Ceny na Samsung Galaxy A15 128 GB / 4 GB
Wideo 5Zdjęcia 18 | od 547 do 970 zł Jeden z podstawowych modeli w obecnej rodzinie smartfonów Samsung Galaxy z serii A, debiutujący pod koniec 2023 roku. Urządzenie przygotowało 6,5-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 2340x1080 pikseli i częstotliwości odświeżania 90 Hz. W wycięciu w kształcie kropli w górnym segmencie wyświetlacza znajduje się obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 13 MP. Tylny aparat modelu jest trójelementowy – pod jego skrzydłem znajdują się czujniki obrazu 50 + 5 + 2 MP (czujnik główny, moduł ultraszerokokątny i moduł makro). „Żelaznym” sercem smartfona jest popularny ośmiordzeniowy chipset MediaTek Helio G99, który można znaleźć wszędzie w modelach klasy podstawowej i średniej. Samsung Galaxy A15 128GB/4GB został wyposażony w chip NFC, montowany z boku skaner linii papilarnych oraz energoch...łonny akumulator o pojemności 5000 mAh. Należy pamiętać, że istnieje również wersja 5G modelu A15 - zewnętrznie nie różni się od omawianego smartfona, ale zasilany jest przez inny procesor (MediaTek Dimensity 6100+). dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung SM-A155F Galaxy A15 Dual SIM 4 GB RAM 128 GB żółty UE SM-A155FZYDE | 726 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy A15 4/128GB Żółty SM-A155FZYDEUESmartfon Samsung Galaxy A15 z wyświetlaczem dotykowym sAMOLED o przekątnej 6,5 cala, rozdzielczości 1080x2340 pikse... więcejli i częstotliwości odświeżania 90 Hz sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Mt6835V/Za taktowany zegarem 2 GHz, 2.2 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i potrójny aparat fotograficzny (50 + 5 + 2 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii LTE nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Pozwól, aby smartfon Galaxy A15 poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plZłóż skargę | 599 zł |
Samsung Galaxy A15 128GB/4GB - Blue6.5 FHD+ (2340x1080) 90Hz Super AMOLED Display, 4G, Dual SIM, Mediatek Helio G99, 4GB RAM, 128GB Flash, microSD, Tr... więcejiple Camera System: 50MPixel f/1.8 Main + 5MPixel f/2.2 UltraWide + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 13MPixel f/2.0 (Front), Stereo Speakers, 3.5mm audio jack, Android 14 with One UI, Wi-Fi 5, BT 5.3, NFC, Side Fingerprint Scanner, 5000 mAh Battery, 25W Wired Charging, 201 gram Proshop.plZłóż skargę | 899 zł |
Samsung Smartfon GALAXY A15 LTE 4/128 GB Czarny TESAMPAA155BLACBardzo pojemna bateria 5,000 mAh & super szybkie ładowanie 25W
- Bateria o wielkości 5,000 mAh umożliwii długie... więcejkorzystanie z telefonu bez konieczności ładowania.
- Dodatkowo, dzięki technologii Fast Charging naładujesz swój telefon znacznie szybciej niż dotychczas.
Doskonałe aparaty
- Wysoka jakość zdjęć dzięki potrójnemu aparatowi 50 MP . Pozostałe obiektywy zapewniają funkcję Live Focus, 10-krotny zoom optyczny pozwoli na najdokładniejsz Zadowolenie.plZłóż skargę | 927 zł |
Samsung Samsung Galaxy A15 SM-A155FZYDEUEDetale, które możesz poczuć. 6,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED 90 Hz zapewnia krystalicznie czysty obraz dzięki j... więcejasności 800 nitów, wydobywając szczegóły nawet w pełnym słońcu dzięki funkcji Vision Booster. Z kolei ochrona przed niebieskim światłem pozwala na komfortowe oglądanie ulubionych seriali. Oficjalny partner Samsung Samsung.comZłóż skargę | 599 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A15 128GB Dual SIM niebieski (A155) GS-T-SAM-2086Jasny, wyraźny ekran Wysoka widoczność nawet w silnym świetle słonecznym Zaawansowany aparat Stabilne zdjęcia i fil... więcejmy w wysokiej rozdzielczości Wysoka wydajność Ośmiordzeniowy procesor zapewniający wydajność do pracy i rozrywki Wytrzymała bateria Superpojemna bateria zapewnia nawet do 2 dni pracy wyświetlacz Super żywy i jasny wyświetlacz 6,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED w Galaxy A15 oferuje żywy i wyraźny obraz nawet w bezpośrednim świetle słonecznym dzięki Vision Booster, płynne przewijanie z ulepszoną częstotliwością odświeżania 90 Hz, zwiększoną jasność do 800 nitów i komfort przez cały dzień dzięki redukcji światła niebieskiego dzięki Eye Comfort Shield. *Zdjęcie zostało zasymulowane w celach ilustracyjnych. **Zmierzony po przekątnej rozmiar ekranu wynosi 6,5" w pełnym prostokącie i 6,3" z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty obszar