Ceny na Samsung Galaxy S23 FE 128 GB
Wideo 12Zdjęcia 17 | od 1 974 do 3 299 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.4; rozdzielczość ekranu: 2340x1080 (19.5:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 83; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Samsung Exynos 2200; Procesor (GHz): 2.8; GPU: Xclipse 920; Pamięć RAM (GB): 8 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
128 GB256 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy S23 FE 5G 64" 128GB/8GB Dual SIM Beige SM-S711BZWDEUB | 2 608 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128GB Purpurowy (8806095137094)Tutaj zaczyna się epickość Ematyczne chwile są teraz dostępne dla każdego. Galaxy S23 FE otwiera drzwi większej li... więcejczbie osób pragnących doświadczyć czegoś innego. Dzięki długiej żywotności baterii i niesamowitym zdjęciom nocnym ten telefon to bilet do niezapomnianych Rozetka.plZłóż skargę | 2 095 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 FE 5G 8/128GB Grafitowy SM-S711BZADEUESamsung Galaxy S23Fe 5G to nowy smartfon z ekranem 6.4" Fhd+, łącznością 5G i potrójnym aparatem 50 MP. Przedni apa... więcejrat 10 MP pozwola na robienie zdjęć najwyższej jakości. Wzbogacone tryby forografowania i filmowania znacząco poprawiają komfort z rejestracji multimediów. Bateria 4500 mAh pozwala na robienie ulubionych rzeczy na telefonie, bez potrzeby martwienia się o ładowanie. MediaMarkt.plZłóż skargę | 3 199 zł |
Samsung Galaxy S23 FE 128GB/8GB - Graphite6.4 FHD+ (2340x1080) 120Hz Dynamic AMOLED 2X 1450 nits, 5G, Dual SIM, Exynos 2200 Octa-core, 8GB RAM, 128GB Flash,... więcejTriple Camera System: 50MPixel f/1.8 Main with OIS + 12MPixel f/2.2 UltraWide + 8MPixel f/2.4 3x Telephoto (Back), 10MPixel f/2.4 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos by AKG, Android 13 with One UI, Wi-Fi 6E, BT 5.3, NFC, In-Display Fingerprint Sensor, IP68, 4500 mAh Battery, 25W Wired Charging, 15W Wireless Charging, 209 gram Proshop.plZłóż skargę | 3 299 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128GB Dual SIM biały (S711) GS-T-SAM-2DESIGN GALAXY Doskonałość zaczyna się właśnie w tym miejscu Niezwykłe momenty są od tej chwili dostępne dla każdego... więcej. Galaxy S23 FE wprowadza nowy rozdział, umożliwiając doświadczenie tego, co nadzwyczajne. Dzięki wytrzymałej baterii i oszałamiającym zdjęciom nocnym, to smartfon, który sprawdzi się w każdych warunkach. *Dostępność kolorów zależy od sprzedawcy. Magia kolorów przyciągająca spojrzenie Odkryj wyjątkowy charakter Galaxy S23 FE, wybierając jeden spośród czterech odcieni: miętowego, grafitowego, beżowego i purpurowego. Każdy z nich idealnie współgra z aluminiową ramką. Miętowy Grafitowy Beżowy Purpurowy Trwałość, na której możesz polegać Szkło Corning® Gorilla® Glass 5 chroni przód i tył urządzenia, gwarantując niezwykłą trwałość. Ponadto Certyfikat IP68 zapewnia ochronę przed wodą i kurzem.* *Tylne szkło nie obejmuje szkła aparatu. Klawisze głośności, klawisze boczne i szuflada nie są częścią aluminiowej ramki. **Galaxy S23 FE ma stopień ochrony IP68. Na podstawie warunków testu laboratoryjnego dotyczącego zanurzenia w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra na maksymalnie 30 minut. Nie zaleca się używania na plaży lub basenie. Odporność urządzenia na wodę i kurz nie jest trwała i z czasem może się zmniejszyć w wyniku normalnego zużycia. APARAT Spektakularne zdjęcia w dzień i w nocy Uwieczniaj najpiękniejsze momenty z życia dzięki zaawansowanemu zestawowi aparatów, które zmienią Twoje zdjęcia w dzieła sztuki. Wysoka rozdzielczość aparatu 50 MP sprawi, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej wyraziste i szczegółowe - nawet w trudnych warunkach oświetleniowych Komputronik.plZłóż skargę | 2 899 zł |
Samsung Galaxy S23 FE w ekskluzywnym kolorze tylko w Sklepie Samsung SM-S7Galaxy S23 FE w ekskluzywnym kolorze tylko w Sklepie Samsung Oficjalny partner Samsung Samsung.comZłóż skargę | 3 199 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 FE 8/128GB 5G 6.4" 120Hz Purpurowy SM-S711Nowy wygląd nawiązujący do rodziny S21. Wysublimowana elegancja nie mająca sobie równych. Cztery modne kolory czyni... więceją S23 FE 5G wyjątkowo atrakcyjnym wizualnie. Electro.plZłóż skargę | 3 199 zł |
SAMSUNG Galaxy S23 FE 8/128GB Zielony (S711M) 11111111111160Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Kabel USB-C
Narzędzie do tacki SIM
