: flex; align-items: center; gap: 15px; padding- 10px 10px 10px 10px; } .carousel-icon { width: 88px; height: auto; } .carousel-title span { color: black; font-weight: bold; margin-right: 10px; } .carousel-descr iption { color: black; } @media (max-width: 768px) { .carousel-item { animation: none; transform: none; justify-content : center; } } /* Styles for desktop */ .container1 { display: flex; max-width: 1100px; margin: 0 auto; padding- 8px; } .headerr { text-align: left; width: 100%; } .descriptione { text-align: left; width: 86%; overflow: hidden; text-overflow: ellipsis; font-size: 13px; } .image-containe r1 { margin-left: auto; text-align: right; } /* Styles for mobile */ @media (max-width: 600px) { .container1 { flex-direction: column; align-items: center; } .descriptione, .image-containe r1 { width: 100%; text-align: center; margin-left: 0; } } @media (max-width: 600px) { .headerr { text-align: center; } h4 { text-align: center; }}
Lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa Smeg 50's Style niebieski (wysoki połysk)
z zawiasami po prawej stronie
Lodówka włoskiej marki Smeg z wyjątkowej kolekcji Retro 50’s Style to propozycja dla pasjonatów wysokiej jakości sprzętów AGD oraz stylu vintage.
Charakterystyc zny design produktów Smeg nawiązuje do amerykańskiego stylu lat 50. ubiegłego wieku, pozwalając na podróż w czasie i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kuchni.
Chromowany uchwyt i wstawiane logo stały się na przestrzeni lat wyróżnikiem marki. Zaokrąglone kształty i wykończenie na wysoki połysk dodają lodówce wyjątkowego uroku.
Model dostępny jest zarówno z zawiasami po lewej jak i prawej stronie, dzięki czemu możesz dopasować go do indywidualnych preferencji. .image-containe r1 { margin: 10px; } .containerr { padding- 10px; overflow: hidden; } .centered-conte nt { text-align: center; height: auto; } .list { display: flex; flex-wrap: wrap;
Completo.pl
Złóż skargę
9 269 zł
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB32RBE5 niebieski (chromowane uchwyty) | lin 9 539 zł
Lodówka wolnostojąca SMEG FAB32RBE5 niebieski | zawiasy po PRAWEJ | linia 8 999 zł
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB32RBE5 niebieska - Gwarancja 5 lat! (22) 87 8 549 zł
Lodówka SMEG FAB32RBE5 + prezent toster TSF01WHMEU za 1,23 zł -GWARANCJA 5 8 549 zł
Smeg 50s Style Fab32r Combi Fridge Niebieski 331L / EU Plug FAB32RBE5 To urządzenie działa tylko w UE.WTYCZKA UE.Wolnostojąca lodówka w stylu lat 50.Kultowe detale:- Zaokrąglone krzywiz... więcej ny i chromowane detale idealnie współgrają z wewnętrznymi i zewnętrznymi drzwiami lodówki.Cyfrowy wyświetlacz LED:- FAB32 jest wyposażony w cyfrowy panel sterowania z wyraźnymi białymi diodami LED i zapewnia dokładniejszy monitoring temperatury.Szu flada LifePlus 0°C:- Kontrolowana strefa temperaturowa (-2°C +3°C) zaprojektowana w celu lepszego i dłuższego przechowywania łatwo psującej się żywności, takiej jak ryby, sery i mięso.Oświetlen ie LED:- Jasne paski świetlne LED zostały zastosowane po obu stronach lodówki, aby zapewnić optymalne
tradeinn.com Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
9 107 zł
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB32RBE5 niebieska - Gwarancja 5 lat! (22) 87 8 549 zł
Jak złożyć zamówienie? Jak dodać sklep? Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!