Ceny na Samsung Galaxy S22 128 GB
Wideo 37Zdjęcia 32 | od 1 879 do 4 802 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.1; rozdzielczość ekranu: 2340x1080 (19.5:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus+; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 89; DCI-P3; ОС: Android 12.0; Model procesora: Exynos 2200 5G; Procesor (GHz): 2.8; GPU: Xclipse 920; Pamięć RAM (GB): 8 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
128 GB256 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Sam Galaxy S22 EU-128-8-5G-bk Galaxy S22 128/8GB czarny SM-S901BZK | 1 950 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB Phantom Black (SM-S901BZKDEUE)Nowa forma wyrażania siebie.Eleganck Rozetka.plZłóż skargę | 1 995 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy S22 5G 8GB+128GB Czarny SM-S901BZKDEUENowoczesna płaska konstrukcja z ograniczonymi do minimum ramkami połączona z najwyższą jakością wykonania i zachwyc... więcejającymi kolorami. To wszystko sprawia, że Galaxy S22 zachwyca wyglądem za każdym razem, gdy na niego spojrzysz. MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 637 zł |
Samsung Galaxy S22 5G 128GB - Phantom Black6.1 FHD+ (2340x1080) 120Hz Dynamic AMOLED 2X, 5G, Dual SIM + e-SIM, Exynos 2200 Octa-core, 8GB RAM, 128GB Flash, Tr... więcejiple Camera System: 50Mpixel f/1.8 Wide with OIS Main + 10Mpixel f/2.4 Tele with OIS + 12Mpixel f/2.2 UltraWide (Back), 10Mpixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos by AKG, Wi-Fi 6, BT 5.2, Android 12 with One UI, Fingerprint-in- Proshop.plZłóż skargę | 4 099 zł |
Samsung Smartfon Galaxy S22 5G (8+128GB) Enterprise Editon Czarny TESAMPASSamsung Galaxy Enterprise Edition zapewni Twojej firmie wszystko, czego potrzebujesz do pracy.
- Ochrona klasy... więcejmilitarnej Knox
- Możliwa personalizaja urządzenia jeszcze przed jego rozpakowaniem
- Możliwość kontrolowania aktualizacji oprogramowania sprzętowego i wersji OS
- Regularne dostępności aktualizacji oprogramowania
- Łatwe zarządzanie Możesz kontrolować wersję systemu operacyjnego swojego urządzenia dzięki rozwiązaniu E-FOTA (Enterprise Firmware-Over-T Zadowolenie.plZłóż skargę | 4 215 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB 6,1" 120Hz Purpurowy SM-S901BLVDEUETELEFON GALAXY S22 128GB PURPLE SM-S901B SAMSUNG DESIGN Niezwykłość wpisana w standard Nowoczesna płaska konstrukcj... więceja z ograniczonymi do minimum ramkami połączona z najwyższą jakością wykonania i zachwycającymi kolorami. To wszystko sprawia, że Galaxy S22 zachwyca wyglądem za każdym razem, gdy na niego spojrzysz. Technologia Vision Booster Doskonała widoczność na zewnątrz Galaxy S22 otrzymał wyświetlaczy wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X. Jest wyjątkowo jasny i ułatwi Ci użytkowanie smartfona na zewnątrz, w słoneczny dzień. W szczytowej jasności potrafi osiągnąć do 1300 nitów*, by wszystkie prezentowane treści były czytelne. Za płynność wyświetlanych grafik odpowiada odświeżanie ekranu z wysoką częstotliwością do 120 Hz. APARAT Doskonała jakość zdjęć i filmów Niech cały świat dowie się, ile fantastycznych rzeczy dzieje się w Twoim życiu! Rób zdjęcia i kręć filmy oraz dziel się nimi ze znajomymi. Zachwycą się ich rewelacyjną jakością, bogactwem kolorów i szczegółów uchwyconych zarówno w dzień, jak i w nocy. Odkryj noce pełne światła dzięki Nightografii Z Galaxy S22 noce są niezwykle kolorowe. Wyposażyliśmy aparat w duże piksele (2 µm), które lepiej wyłapują światło, by także po zmierzchu rejestrował zdjęcia i filmy pełne barw, z mnóstwem szczegółów i świetnym kontrastem. Dodatkowo aparat wspiera sztuczna inteligencja, dobierając optymalne ustawienia. Poprawa jakości zoomu W Galaxy S22 masz do dyspozycji 3-krotny zoom optyczny wspomagany optyczną stabilizacją obrazu (OIS). Nawet, jeśli fotografowany obiekt jest daleko, możesz wykonać zbliżenie i pokazać go wyraźnie. Dodatkowo Galaxy S22 używa nieskompresowan Maxelektro.plZłóż skargę | 3 639 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S22 5G 128GB Dual SIM czarny (S901) GS-T-SAM-1723Poznaj Galaxy S22 Profesjonalny aparat stworzony do nocnych zdjęć i wideo Aparat główny o rozdzielczości 50 MP pozw... więcejala nawet nocą rejestrować odpowiednio doświetlone, wyraźne i pełne kolorów zdjęcia i filmy. Nowa