Ceny na soundbar Samsung HW-C450
Wideo 15Zdjęcia 22 | od 560 do 795 zł Liczba kanałów: 2.1; Rodzaj: półkowy / ścienny; Moc znamionowa (W): 300; Moc subwoofera (W): 80; Pasmo przenoszenia (Hz): 20 – 20000; Bezprzewodowy; Wymiary subwoofera (mm): 184x343x295; Bluetooth; bezprzewodowe podłączenie do telewizora; DTS Virtual:X; Wejścia: USB A; optyczne; Liczba głośników (szt.): 2 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Sound Bar HW-C450 HW-C450ENPasek dźwiękowy marki Samsung
Kolor: wielokolorowy
Wymiary: 43,3 x 22,7 x 90,3 cm
Odniesienie: S9124230
Jeśli s... więcejzukasz jakości w najlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.plZłóż skargę | 699 zł |
Samsung HW-C450 HF-HC-SAM-313Wzmocnij swoje wrażenia z potężnym basem Subwoofer w Zestawie Wzmocnienie Basów - Doskonała głębia niskich tonów In... więcejteligentny Dźwięk - Dźwięk dostosowany do treści Tryb Gry - Perfekcyjny dźwięk w grach Jeden Pilot - Wygodne zarządzanie Dolby Audio/DTS Virtual:X Technologia DTS Virtual:X tworzy przestrzenny dźwięk, w tym odczucie wysokości, jakie zapewniają technologie przetwarzania dźwięku, bez konieczności stosowania głośników skierowanych w górę. Subwoofer w Zestawie Wprowadź rozrywkę na wyższy poziom. Głęboki bas subwoofera sprawi, że wszystko, czego słuchasz, zabrzmi niezwykle realistycznie. Wzmocnienie Basów Funkcja Wzmocnienie Basów to idealne rozwiązanie dla tych, którym basów nigdy dość. Włącz dodatkowy bas i otwórz się na wrażenia dźwiękowe, które wbiją Cię w fotel. Inteligentny Dźwięk Ciesz się doskonale zoptymalizowany Komputronik.plZłóż skargę | 699 zł |
SOUNDBAR KINO DOMOWE SAMUSNG CZARNY BLUETOOTH USB BASSBOOST HW-C450/EN Soundbar Samsung HW-C450/EN 2.1 25 W Bluetooth USB Soundbar HW-C450/EN to doskonała głębia niskich tonów w połąc... więcejzeniu z inteligentnym dźwiękiem i trybem gry. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba kanałów: 2.1 Liczba głośników: 3 Typ głośnika niskotonowego: Bezprzewodowy Łącznośc : Bluetooth Pilot Pobór mocy w trybie pracy - jednostka główna: 25W Pobór mocy w trybie pracy - głośnik niskotonowy: 40W Odtwarzanie muzyki przez USB Tryb nocny Tryb Gry Soundbar Samsung HW-C450/EN 2.1 25 W Bluetooth USB Soundbar HW-C450/EN to doskonała głębia niskich tonów w połączeniu z inteligentnym dźwiękiem i trybem gry. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba kanałów: 2.1 Liczba głośników: 3 Typ głośnika niskotonowego: Bezprzewodowy Łącznośc : Bluetooth Pilot Pobór mocy w trybie pracy - jednostka główna: 25W Pobór mocy w trybie pracy - głośnik niskotonowy: 40W Odtwarzanie muzyki przez USB Tryb nocny Tryb Gry Subwoofer w Zestawie Głęboki, bogaty bas z bezprzewodowym subwooferem Wprowadź rozrywkę na wyższy poziom. Głęboki bas subwoofera sprawi, że wszystko, czego słuchasz, zabrzmi niezwykle realistycznie. Wzmocnienie Basów Więcej basów, więcej emocji Funkcja Wzmocnienie Basów to idealne rozwiązanie dla tych, którym basów nigdy dość. Włącz dodatkowy bas i otwórz się na wrażenia dźwiękowe, które wbiją Cię w fotel. Inteligentny Dźwięk Dźwięk dostosowany do treści Ciesz się doskonale zoptymalizowany Erli.plZłóż skargę | 560 zł |
Samsung HW-C450 2.1 BluetoothAirPlay:nie;Rek OleOle.plZłóż skargę | 719 zł |
Soundbar Samsung HW-C450 | 596 zł |
Soundbar SAMSUNG HW-C450 2.1 DolbySAMSUNG HW-C450 2.1 Dolby Najważniejsze cechy Kolor: Czarny Liczba kanałów: 2.1 Subwoofer: Tak Technologie audio: [... więcej'Dolby Audio','Digital Theatre Systems (DT... EmpikZłóż skargę | 589 zł |
Samsung HW-C450 2.1 BluetoothAirPlay:nie;Akc RTV Euro AGDZłóż skargę | 719 zł |
Soundbar Samsung SAMSUNG HW-C450/EN - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 649 zł |
Soundbar Samsung SAMSUNG HW-C450/EN (Nowość 2023) | 795 zł |
Samsung Hw-c450 2.1 300w Sound Bar Posrebrzany HW-C450/ENSamsung HW-C450 głośnik soundbar 2.1 kanały 2800 W.Głośniki, kolumny, słuchawki.Soundbary. tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 729 zł |
Samsung HW-C450/ZF soundbarListwa dźwiękowa Samsung C Series z 3 głośnikami, DTS Virtual:X zapewniająca wciągający dźwięk przestrzenny 3D, kom... więcejpatybilna z pilotem telewizora Samsung w celu regulacji mocy i głośności, bezprzewodowe połączenie między listwą dźwiękową a telewizorem przez Bluetooth
Kanał audio 2.1: subwoofer w zestawie zapewnia bogaty, czysty dźwięk z głębokimi basami idealny do oglądania ulubionych seriali telewizyjnych i filmów, bezpieczny tryb nocny dla dzieci, który można aktywować, aby obniżyć głośność i kompresować basy w trybie automatycznym
Tryb Bass Boost dla pobudzenia muzyki i wysadzania imprezy dzięki jeszcze intensywniejszy Amazon.plZłóż skargę | 658 zł |
Soundbar Samsung SAMSUNG HW-C450/EN (Nowość 2023) Soundbar Samsung SAMSUNG HW-C450/EN (Nowość 2023) Soundbar Samsung SAMSUNG HW-C450/EN (Nowość 2023) Specyfikacj... więceja AUDIO Kanały wyjścia audio 2.1 kan. Moc wyjściowa (RMS) 2800 W SZCZEGÓŁY TECHNICZNE System dźwięku Dolby Digital, DTS PORTY I INTERFEJSY Wejscie Audio (L,P) 1 Wejście cyfrowe, optyczne audio 2 MOC Pobór mocy 65 W WAGA I ROZMIARY Wymiary produktu (SxGxW) 956 x 92 x 45 mm Waga produktu 7,4 kg DANE OPAKOWANIA Waga wraz z opakowaniem 10, Erli.plZłóż skargę | 577 zł |
Samsung HW-C450/EN | 689 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!