Słuchawki
Samsung Galaxy Buds2 Pro
Wideo 26Zdjęcia 36 | od 514 do 1 336 zł Flagowe wodoodporne bezprzewodowe słuchawki douszne z obsługą Bluetooth 5.3, inteligentną aktywną redukcją szumów ANC, obsługą 24-bitowego dźwięku Hi-Res oraz funkcją wyszukiwania (za pomocą aplikacji), która przyda się w przypadku utraty. Wyróżniają się nienaganną jakością dźwięku, poprawioną ergonomią, dobrą autonomią (do 8 godzin muzyki bez redukcji szumów lub do 5 godzin z ANC) oraz zaawansowanymi algorytmami filtrowania szumów z wykorzystaniem technologii AI. Oprócz klasycznej aktywnej redukcji szumów, model ten zapewnia szereg dodatkowych funkcji, wśród których warto zwrócić uwagę na niezwykle wygodną funkcję automatycznego wyciszania, która jest aktywowana głosem. Pozwala mieć włączone słuchawki nawet podczas rozmowy (np. w sklepie czy transporcie) i jest bardzo przydatna w sytuacja...ch, gdy wystarczy wymienić się zwrotami służbowymi. Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro pozycjonowane są jako topowy produkt z wyższej półki cenowej, który na równych warunkach jest w stanie konkurować z Apple AirPods Pro. Skierowane do wymagających użytkowników i posiadaczy smartfonów Samsung Galaxy, którzy chcą zakupić wysokiej jakości słuchawki bluetooth do komfortowego słuchania muzyki i komunikacji głosowej w niesprzyjających warunkach akustycznych. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Galaxy Buds 2 Pro - Słuchawki bezprzewodowe Białe24-bitowy dźwięk Hi-Fi zapewniający wysoką jakość dźwięku
ANC z 3 mikrofonami o wysokim stosunku sygnału do szumu... więcej(SNR) w celu wyeliminowania większej ilości hałasu z zewnątrz
Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodne dopasowanie
Audio 360 otacza Cię, jakbyś był w centrum akcji Amazon.plZłóż skargę | 682 zł |
Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510 Białe (SM-R510NZWAEUE)[html]Odkryj swój własny świat ze słuchawkami Samsung Galaxy Buds2 Pro . Poprawiona akustyka i przemyślana konstruk... więcejcja słuchawek, aby cieszyć się słuchaniem ulubionej muzyki i komfortowym użytkowaniem przez cały dzień. Zanurz się w atmosferze codziennego treningu, grania i wysokiej jakości muzyki dzięki wygodnemu sterowaniu i szerokim możliwościom podłączenia do innych urządzeń.[/html Rozetka.plZłóż skargę | 556 zł |
SAMSUNG Słuchawki SAMSUNG Galaxy Buds 2 Pro Fioletowy SM-R510NLVAEUEPrawdziwie bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro 2 wyposażone w funkcję aktywnej redukcji szumów oraz och... więcejronę Ipx7. 3 wbudowane mikrofony (2 zewnętrzne i 1 wewnętrzny) oraz specjalna konstrukcja niwelująca wpływ podmuchów wiatru gwarantują, że rejestrowany podczas rozmowy głos będzie zasze mocny i wyraźny. Korzyści: Aktywna redukcja szumów (Anc) eliminuje do 99% hałasu otoczenia. Poziom redukcji szumów można także regulować w zależności od warunków za pomocą prostego menu w aplikacji. Tryb Ambient pozwala na dopuszczanie części dźwięków z otoczenia, by zawsze być świadomym tego, co dzieje się wokół. Można wybrać jeden z 3 poziomów słyszalności dźwięków z zewnątrz. Dwudrożny głośnik składa się z głośnika niskotonowego wraz z kanałem basowym oraz oddającego szczegółowe, wyskie dźwięki głośnika wysokotonowego. Wysoki poziom wodoodporności zabezpiecza słuchawki przed wodą (zanurzenie na głębokośc 1m przez 30 minut) i potem. Specjalny tryb rozmowy ułatwiający prowadzenie rozmów. Słuchawki można ładować bezprzewodowo korzystając z ładowarki bezprzewodowej (standard Qi) lub za pomocą funkcji PowerShare w telefonie. Łatwe parowanie - wystarczy jedynie otworzyć etui w pobliżu smartfona, tabletu komputera lub telewizora Samsung i potwierdzić powiadomienie na ekranie. Możliwość strowania muzyką i połączeniami za pomocą panelu dotykowego na powierzchni słuchawek. Szybki podgląd stanu naładowania słuchawek, możliwość włączenia i wyłączenia trybu ANC oraz panelu dotykowaego na słuchawkach z poziomu Widgetu w telefonie. MediaMarkt.plZłóż skargę | 649 zł |
