Tablet
Samsung Galaxy Tab A9 Plus 128 GB
Zdjęcia 10 | od 1 033 do 1 449 zł OS: Android 13; wyświetlacz ("): 11; rozdzielczość (px): 1920x1200; częstotliwość odświeżania (Hz): 90; Pamięć wbudowana (GB): 128; Slot na karty pamięci; AnTuTu Benchmark: 429898; Geekbench: 1931; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс); Bluetooth: v 5.1; Moduł GPS; GLONASS; Galileo; Aparat główny: Aparat (tylny) (Mpx): 8 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy Tab A9 Tablet Android 128 GB Przechowywanie WiFi Ekran 11"Współczesny styl, urzekający wyświetlacz: Samsung Galaxy Tab A9+ ma elegancki metaliczny korpus w kolorze Grafitowy... więcejm i srebrnym, Duży ekran i wysoka szybkość odświeżania dla efektu przestrzennego, nawet w środowisku o dużej ilości światła
Głęboki dźwięk: Zanurz się w dźwiękach 3D Samsung Galaxy Tab A9+ z niesamowitą wyrazistością i głębią, zapewniając dźwięk przestrzenny, aby cieszyć się filmami i muzyką
Przechowuje więcej niż lubisz: Samsung Galaxy Tab A9+ z 8 GB RAM zapewnia mniejsze opóźnienia w wielozadaniowoś Amazon.plZłóż skargę | 1 185 zł |
Samsung Galaxy Tab A9+ 128GB/8GB - Silver11 FHD+ (1920x1200) 90Hz TFT LCD Display, Snapdragon 695 Octa-core, 8GB RAM, 128GB Flash, microSDXC , 8MPixel (Back... więcej), 5MPixel (Front), Quad Speakers with Dolby Atmos, 3.5mm audio jack, Android 13 with One UI, Wi-Fi 5, BT 5.1, 7040 mAh Battery, 15W Wired Charging, 480 gram Proshop.plZłóż skargę | 1 449 zł |
Samsung Galaxy Tab A9+ 11.0 128GB szary (X210) TB-AND-SAM-0216Samsung Galaxy Tab A9+ 11.0 128GB szary (X210) - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️... więcejdarmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab A9+ 11" 8/128 GB Wi-Fi SzaryTablet SAMSUNG z wyświetlaczem o przekątnej 11” i symetrycznych ramkach o grubości zaledwie 6,9 mm umożliwia Ci peł... więcejne zanurzenie w prezentowanych na ekranie treściach. Tablet wyposażono w ośmiordzeniowy procesor wraz z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, jest gotów stawić czoła każdemu wyzwaniu bez uszczerbku dla prędkości działania czy poziomu baterii. Dzięki karcie microSD do 1 TB możesz zapisać na nim jeszcze więcej, zawsze też możesz cieszyć się energią za sprawą baterii o mocy (typowej) 7040 mAh i opcji szybkiego ładowania 15 W. Electro.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab A9+ 11" 8/128 GB Wi-Fi SzaryTablet SAMSUNG z wyświetlaczem o przekątnej 11” i symetrycznych ramkach o grubości zaledwie 6,9 mm umożliwia Ci peł... więcejne zanurzenie w prezentowanych na ekranie treściach. Tablet wyposażono w ośmiordzeniowy procesor wraz z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, jest gotów stawić czoła każdemu wyzwaniu bez uszczerbku dla prędkości działania czy poziomu baterii. Dzięki karcie microSD do 1 TB możesz zapisać na nim jeszcze więcej, zawsze też możesz cieszyć się energią za sprawą baterii o mocy (typowej) 7040 mAh i opcji szybkiego ładowania 15 W.... Avans.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Samsung Galaxy Tab A9+ X210 11" 8/128 GB szary Samsung Galaxy Tab A9+ X210 11" 8/128 GB Graphite Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwa... więcejrancją. Pełny zestaw obejmuje : Tablet Samsung Galaxy Tab A9+ X210 11" 8/128 GB w kolorze szarym Oryginalny kabel Instrukcja obsługi Specyfikacja techniczna: Procesor: Qualcomm Snapdragon 695 (2x 2.2 GHz + 6x 1.8 GHz) Układ graficzny: Adreno 619 Pamięć RAM: 8 GB Pamięć wbudowana: 128 GB Typ ekranu: Pojemnościowy, 10-punktowy, TFT Przekątna ekranu: 11" Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1200 Łączność: Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac); Moduł Bluetooth Nawigacja satelitarna: GPS; BeiDou; GLONASS; Galileo; QZSS Czujniki: Akcelerometr; Czujnik Halla; Czujnik światła; Kompas; Żyroskop Złącza: USB Type-C - 1 szt.; Wyjście słuchawkowe - 1 szt.; Czytnik kart pamięci - 1 szt. Bateria: Litowo-polimero Erli.plZłóż skargę | 1 089 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab A9+ 11" 8/128 GB Wi-Fi Szary SM-X210NZAEEUETablet SAMSUNG z wyświetlaczem o przekątnej 11” i symetrycznych ramkach o grubości zaledwie 6,9 mm umożliwia Ci peł... więcejne zanurzenie w prezentowanych na ekranie treściach. Tablet wyposażono w ośmiordzeniowy procesor wraz z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, jest gotów stawić czoła każdemu wyzwaniu bez uszczerbku dla prędkości działania czy poziomu baterii. Dzięki karcie microSD do 1 TB możesz zapisać na nim jeszcze więcej, zawsze też możesz cieszyć się energią za sprawą baterii o mocy (typowej) 7040 mAh i opcji szybkiego ładowania 15 W.