definicja mocy Bateria o pojemności 3700 mAh i szybkie ładowanie 25 W, by dłużej korzystać ze smartfona*. Najszybszy procesor Galaxy Superszybkie działanie i brak opóźnień nawet w zaawansowanych grach 3D dzięki procesorowi wykonanemu w technologii 4 nm. Stylowy i wytrzymały Połączenie nowoczesnego wzornictwa, stylowych kolorów i wysokiej wytrzymałości. Ekosystem Galaxy Połącz ze sobą współpracujące urządzenia Galaxy, by cieszyć się ich komfortową obsługą i użytkowaniem. *Ładowarka jest sprzedawana oddzielnie. DESIGN Niezwykłość wpisana w standard Nowoczesna płaska konstrukcja z ograniczonymi do minimum ramkami połączona z najwyższą jakością wykonania i zachwycającymi kolorami. To wszystko sprawia, że Galaxy S22 zachwyca wyglądem za każdym razem, gdy na niego spojrzysz. IP68 Wodoodporność Galaxy S22 spełnia normę IP68*. Oznacza to, że jest odporny na wodę i kurz. Możesz bez obaw używać go podczas deszczu. ARMOR ALUMINIUM Wytrzymała obudowa Wzmocniona aluminiowa konstrukcja chroni smartfona w każdej sytuacji, zapewniając mu większą trwałość. GORILLA GLASS VICTUS+ Odporne szkło Zarówno ekran, jak i tył smartfona pokryty jest niezwykle twardym szkłem. Dzięki temu urządzenie jest bardziej odporne na zarysowania i upadki. * Na podstawie warunków testowych: zanurzenie do 1,5 metra w słodkiej wodzie przez maks. 30 minut. Nie zaleca się używania na plaży ani na basenie. Technologia Vision Booster Doskonała widoczność na zewnątrz Galaxy S22 otrzymał wyświetlaczy wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X. Jest wyjątkowo jasny i ułatwi Ci użytkowanie smartfona na zewnątrz, w słoneczny dzień. W szczytowej jasności potrafi osiągnąć do 1300 nitów*, by wszystkie prezentowane treści były czytelne. Za płynność wyświetlanych grafik odpowiada odświeżanie ekranu z wysoką częstotliwością do 120 Hz. * Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X na Galaxy S22 otrzymał certyfikat VDE Germany potwierdzający 100-procentowe odwzorowanie kolorów w zakresie kolorów DCI-P3, co oznacza, że obrazy nie są rozmyte i prezentują niewiarygodnie żywe barwy, niezależnie od różnych poziomów jasności. Wyświetlacz może osiągnąć szczytową jasność do 1300 nitów, poprawiając kontrast między ciemnymi i jasnymi aspektami treści cyfrowych, zapewniając lepszą jakość obrazu, ze współczynnikiem kontrastu 3 000 000:1, aby mobilne wrażenia były jeszcze bardziej wciągające. APARAT Doskonała jakość zdjęć i filmów Niech cały świat dowie się, ile fantastycznych rzeczy dzieje się w Twoim życiu! Rób zdjęcia i kręć filmy oraz dziel się nimi ze znajomymi. Zachwycą się ich rewelacyjną jakością, bogactwem kolorów i szczegółów uchwyconych Komputronik.plZłóż skargę | 2 399 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S22 8/128GB 5G 6.1" 120 Hz Czarny SM-S901Nowoczesna płaska konstrukcja z ograniczonymi do minimum ramkami połączona z najwyższą jakością wykonania i zachwyc... więcejającymi kolorami. To wszystko sprawia, że Galaxy S22 zachwyca wyglądem za każdym razem, gdy na niego spojrzysz. Electro.plZłóż skargę | 2 399 zł |
SAMSUNG Galaxy S22 5G 8/128GB Czarny (S901B) 11111111111140Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Kabel USB-C , instrukcja Wymiary [mm]: 146 x 70,6 x 7,6 mm Waga [g]: 167... więcejg Kolor: Czarny Kolor producenta: Czarny Typ obudowy: Gorilla Glass Victus+ / Aluminium Wodoodporność: IP68 (maksymalna głębokość 1,5 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Czarny (8/128GB) System operacyjny: Android 12 Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Nie RAM: 8 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Exynos 2200, 4nm Obsługiwana pamięć do: Nie dotyczy Pamięć RAM [GB]: 8 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 8 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele producenta Samsung: Samsung Galaxy S22 Przekątna ekranu [cal]: 6,1" Technologia ekranu: Infinity-O ; Dynamic AMOLED 2X Rozdzielczość ekranu [px]: FHD+ Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass Victus+ Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.1 Aparat główny [Mpix]: 50 + 12 + 10 Mpix Funkcje aparatu: 50 MP - aparat główny, OIS, F 1.8
