Ceny na Samsung Galaxy A35 128 GB / 6 GB
Wideo 1Zdjęcia 26 | od 1 145 do 1 852 zł Wyważony model mocnej środkowej wskazówki w plastikowej „wyściółce” koperty. Twarzą smartfona jest panel Super AMOLED o przekątnej 6,6 cala, rozdzielczości 2400x1080 pikseli i wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Aby urządzenie pewnie radziło sobie z uruchomionymi grami i aplikacjami, jego pracę dostosowano pod przewodnictwem rodzimego procesora Exynos 1380, który w popularnym benchmarku AnTuTu notuje około 600 tysięcy punktów. W podstawowej wersji smartfon ma 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej. Eliminując potrzebę posiadania drugiej karty SIM, w kieszeni hybrydowej można zainstalować dyski flash microSD. W świetle wsparcia urządzenia dla technologii eSIM wygląda to bardzo atrakcyjnie. Tylny aparat Samsunga Galaxy A35 128 GB składa się z wiodącego czujnika 50 MP ze stabilizacją...optyczną, ultraszerokokątnego czujnika 8 MP i modułu makro 5 MP. Smartfon zasilany jest akumulatorem o pojemności 5000 mAh z funkcją przewodowego ładowania o mocy 25 W. Warto także wspomnieć o pełnej ochronie przed wilgocią obudowy urządzenia o stopniu ochrony IP67 oraz obecności skanera linii papilarnych pod ekranem. dodaj do listymoje listy |
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy A35 5G 128 GB Lilac SM-A356BLVBEUB | 1 431 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy A35 5G 6/128 GB NiebieskiSmartfon Samsung Galaxy A35 5G z wyświetlaczem dotykowym Super Amoled o przekątnej 6,6 cala, rozdzielczości 1080x23... więcej40 pikseli i odświeżaniu 120 Hz sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor Exynos 1380 taktowany zegarem 2.4 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i potrójny aparat fotograficzny (50 + 8 + 5 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii 5G nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Galaxy A35 5G został wyposażony w masywną baterią o pojemności 5000mAh oraz technologię super szybkiego ładowania 25 W. Klasa ochrony: Ip67. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 649 zł |
Samsung Galaxy A35 5G 128GB/6GB - Awesome Navy6.6 FHD+ (2340x1080) 120Hz Super AMOLED Infinity-O Display, 5G, Dual SIM, Exynos 1380, 6GB RAM, 128GB Flash, microS... więcejD, Triple Camera System: 50MPixel f/1.8 Wide with OIS Main + 8MPixel f/2.2 UltraWide + 5MPixel f/2.4 Macro (Back), 13MPixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, One UI, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, In-Display Fingerprint Sensor, IP67, 5000 mAh Battery, 25W Wired Charging, 209 gram Proshop.plZłóż skargę | 1 649 zł |
Samsung Smartfon GALAXY A35 DS5G 6/128GB Enterprise Czarny TESAMPAA356BLACTrzyletnia gwarancja producenta.
4 najważniejsze funkcje
- Premium design
Intuicyjna płaska obudowa z elegan... więcejckim szklanym tyłem
- Wyraźne, ostre zdjęcia i filmy
Rejestruje żywe kolory i drobne szczegóły w dzień i w nocy
- Wyświetlacz zaprojektowany na nowo
Ulepszony wyświetlacz Infinity-O z Super AMOLED
- Samsung Knox Vault
Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie poufnych informacji
Prostota i elegancja
Zachwycające połączenie prostoty i przyjemności. Kultowy design Galaxy A35 5G ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 751 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A35 128GB 5G Dual SIM fioletowy (A356) GS-T-SAM-21Nowy wyświetlacz Ulepszony wyświetlacz Infinity-O z Super AMOLED 120Hz Design i wytrzymała konstrukcja Metalowa, wo... więcejdoszczelna obudowa z ochroną IP67 Żywe zdjęcia w nocy Pełne szczegółów zdjęcia nawet w trudnych warunkach dzięki optycznej stabilizacji obrazu (OIS) Wytrzymała bateria Nieograniczona moc na wyciągnięcie ręki dzięki baterii o pojemności 5000 mAh DESIGN Niesamowite wewnątrz i na zewnątrz Kultowy design Galaxy A35 5G charakteryzuje