Ceny na Samsung Galaxy Flip4 128 GB
Wideo 12Zdjęcia 33 | od 2 349 do 5 190 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.7; rozdzielczość ekranu: 2640x1080; Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus+; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; ОС: Android 12.0; Model procesora: Snapdragon 8+ Gen 1; Procesor (GHz): 3.19; GPU: Adreno 730; Pamięć RAM (GB): 8; Pamięć (GB): 128 |
128 GB256 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy Z Flip4 5G F721B 8/128GB graphite SM-F721BZAGEUB | 2 643 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Flip4, 5G, 8/128GB, szary | 3 115 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Flip 4 8/128GB 5G 6.7" 120Hz Szary SM-F721 | Bez | 3 841 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Samsung Galaxy Z Flip 4 (F721) 8/128GB 6 7 Dynamic AMO | 4 548 zł |
Samsung Galaxy Z Flip 4 8gb/128gb 6.7´´ Dual Sim Purpurowy A0043820 | 5 190 zł |
Samsung Galaxy Z Flip4 5G SM-F721 8/128GB Fioletowy | 2 349 zł |
B4-512 GB - Bora Purple 12M Warranty F-MF721BLVPAMZ | 4 217 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Flip4, 5G, 8/128GB, szary | 2 771 zł |
Samsung Galaxy Z Flip 4 5G 128GB + Watch 5 40mm (12 rat za urządzenie, bez | 4 198 zł |
Samsung Galaxy Z Flip4 5G 8/128GB Dual SIM Graphite | 3 589 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Flip 4 8/128GB 5G 6.7" 120Hz Szary SM-F721 | Bez | 3 841 zł |
Samsung Galaxy Z Flip4 5G SM-F721 8/128GB Złoty | 2 500 zł |
Samsung Galaxy Z Flip4 5G SM-F721 8/128GB Szary | 2 375 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!