12 MP - aparat ultraszerokokąt Neonet.plZłóż skargę | 2 491 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S22 8/128GB 5G 6.1" 120 Hz Czarny SM-S901Nowoczesna płaska konstrukcja z ograniczonymi do minimum ramkami połączona z najwyższą jakością wykonania i zachwyc... więcejającymi kolorami. To wszystko sprawia, że Galaxy S22 zachwyca wyglądem za każdym razem, gdy na niego spojrzysz.... Avans.plZłóż skargę | 2 399 zł |
Samsung Galaxy S22 5G S901 128GB DS Black Samsung Galaxy S22 5G S901 8/128GB DS Black Dystrybucja : Europejska (nie kupiony w żadnej sieci) Simlock : B... więcejez blokady simlock (działa z każdą kartą) - menu telefonu w języku polskim i z polską klawiaturą, bez brandingu. W zestawie: oryginalny telefon oryginalne akcesoria oryginalne opakowanie 24mc Gwara_nc_ji STAN TECHNICZNY I WIZUALNY - IDEALNY Produkt pochodzi z wyprzedaży Samsung Nie posiada żadnych blokad Produkt oferowany na tej aukcji został przetestowany przez pracowników działu jakości w naszej firmie. Każdy egzemplarz zostaje poddany szczegółowemu procesowi oceny wizualnej, weryfikacji poprawności działania poszczególnych funkcji oraz testom obciążeniowym baterii, procesora i pamięci. Dzięki temu mamy pewność stanu oferowanego urządzenia. Na każdym dokumencie zakupu wpisujemy numer IMEI/seryjny produktu dla naszego oraz klienta bezpieczeństwa Zawsze widoczne obrazy Usiądź wygodnie i zacznij korzystać. Dzięki wkomponowanemu wyświetlaczowi o przekątnej 6,1 cala każde oglądane sceny będą dobrze widoczne. Za ich ostrość jest odpowiedzialna rozdzielczość na poziomie Full HD+. A o kolory zadba Dynamic AMOLED 2X. Co ważne jest on wyjątkowo jasny i zagwarantuje dobre korzystanie ze smartfona w słoneczny dzień. Osiąga on w szczytowej jasności nawet do 1300 nitów. Żeby każde treści były dobrze widoczne. W tym smartfonie jest również odświeżanie z częstotliwością do 120 Hz. Dzięki niemu już nigdy nie ujrzysz efektu smużenia na Galaxy S22 128 GB czarny. Otwórz się na wspaniałe ujęcia z Galaxy S22 Uchwyć najważniejsze momenty w swoim życiu w odpowiedniej chwili. Dzięki trzem aparatom ulokowanym na tyle Galaxy S22 już zawsze to osiągniesz. To jest obiektyw główny 50 Mpix, ultraszerokokąt Erli.plZłóż skargę | 1 928 zł |
Smartphone SAMSUNG Galaxy S22 5G 8/128 GB Enterprise Editon Czarny 128 GBSmartphone SAMSUNG Galaxy S22 5G 8/128 GB Enterprise Editon Czarny 128 GB Czarny SM-S901BZKDEEE ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 802 zł |
Samsung Smartfon Galaxy S22 5G (8+128GB) Enterprise Editon Czarny 83942Samsung Galaxy Enterprise Edition zapewni Twojej firmie wszystko, czego potrzebujesz do pracy.
- Ochrona klasy... więcejmilitarnej Knox
- Możliwa personalizaja urządzenia jeszcze przed jego rozpakowaniem
- Możliwość kontrolowania aktualizacji oprogramowania sprzętowego i wersji OS
- Regularne dostępności aktualizacji oprogramowania
- Łatwe zarządzanie Możesz kontrolować wersję systemu operacyjnego swojego urządzenia dzięki rozwiązaniu E-FOTA (Enterprise Firmware-Over-T Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 215 zł |
Samsung Galaxy S22 5G 128GB CzarnySamsung Galaxy S22 5G Ekran 6,1” cala FHD+ Aparaty Tylny 50 + 12 + 10 Mpix, przedni 10 Mpix Bateria 3700 mAh Pamię... więcejć RAM 8 GB Pamięć ROM 128 GB Procesor Exynos 2200, 4nm Aparat do profesjonaln Orange.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB Czarny (SM-S901BZKD) | 1 994 zł |
Samsung Smartfon Galaxy S22 5G (8+128GB) Enterprise Editon Czarnyale.pl Złóż skargę | 4 290 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S22 (S901) 128GB Ds 5G Black | 1 999 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S22 8/128GB 5G 6.1" 120 Hz Czarny SM-S901 SM-S901BNowoczesna płaska konstrukcja z ograniczonymi do minimum ramkami połączona z najwyższą jakością wykonania i zachwyc... więcejającymi kolorami. To wszystko sprawia, że Galaxy S22 zachwyca wyglądem za każdym razem, gdy na niego spojrzysz.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 399 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S22 5G, 8/128 GB, różowe złotoPoznaj Galaxy S22 Profesjonalny aparat stworzony do nocnych zdjęć i wideo Aparat główny o rozdzielczości 50 MP pozw... więcejala nawet nocą rejestrować odpowiednio doś... EmpikZłóż skargę | 2 145 zł |
Samsung Galaxy S22 8/128GB 6,1" 120Hz 50Mpix Czarny5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 299 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!