się liniowym układem aparatu otoczonym eleganckim szklanym tyłem i płaską ramką boczną, co zapewnia elegancki wygląd i wygodę użytkowania. APARAT Zwielokrotnij zabawę Piękno tkwi w szczegółach Rób piękne zdjęcia szerokokątnym aparatem o wysokiej rozdzielczości 50 MP. Żywe kolory i szczegóły sprawią, że zdjęcia będą zachwycające i warte udostępnienia. Oszałamiające zdjęcia nawet w ciemności Nocna fotografia właśnie stała się przyjemna. Smartfon jest wyposażony w ulepszoną jednostkę NPU i ulepszony czujnik, dzięki czemu zdjęcia są wyraźne i szczegółowe nawet w ciemności. Od nocnych krajobrazów po nocne portrety, uzyskasz więcej szczegółów na każdym zdjęciu. Nagrywaj wyraźne i stabilne filmy Dzięki Super HDR możesz uzyskać bogate kolory, wyraźne filmy i lepszą widoczność w różnych warunkach oświetlenia. W połączeniu z OIS i VDIS, można uzyskać płynne filmy podczas filmowania w ruchu. *OIS: optyczna stabilizacja obrazu. **VDIS: Cyfrowa stabilizacja obrazu wideo. Edytuj zdjęcia bez wysiłku Przenieś swoje zdjęcia na wyższy poziom, ulepszając je za pomocą funkcji Edit Suggestion, takich jak rozmazanie tła, automatyczna poprawa jakości zdjęcia, usuwanie cieni i inne. * Rzeczywisty interfejs użytkownika może być inny. **Aplikacja Edit Suggestion jest kompatybilna z formatami JPG, PNG, GIF i MP4. Wyniki i jakość edycji mogą się różnić w zależności od warunków fotografowania lub filmowania. Dokładność wyników nie jest gwarantowana. WYŚWIETLACZ Jasny i żywy wyświetlacz Poznaj wspaniały 6,6-calowy wyświetlacz FHD+ Super AMOLED Infinity-O z płynną częstotliwością odświeżania 120 Hz i jasnością 1000 nitów. Funkcja Vision Booster zapewnia krystalicznie czystą widoczność na zewnątrz, nawet w pełnym słońcu. *Obraz został stworzony w celach ilustracyjnych. **Zmierzony po przekątnej rozmiar ekranu wynosi 6,6" w pełnym prostokącie i 6,4" z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty obszar wyświetlania jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i otwór na kamerę. ***1,000 nitów w HBM (tryb wysokiej jasności). **** Wyświetlacz Galaxy A35 5G (SM-A356) otrzymał certyfikat Eye Care Certification od SGS w oparciu o jego zdolność do redukcji szkodliwego wpływu niebieskiego światła. WYDAJNOŚĆ Moc jest w twoich rękach Odblokuj moc ośmiordzenioweg Komputronik.plZłóż skargę | 1 649 zł |
Samsung Samsung Galaxy A35 5G SM-A356BZKBEUE | 1 649 zł |
SAMSUNG Galaxy A35 5G 6/128GB Czarny (A356B) SM-A356BZKBEUEOkres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 8,2 x 77,9 x 161,6 mm Waga [g]: 209 g Kolor: Czarny Kolor producenta: Cz... więcejarny Typ obudowy: Metalowa i wodoszczelna obudowa IP67 Wodoodporność: IP67 Czytnik linii papilarnych: Tak Wodoodporność: Odporny na zachlapanie Model: Czarny (6/128GB) System operacyjny: Android 14 Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak RAM: 6 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Samsung Exynos 1380 Pamięć RAM [GB]: 6 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 6 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 14 Modele producenta Samsung: Samsung Galaxy A35 5G Przekątna ekranu [cal]: 6,6" Technologia ekranu: Corning Gorilla Glass 7 Rozdzielczość ekranu [px]: 2340 x 1080 px Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.6 Aparat główny [Mpix]: 50 + 8 + 5 Mpx Funkcje aparatu: HDR, Makro, Panorama, Tryb nocny, Tryb slow motion, Ultraszerokokąt Neonet.plZłóż skargę | 1 649 zł |
Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB Czarny | 1 709 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB Granatowy (SM-A356BZKBEUE) | 1 230 zł |
Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB 6,6" 120Hz 50Mpix Niebieski5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 1 649 zł |
Samsung Smartfon GALAXY A35 DS5G 6/128GB Enterprise Czarny 129691Trzyletnia gwarancja producenta.
