Smartwatch
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm
Wideo 24Zdjęcia 11 | od 894 do 1 797 zł Okrągły smartwatch o średnicy 42 mm to czwarta generacja gadżetów do noszenia od Samsunga. Model można przypisać rozwiązaniom średniego segmentu cenowego, który nabył dobry sprzęt. Stalowa obudowa jest więc zgodna z wojskową normą MIL-STD-810, wyświetlacz pokryty jest ochronnym szkłem Gorilla Glass DX+, a wodoodporność na poziomie 5 ATM pozwala pływać godzinami (na słodkiej wodzie). Inteligentne zegarki Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm wyposażone są w moduł GPS, Bluetooth v 5.0, NFC (obsługa płatności zbliżeniowych Samsung Pay). W „wypychaczu” znalazł się też 2-rdzeniowy procesor Exynos W920, 1,5 GB RAM-u i 16 GB pamięci, wbudowany mikrofon i głośnik do rozmów w trybie głośnomówiącym. Do interakcji z modelem oferowany jest 1,2-calowy ekran dotykowy Super AMOLED o wysokiej rozdzielczości...i obsłudze Always on Display. Urządzenie „może” mierzyć puls, tętno, ciśnienie, nasycenie krwi tlenem, śledzić poziom snu i stresu oraz prowadzić kobiecy kalendarz. Fanom sportu i treningu proponujemy 90 trybów sportowych, a melomanom – wbudowany odtwarzacz. Autonomia zależy od intensywności użytkowania i waha się od 40 godzin do 5 dni. Warto też dodać, że w sprzedaży jest pokrewna wersja 46 mm, która różni się jedynie wymiarami, a także wariantami z LTE, czyli obsługą kart SIM. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic 42mm - Smartwatch Srebrny SM-R880NZSAEUB | 1 048 zł |
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm - Black | 911 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch4 Classic 42mm BT czarny 8806092514430 | 1 629 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic Stainless Steel 42mm Szary (SM-R | 1 399 zł |
Samsung, Galaxy Watch Watch4 Classic R880 Bluetooth, SM-R880NZKAEUE, 42 mm | 1 546 zł |
Samsung Galaxy Watch 4 Classic R880 42mm BT - Black | 1 299 zł |
Samsung F-R880NZKADBT Smartwatch Czarny 42mm SM-R880NZKADBT | 894 zł |
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 8806092604629 Smartwatch 42 mm Srebrny | 1 797 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic Stainless Steel 42mm Czarny (SM- | 897 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!