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210 11" 8/128GB Wi-Fi SzaryKamera przednia :tak;Aparat tylny:tak;Bluet OleOle.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Galaxy Tab A9+ (8+128GB) WiFi Grafitowy*Zdjęcie poglądowe. Kolory i dostępność mogą się różnić w zależności od kraju lub dostawcy. Pochłaniające wrażenia... więcejDuży ekran z częstotliwością odświeżania n... EmpikZłóż skargę | 1 252 zł |
Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210 11" 8/128GB Wi-Fi SzaryAparat przedni:tak;Apa RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 099 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab A9+ X210 11.0 WiFi 8GB RAM 128GB - Grey | 1 044 zł |
Samsung Galaxy Tab A9+ (X210) 8/128GB WIFI Graphite - DARMOWY PACZKOMAT OD | 1 077 zł |
Samsung Galaxy Tab A9+ (X210) 8/128GB WIFI Graphite | 1 139 zł |
Samsung Galaxy Tab A9+ (X210) 8/128GB WIFI Graphite | 1 107 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab A9+ X210 WiFi 8GB/128GB 11" granatowyTablet Samsung Galaxy Tab A9+ X210 WiFi 8GB/128GB 11" granatowy Zobacz wyraziste kolory i oszałamiające obrazy Styl... więcejowy tablet Samsung Galaxy Tab A9+ X210 posiada ponadczasowy design i gładkie metalowe wykończenie. Odkryj niepowtarzalny urok urządzenia w eleganckim odcieniu szarości. Doświadczaj radości z rozrywki na dużym, jasnym ekranie. Galaxy Tab A9+ o wysokiej częstotliwości odświeżania ekranu pozwala zanurzyć się w efektach wizualnych z gładkimi i płynnymi ruchami na ekranie. Nawet kiedy jesteś w słońcu, dobrze widzisz co dzieje się na wyświetlaczu. Podziel ekran na trzy. Zwiększ swoją produktywność Wykonuj wiele zadań na raz. Z tabletem Samsung Galaxy Tab A9+ X210 możesz realizować architektoniczn Vobis.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Samsung Galaxy Tab A9+ 8gb/128gb 11´´ Tablet Przezroczysty SM-X210NZAEEUBSAMSUNG Galaxy Tab A9+ to tablet o wysokiej wydajności, który jest idealny zarówno do pracy, jak i do użytku prywat... więcejnego. Dzięki 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej tablet oferuje mnóstwo miejsca na wszystkie aplikacje, zdjęcia, filmy i dokumenty. Ekran o przekątnej 11 cali jest duży i żywy, dzięki czemu idealnie nadaje się do oglądania filmów, grania w gry lub przeglądania Internetu.Elega tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 070 zł |
SAMSUNG GALAXY TAB A9 SM-X210 8128GB 11" WIFI GRAPHITE UE SM-X210NZAEEUE | 1 119 zł |
Samsung Galaxy Tab A9+ 128GB/8GB - Graphite11 FHD+ (1920x1200) 90Hz TFT LCD Display, Snapdragon 695 Octa-core, 8GB RAM, 128GB Flash, microSDXC , 8MPixel (Back... więcej), 5MPixel (Front), Quad Speakers with Dolby Atmos, 3.5mm audio jack, Android 13 with One UI, Wi-Fi 5, BT 5.1, 7040 mAh Battery, 15W Wired Charging, 480 gram Proshop.plZłóż skargę | 1 449 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab A9+ 11" 8/128 GB Wi-Fi SrebrnyTablet o przekątnej 11 cali z rozdzielczością 1920x1200px, wyposażony w procesor Qualcomm SM6375 oraz kartę graficz... więcejną Adreno 619. Pamięć RAM o wielkości 8 GB, pamięć masowa 128 GB. Zainstalowany system operacyjny Android 13. Electro.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab A9+ 11" 8/128 GB Wi-Fi NiebieskiTablet firmy Samsung w kolorze niebieskim z procesorem Qualcomm SM6375 oraz układem graficznym Adreno 619, posiada... więcejwbudowany aparat przedni 5.0 Mpix oraz tylny 8.0 Mpix. Zainstalowany system operacyjny to Android 13. Pamięć RAM wynosi 8 GB, pamięć wbudowana 128 GB. Electro.plZłóż skargę | 1 099 zł |
pokaż 13 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!