4 najważniejsze funkcje
- Premium design
Intuicyjna płaska obudowa z elegan... więcejckim szklanym tyłem
- Wyraźne, ostre zdjęcia i filmy
Rejestruje żywe kolory i drobne szczegóły w dzień i w nocy
- Wyświetlacz zaprojektowany na nowo
Ulepszony wyświetlacz Infinity-O z Super AMOLED
- Samsung Knox Vault
Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie poufnych informacji
Prostota i elegancja
Zachwycające połączenie prostoty i przyjemności. Kultowy design Galaxy A35 5G ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 751 zł |
Samsung Smartfon GALAXY A35 DS5G 6/128GB Enterprise Czarnyale.pl Złóż skargę | 1 800 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A35 5G (6GB/128GB), niebieskiNowy wyświetlacz Ulepszony wyświetlacz Infinity-O z Super AMOLED 120Hz Design i wytrzymała konstrukcja Metalowa, wo... więcejdoszczelna obudowa z ochroną IP67 Żywe zdj... EmpikZłóż skargę | 1 485 zł |
Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB 6,6" 120Hz 50Mpix Fioletowy5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 649 zł |
Samsung Galaxy A35 A356 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Navy | 1 145 zł |
Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB Awesome Navy | 1 149 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB żółtySmartfon Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB żółty Niesamowite wewnątrz i na zewnątrz Kultowy design Galaxy A35 5G charak... więcejteryzuje się liniowym układem aparatu otoczonym eleganckim szklanym tyłem i płaską ramką boczną, co zapewnia elegancki wygląd i wygodę użytkowania. Smartfon Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB żółty posiada ulepszony wyświetlacz Infinity-O z Super AMOLED 120Hz. Piękno tkwi w szczegółach. Oszałamiające zdjęcia nawet w ciemności Rób piękne zdjęcia szerokokątnym aparatem o wysokiej rozdzielczości 50 MP. Żywe kolory i szczegóły sprawią, że zdjęcia będą zachwycające i warte udostępnienia. Nocna fotografia właśnie stała się przyjemna. Smartfon Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB żółty jest wyposażony w ulepszoną jednostkę NPU i ulepszony czujnik, dzięki czemu zdjęcia są wyraźne i szczegółowe nawet w ciemności. Od nocnych krajobrazów po nocne portrety, uzyskasz więcej szczegółów na każdym zdjęciu. Nagrywaj wyraźne i stabilne filmy. Edytuj zdjęcia bez wysiłku Dzięki Super HDR w smartfonie Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB żółtym możesz uzyskać bogate kolory, wyraźne filmy i lepszą widoczność w różnych warunkach oświetlenia. W połączeniu z OIS i VDIS, można uzyskać płynne filmy podczas nagrywania w ruchu. Przenieś swoje zdjęcia na wyższy poziom, ulepszając je za pomocą funkcji Edit Suggestion, takich jak rozmazanie tła, automatyczna poprawa jakości zdjęcia, usuwanie cieni i inne. Jasny i żywy wyświetlacz Poznaj wspaniały 6,6-calowy wyświetlacz FHD+ Super AMOLED Infinity-O z płynną częstotliwością odświeżania 120 Hz i jasnością 1000 nitów. Funkcja Vision Booster w smartfonie Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB żółtym zapewnia krystalicznie czystą widoczność na zewnątrz, nawet w pełnym słońcu. Moc jest w twoich rękach Odblokuj moc ośmiordzenioweg Vobis.plZłóż skargę | 1 649 zł |
Samsung Galaxy A35 6gb/128gb 6.6´´ Czarny SM-A356BZKBEUE | 1 272 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy A35 5G 6/128 GB GranatowySmartfon Samsung Galaxy A35 5G z wyświetlaczem dotykowym Super Amoled o przekątnej 6,6 cala, rozdzielczości 1080x23... więcej40 pikseli i odświeżaniu 120 Hz sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor Exynos 1380 taktowany zegarem 2.4 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i potrójny aparat fotograficzny (50 + 8 + 5 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii 5G nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Galaxy A35 5G został wyposażony w masywną baterią o pojemności 5000mAh oraz technologię super szybkiego ładowania 25 W. Klasa ochrony: Ip67. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 649 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy A35 5G 6/128 GB FioletowySmartfon Samsung Galaxy A35 5G z wyświetlaczem dotykowym Super Amoled o przekątnej 6,6 cala, rozdzielczości 1080x23... więcej40 pikseli i odświeżaniu 120 Hz sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor Exynos 1380 taktowany zegarem 2.4 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i potrójny aparat fotograficzny (50 + 8 + 5 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii 5G nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Galaxy A35 5G został wyposażony w masywną baterią o pojemności 5000mAh oraz technologię super szybkiego ładowania 25 W. Klasa ochrony: Ip67. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 649 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!