Ceny na Samsung Galaxy Fold4 256 GB
Wideo 22Zdjęcia 29 | od 3 777 do 10 686 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 7.6; rozdzielczość ekranu: 2176x1812; Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus+; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 91; ОС: Android 12.0; Model procesora: Snapdragon 8+ Gen 1; Procesor (GHz): 3.19; GPU: Adreno 670; Pamięć RAM (GB): 12; Typ RAM: LPDDR5 |
256 GB512 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy Z Fold4 5G F936B 256GB graygreen SM-F936BZABEUB | 4 373 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold 4 12/256GB 5G 7.6" 120Hz Czarny SM-F936 SM- | 4 000 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/256GB Kremowy (SM-F936BZEBEUE ) | 6 997 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold4, 5G, 12/256GB, zielony | 5 951 zł |
Samsung Galaxy Z Fold4 F936B 5G 12GB RAM 256GB - Grey Green | 5 632 zł |
Smartfon Galaxy Z Fold 4 DualSIM 5G 12/256GB zielony | 9 319 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! samsung electronics polska Samsung Galaxy Z Fold 4 ( | 6 697 zł |
Samsung Galaxy Z Fold4 5G SM-F936 12/256GB Czarny | 4 199 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold4, 5G, 12/256GB, beżowy | 5 560 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold4, 5G, 12/256GB, beżowy | 5 559 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold4, 5G, 12/256GB, zielony | 5 400 zł |
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 120Hz 12/256GB Czarny PL.dystr | 3 777 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold 4 (F936) 12/256GB 7,6" Dynamic AMOLED 2X 21 | 10 686 zł |
Samsung Galaxy Z Fold4 Beige 7.6 " Foldable Dynamic AMOLED 2X Qualcomm SM8 | 7 375 zł |
Samsung Galaxy Z Fold4 12/256 GB, Graygreen | 8 872 zł |
Samsung Galaxy Z Fold 4 5G 12/256GB Grey Green | 6 378 zł |
Samsung Galaxy Z Fold4 5G SM-F936 12/256GB Zielony | 4 151 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!