Ceny na obiektyw Sigma 35mm f/1.4 Art HSM DG
Wideo 41Zdjęcia 12 | od 3 333 do 3 698 zł Nowoczesny obiektyw stałoogniskowy przeznaczony do pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych 35 mm. Sigma 35 mm może pochwalić się autofokusem z silnikiem ultradźwiękowym, szerokimi kątami widzenia i dobrą wartością przysłony 1,4. Model jest dość wszechstronny i kompatybilny z systemami dozowania. Według producenta doskonale nadaje się do fotografii krajobrazowej, studyjnej i portretowej, zbliżeń, fotografii rodzajowej i nie tylko. Pierwsze uzupełnienie nowej kolekcji ART od Sigma. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sigma Obiektyw 35 Mm F14 Dg Hsm Art Obiektyw Mocowanie Nikon340306 340955 | 3 333 zł |
Sigma obiektyw A 35/1.4 DG HSM Nikon | 3 590 zł |
Sigma A 35 mm f/1.4 DG HSM Pentax - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GWARANCJI | 3 590 zł |
Obiektyw SIGMA A 35/1.4 DG HSM Canon OSC35 1.4 A DG HSM | 3 578 zł |
Obiektyw Sigma Art Nikon F 35 mm F/1.4 DG HSM | 3 477 zł |
Obiektyw SIGMA A 35 mm, f/1.4, DG HSM, bagnet Canon | 3 578 zł |
SIGMA 35 mm f/1.4 DG HSM ART CANON | 3 577 zł |
Obiektyw Sigma 35mm f/1,4 DG HSM Art (Canon) - 3 letnia gwarancja + rabat | 3 585 zł |
Sigma A 35 mm f/1.4 DG HSM (Canon) Raty 0 | 3 590 zł |
Obiektyw Sigma A 35 mm f/1.4 DG HSM / Nikon + 3 lata gwarancji | 3 478 zł |
Sigma obiektyw A 35/1.4 DG HSM Canon | 3 590 zł |
Sigma A 35 mm f/1.4 DG HSM Nikon (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 590 zł |
Sigma A 35 mm f/1.4 DG HSM / Canon (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 585 zł |
Sigma obiektyw A 35/1.4 DG HSM Pentax | 3 590 zł |
Obiektyw SIGMA A 35/1.4 DG HSM Nikon OSN35 1.4 A DG HSM | 3 578 zł |
Sigma A 35 mm f/1.4 DG HSM / L-Mount - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GWARANCJI | 3 590 zł |
Obiektyw SIGMA A, 35 mm, f/1.4, DG HSM, bagnet Nikon | 3 698 zł |
SIGMA 35 mm f/1.4 DG HSM ART NIKON | 3 477 zł |
Obiektyw Sigma 35mm f/1,4 DG HSM Art (Nikon) - 3 letnia gwarancja + rabat | 3 585 zł |
Sigma A 35 mm f/1.4 DG HSM (Nikon) Raty 0 | 3 590 zł |
pokaż 5 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!