Samsung Galaxy Buds2 Pro - WhiteG?o?niki dwukierunkowe, odporno?? na wod? IPX7, 3 mikrofony wysokiej SNR, aktywne t?umienie ha?asu, d?wi?k przestrz... więcejenny 360 stopni, Hi-Fi 24-bitowe, automatyczna zmiana urz?dze?, ?adowanie bezprzewodowe Czas odtwarzania: 5 godzin (ANC w??czone) 8 godzin (ANC wy??czone) Proshop.plZłóż skargę | 1 149 zł |
Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510 Czarny | 529 zł |
Dokanałowe Samsung Galaxy Buds2 Pro Lawendowe SL-BT-SAM-063Samsung Galaxy Buds2 Pro Najwyższej jakości dźwięk Hi-Fi 24 bit Dwudrożne głośniki 360° Doskonała jakość rozmów tel... więcejefonicznych Aktywna redukcja szumów (ANC) Naturalne ułożenie w uchu, zapewniające wygodę użytkowania Długie godziny działania oraz szybkie bezprzewodowe ładowanie Wybierz kolor dla siebie Biały Grafitowy Lawendowy Niezwykle wyraźne Prowadź rozmowy telefoniczne z krystalicznie czystym dźwiękiem. Niezależnie od Tego czy jesteś w biurze, pociągu czy przechodzisz obok budowy, Twój głos będzie mocny i wyraźny. Zadbają o to 3 wbudowane mikrofony, jednostka wyłapująca głos, sztuczna inteligencja eliminująca hałasy oraz specjalna konstrukcja słuchawek wyciszająca szum wiatru. Pozostań w kontakcie Nie musisz wyjmować słuchawek z uszu. Ustawiając 1 z 3 poziomów głośności dźwięków otoczenia możesz brać udział w rozmowach, dalej słuchając swojej ulubionej muzyki w tle. Liczy się wygoda Poczuj prawdziwy komfort słuchania. Specjalnie zaprojektowany, aerodynamiczny kształt słuchawek Galaxy Buds2 Pro zapewnia lepszy przepływ powietrza przez kanał słuchowy. Pozwala to chronić Twoje uszy i jednocześnie redukuje szum wiatru, byś mógł cieszyć się niczym niezakłóconym dźwiękiem. Galaxy Buds2 Pro posiadają klasę wodoodporności IPX7, dzięki czemu możesz wygodnie trenować nawet w deszczową pogodę. Standard IPX7 pozwala na zanurzenie w wodzie nawet do 30 minut na głębokość do 1 m. Doskonale dopasowane Kompaktowy rozmiar True-Fit pozwala na wygodne, wielogodzinne noszenie słuchawek, nawet gdy pozostajesz w ruchu. Kształt nowych Galaxy Buds2 Pro został przeprojektowan Komputronik.plZłóż skargę | 899 zł |
Samsung Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NLVAEUE | 649 zł |
Samsung Galaxy Buds2 Pro R510 Graphite Samsung Galaxy Buds2 Pro R510 Grafitowe Sprawdzone przez serwis specjalistyczny Erli.plZłóż skargę | 514 zł |
Samsung Galaxy Buds2 Pro CzarnySamsung Galaxy Buds 2 Pro SM-R Orange.plZłóż skargę | 1 011 zł |
Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZA Dokanałowe Bluetooth 5.3 CzarnyAktywne redukowanie szumów:tak;Asys OleOle.plZłóż skargę | 649 zł |
Słuchawki Samsung Samsung Galaxy Buds2 Pro black | 662 zł |
SAMSUNG Słuchawki Galaxy Buds2 Pro SM-R510NLVAEUE, FioletowyOtwórz się na nowość Najwyższej jakości dźwięk Hi-Fi z przetwarzaniem 24 bit Dwudrożne głośniki 360° zapewniające w... więcejielokanałowy dźwięk przestrzenny Inteligen... EmpikZłóż skargę | 581 zł |
Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NLV Dokanałowe Bluetooth 5.3 LawendowyAktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 649 zł |
Samsung Galaxy Buds2 Pro R510 - Graphite | 648 zł |
Samsung Galaxy Buds2 Pro R510 Lavender - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 558 zł |
Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro (SM-R510NZWAEUE) Biała | 834 zł |
Słuchawki dokanałowe SAMSUNG Galaxy Buds2 Pro Czarny | Bezpłatny transport | 649 zł |