Dokumentacja Wymiary [mm]: 158 x 76,... więcej5 x 8,2 mm Waga [g]: 209 g Kolor: Zielony Kolor producenta: Mint Typ obudowy: Aluminiowa rama + szklane plecki (Gorilla Glass 5) Wodoodporność: IP68 Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Miętowy (8/128GB) System operacyjny: Android 13 z nakładką One UI 5.1 Procesor [GHz]: 1 x 2,8 GHz + 3 x 2,5 GHz + 4 x 1,8 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Nie RAM: 8 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Exynos 2200 Taktowanie procesora [GHz]: powyżej 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 8 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 8 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele producenta Samsung: SAMSUNG Galaxy S23 FE Przekątna ekranu [cal]: 6,4" Technologia ekranu: Dynamic AMOLED 2X Rozdzielczość ekranu [px]: 1080 x 2340 px Liczba kolorów: 16 milionów Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass 7 Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.4 Aparat główny [Mpix]: 50 + 12 + 8 Mpix Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Do 8K@24fps Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 10 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 10 Standard GSM: 5G / 4G / 3G / 2G Bluetooth: BT 5.3 WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz+6GHz, HE160, MIMO, 1024-QAM GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: Zintegrowany z gniazdem USB Rodzaj nawigacji: GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM + SIM/eSIM WiFi: Wi-Fi trzyzakresowe (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Rodzaj nawigacji: ["GPS","Glonass Neonet.plZłóż skargę | 3 199 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 FE 8/128GB 5G 6.4" 120Hz Purpurowy SM-S711Nowy wygląd nawiązujący do rodziny S21. Wysublimowana elegancja nie mająca sobie równych. Cztery modne kolory czyni... więceją S23 FE 5G wyjątkowo atrakcyjnym wizualnie.... Avans.plZłóż skargę | 3 199 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 FE (S711) 8/128GB 6,4" AMOLED 1080x2340 4500mASpecyfikacja Model procesora 2200 Typ procesora Samsung Exynos Liczba rdzeni procesora 4 Kol... więcejor produktu Fioletowy Szerokość produktu 76,5 mm Waga produktu 209 g Głębokość produktu 8,2 mm Wysokość produktu 158 mm Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standard 5G Sub6 TDD Standard 5G Sub6 FDD Wi-Fi Tak Bluetooth Tak Generacja sieci mobilnej 5G Wi-Fi Direct Tak Standardy 3G WCDMA Obsługa kart SIM Dual SIM Wersja Bluetooth 5.3 Typ karty SIM NanoSIM + eSIM Standardy 4G LTE-TDD & LTE-FDD NFC Tak Czytnik linii papilarnych Tak Kolory wyświetlacza 16 milionów kolorów Rozdzielczość 1080 x 2340 px Przekątna ekranu 6,4" Nazwa marketingowa technologii wyświetlania Dynamic AMOLED 2X Typ wyświetlacza AMOLED Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz Platforma Android Obsługiwane formaty plików wideo FLV Obsługiwane formaty plików wideo M4V Obsługiwane formaty plików wideo AVI Obsługiwane formaty plików wideo 3GP Obsługiwane formaty plików wideo H.262 Obsługiwane formaty plików wideo MKV Obsługiwane formaty plików wideo 3G2 Obsługiwane formaty plików wideo WEBM Obsługiwane formaty audio Mid Obsługiwane formaty audio OTA Obsługiwane formaty audio MXMF Obsługiwane formaty audio MIDI Obsługiwane formaty audio RTTTL Obsługiwane formaty audio AAC Obsługiwane formaty audio WAV Obsługiwane formaty audio DFF Obsługiwane formaty audio IMY Obsługiwane formaty audio 3GA Obsługiwane formaty audio OGG Obsługiwane formaty audio RTX Obsługiwane formaty audio DSF Obsługiwane formaty audio XMF Obsługiwane formaty audio APE Obsługiwane formaty audio AWB Obsługiwane formaty audio AMR Obsługiwane formaty audio OGA Pamięć RAM 8 GB Pamięć wbudowana 128 GB Obsługiwany typ USB USB Type-C Wtyk słuchawek USB Type-C Port USB Tak Wersja USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Maksymalny czas odtwarzania wideo 22 h Pojemność baterii 4500 mAh Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery 8" Rozmiar czujnika tylnego aparatu 50" Zoom optyczny 3x Typ aparatu tylnego Potrójna kamera Typ przedniej kamery Pojedynczy obiektyw Maksymalna liczba klatek na sekundę 960 fps Lampa błyskowa z tyłu aparatu Tak Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego 2,4 Rozdzielczość wideo 7680 x 4320 px Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu 12" Cyfrowy zoom 30x Rozdzielczość przedniej kamery 10 Mpix Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery 2,2 ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 644 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128GB Zielony (SM-S711BLGDEUE) | 2 201 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 FE 8/128GB 5G 6.4" 120Hz Purpurowy SM-S711 SM-Nowy wygląd nawiązujący do rodziny S21. Wysublimowana elegancja nie mająca sobie równych. Cztery modne kolory czyni... więceją S23 FE 5G wyjątkowo atrakcyjnym wizualnie.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 3 199 zł |
Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128GB 6,4" 120Hz 50Mpix Kremowy5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 3 199 zł |
Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128GB GrafitowySamsung Galaxy S23 FE 5G 8/128GB Wyświetlacz 6.4″, Dynamic AMOLED Aparaty Tylny: 50... więcejMpix+ 12 Mpix +8 Mpix/ Przedni: 10 Mpix Bateria 4500 mAh Pamięć RAM 8 GB pamięci operacyjnej Pamięć wewnętrzna 125 GB Procesor Samsung Exynos 2200 Perfekcyjne zdjęcia w każdych warunkach Galaxy S23 FE to rewolucyjny smartfon, który odmieni Twoje doświadczenia z technologią mobilną. Dzięki pojemnej baterii zapewnia długie godziny pracy bez potrzeby częstego ładowania. Zaawansowany aparat otwiera nowe możliwości w fotografii nocnej, umożliwiając uchwycenie zachwycających zdjęć nawet w słabym świetle. Ten elegancki i intuicyjny telefon gwarantuje płynne działanie wspierane przez sieć 5G, zapewniając szybkość połączenia. Idealny dla osób poszukujących niezawodnego, wszechstronnego urządzenia, które spełni różnorodne potrzeby. Galaxy S23 FE to perfekcyjny wybór dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność połączoną z estetyką. ● Nieprzerwana praca przez cały dzień ● Doskonałe zdjęcia nawet nocą Nowoczesny design Galaxy S23 FE stanowi kwintesencję nowoczesnego designu, prezentując szeroką gamę czterech hipnotyzujących Orange.plZłóż skargę | 3 199 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 FE 5G (8+128GB) MiętowySmartfon SAMSUNG Galaxy S23 FE 5G Doskonałość zaczyna się właśnie w tym miejscu Niezwykłe momenty są od tej chwili... więcejdostępne dla każdego. Galaxy S23 FE wprowa... EmpikZłóż skargę | 2 579 zł |
Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128GB 6,4" 120Hz 50Mpix Kremowy5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 3 199 zł |
Samsung Galaxy S23 FE S711 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Cream | 2 568 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 FE (S711) 8/128GB 6,4" AMOLED 1080x2340 4500mA | 2 469 zł |
Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128GB Cream | 2 569 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 FE SM-S711 8GB/128GB grafitowySmartfon Samsung Galaxy S23 FE SM-S711 8GB/128GB grafitowy Doskonałość zaczyna się właśnie w tym miejscu Niezwykłe... więcejmomenty są od tej chwili dostępne dla każdego. Smartfon Samsung Galaxy S23 FE SM-S711 8GB/128GB grafitowy wprowadza nowy rozdział, umożliwiając doświadczenie tego, co nadzwyczajne. Dzięki wytrzymałej baterii i oszałamiającym zdjęciom nocnym, to smartfon, który sprawdzi się w każdych warunkach. Trwałość, na której możesz polegać Odkryj wyjątkowy charakter Galaxy S23 FE, wybierając jeden spośród czterech odcieni. Każdy z nich idealnie współgra z aluminiową ramką. Szkło Corning® Gorilla® Glass 5 chroni przód i tył smartfona Samsung Galaxy S23 FE SM-S711 8GB/128GB grafitowego, gwarantując niezwykłą trwałość. Ponadto certyfikat IP68 zapewnia ochronę przed wodą i kurzem.* *Tylne szkło nie obejmuje szkła aparatu. Klawisze głośności, klawisze boczne i szuflada nie są częścią aluminiowej ramki. **Galaxy S23 FE ma stopień ochrony IP68. Na podstawie warunków testu laboratoryjnego dotyczącego zanurzenia w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra na maksymalnie 30 minut. Nie zaleca się używania na plaży lub basenie. Odporność urządzenia na wodę i kurz nie jest trwała i z czasem może się zmniejszyć w wyniku normalnego zużycia. Spektakularne zdjęcia w dzień i w nocy Uwieczniaj najpiękniejsze momenty z życia dzięki zaawansowanemu zestawowi aparatów, które zmienią Twoje zdjęcia w dzieła sztuki. Wysoka rozdzielczość aparatu 50 MP w smartfonie Samsung Galaxy S23 FE SM-S711 8GB/128GB grafitowym sprawi, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej wyraziste i szczegółowe - nawet w trudnych warunkach oświetleniowych Vobis.plZłóż skargę | 3 199 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!