Samsung Galaxy Buds2 Pro R510 Lavender | 625 zł |
Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro LawendowySłuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NLVAEUE Lawendowy Usłysz to, co pragniesz Zaawansowany, inteligentny syst... więcejem redukcji szumów sprawi, że nic nie zakłóci słuchanej przez Ciebie muzyki ani prowadzonej rozmowy. Dodatkowo, specjalna konstrukcja słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NLVAEUE pozwoliła uzyskać o 40% lepszą redukcję szumów niż w Galaxy Buds Pro. Dźwięki zyskały doskonałe brzmienie, dzięki czemu nawet hałas ruchliwego skrzyżowania nie przeszkodzi Ci w słuchaniu ulubionej muzyki. Sztuczna inteligencja korzysta z uczenia maszynowego, by rozpoznać, które odgłosy nie należą do rozmowy i je wyeliminować*. *Rozwiązanie DNN (Deep Neural Network) testowane z różnymi próbkami hałasu, takimi jak klakson, muzyka, plac budowy, może w tym samym czasie usuwać wiele dźwięków podczas rozmowy. Doskonały, bezprzewodowy dźwięk Usłysz prawdziwą głębię brzmienia z nowymi słuchawkami Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NLVAEUE. Wykorzystanie technologii Dolby Atmos™ sprawi, że każdy ton słuchanej muzyki będzie niezwykle wyraźny. Technologia dźwięku 360 zapewnia doskonałą głębię brzmienia, a dzięki śledzeniu ruchów Twojej głowy, poczujesz się zupełnie jak w sali kinowej. 24-bitowe przetwarzanie dźwięku zapewnia jeszcze bogatsze doznania audio - jak nigdy wcześniej. *24-bit Hi-Fi jest obsługiwane przez Galaxy Buds2 Pro w połączeniu ze smartfonami Galaxy. Ciesz się pełniejszym brzmieniem. Słuchaj bez wymuszonej przerwy Ciesz się wyraźniejszym, pełniejszym brzmieniam. Poczuj się jak w sali koncertowej, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NLVAEUE zachowają energię nawet na 18 godzin odtwarzania dźwięku z aktywną redukcją szumu lub aż 29 godzin po wyłączeniu ANC. Ciesz się Twoją ulubioną muzyką przez cały dzień*. *Czas do 29 h odtwarzania muzyki dotyczy używania słuchawek z wyłączonym ANC i przy korzystaniu z etui. Niezwykle wyraźne połączenia głosowe Prowadź rozmowy telefoniczne z krystalicznie czystym dźwiękiem. Niezależnie od Tego czy jesteś w biurze, pociągu czy przechodzisz obok budowy, Twój głos będzie mocny i wyraźny. Zadbają o to 3 wbudowane mikrofony, jednostka wyłapująca głos*, sztuczna inteligencja eliminująca hałasy oraz specjalna konstrukcja słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NLVAEUE wyciszająca szum wiatru. *System mikrofonów składa się z 2 mikrofonów zewnętrznych, które skupiają się na mowie (kształtowanie wiązki) i 1 mikrofonu wewnętrznego, który filtruje hałas zewnętrzny, zapewniając czystą jakość połączeń. Jednostka wyłapująca głos (VPU) to akcelerometr, który wychwytuje wibracje szczęki, gdy mówisz. Wyczuwając wibracje szczęki, akcelerometr wykrywa mowę i usuwa hałas. Dane dotyczące wibracji przewodzenia kostnego są przekształcane na sygnały głosowe, dostarczając głos użytkownika nawet w hałaśliwym otoczeniu. Pozostań w kontakcie Słuchaj cały czas ulubionego podcastu i bądź w kontakcie z osobami z Twojego otoczenia. Nie musisz wyjmować słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NLVAEUE z uszu. ... Vobis.plZłóż skargę | 649 zł |
SAMSUNG Galaxy Buds 2 Pro - Wireless Earphones Graphite24-bitowy dźwięk Hi-Fi zapewniający wysoką jakość dźwięku
ANC z 3 mikrofonami o wysokim stosunku sygnału do szumu... więcej(SNR) w celu wyeliminowania większej ilości hałasu z zewnątrz
Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodne dopasowanie
Audio 360 otacza Cię, jakbyś był w centrum akcji Amazon.plZłóż skargę | 672 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!