wyświetlania jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i wycięcie na kamerę. ***800 nitów w HBM (tryb wysokiej jasności). **** Wyświetlacz Galaxy A15 (SM-A155) otrzymał certyfikat Eye Care Certification wydany przez SGS w oparciu o jego zdolność do redukcji szkodliwego wpływu niebieskiego światła. DESIGN Zrównoważona prostota Zaprojektowany, by spełniał oczekiwania. Galaxy A15 prezentuje swoją wyrafinowaną estetykę dzięki intuicyjnej ramce, błyszczącej tylnej obudowie i uporządkowanemu układowi aparatu. Dostępny w kolorze czarnym, niebieskim i żółtym. *Dostępność kolorów może się różnić w zależności od kraju, regionu lub operatora. APARAT Tworzenie ujęć z wykorzystaniem wielu kamer Wybierz obiektyw. Znajdź swój kąt. Idź dalej i pokaż swój świat. Galaxy A15 może pochwalić się aparatem głównym 50 MP do robienia arcydzieł, aparatem 5 MP ultraszerokokąt Komputronik.plZłóż skargę | 899 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy A15 4/128GB 6.5" 90Hz Czarny SM-A155Zaawansowana technologia w zasięgu ręki Samsung Galaxy A15 łączy zaawansowane technologie z atrakcyjną ceną, oferuj... więcejąc imponującą funkcjonalność. Jest to idealny smartfon dla tych, którzy szukają nowoczesnego urządzenia, nie chcąc przy tym przepłacać. Smartfon wyróżnia się swoim nowoczesnym wyglądem, dostępnym w różnych kolorach, w tym czarnym, niebieskim oraz żółtym. Nowy model oferuje wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala, rozdzielczości 1080 x 2340 i wyższym odświeżaniu do 90 Hz, co zapewnia lepszą jakość wyświetlania treści. Electro.plZłóż skargę | 599 zł |
Samsung Smartfon GALAXY A15 LTE 4/128 GB Czarny 124648Bardzo pojemna bateria 5,000 mAh & super szybkie ładowanie 25W
Doskonałe aparaty
- Wysoka jakość zdjęć dzięki potrójnemu aparatowi 50 MP . Pozostałe obiektywy zapewniają funkcję Live Focus, 10-krotny zoom optyczny pozwoli na najdokładniejsz Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 945 zł |
SAMSUNG Galaxy A15 4/128GB Niebieski (A155F) SM-A155FOkres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 161 x 77 x 9 mm Waga [g]: 200 g Kolor: Niebieski Kolor producenta: Niebi... więcejeski Czytnik linii papilarnych: Tak Wodoodporność: Nie Model: Niebieski (4/128GB) System operacyjny: Android 14 Procesor [GHz]: 2x 2.2 GHz, Cortex A76 + 6x 2.0 GHz A55 Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G99 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 14 Modele producenta Samsung: Samsung Galaxy A15 Przekątna ekranu [cal]: 6,5" Rozdzielczość ekranu [px]: 2340 x 1080 px Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.5 Aparat główny [Mpix]: 50 + 5 + 2 Mpix Funkcje aparatu: 10x zoom cyfrowy Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 13 Mpix Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 11,1 do 15 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 13 Bluetooth: BT 5.3 GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2/Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi jednozakresowe (2,4 GHz) Rodzaj nawigacji: ["GPS","BeiDou" Neonet.plZłóż skargę | 632 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy A15 4/128GB 6.5" 90Hz Czarny SM-A155Zaawansowana technologia w zasięgu ręki Samsung Galaxy A15 łączy zaawansowane technologie z atrakcyjną ceną, oferuj... więcejąc imponującą funkcjonalność. Jest to idealny smartfon dla tych, którzy szukają nowoczesnego urządzenia, nie chcąc przy tym przepłacać. Smartfon wyróżnia się swoim nowoczesnym wyglądem, dostępnym w różnych kolorach, w tym czarnym, niebieskim oraz żółtym. Nowy model oferuje wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala, rozdzielczości 1080 x 2340 i wyższym odświeżaniu do 90 Hz, co zapewnia lepszą jakość wyświetlania treści.... Avans.plZłóż skargę | 599 zł |
Samsung Smartfon GALAXY A15 LTE 4/128 GB Czarnyale.pl Złóż skargę | 970 zł |
Samsung Smartfon GALAXY A15 LTE 4/128 GB Czarny 124648Bardzo pojemna bateria 5,000 mAh & super szybkie ładowanie 25W
Doskonałe aparaty
- Wysoka jakość zdjęć dzięki potrójnemu aparatowi 50 MP . Pozostałe obiektywy zapewniają funkcję Live Focus, 10-krotny zoom optyczny pozwoli na najdokładniejsz Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 927 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy A15 4/128GB 6.5" 90Hz Czarny SM-A155 SM-A155FZKDEUZaawansowana technologia w zasięgu ręki Samsung Galaxy A15 łączy zaawansowane technologie z atrakcyjną ceną, oferuj... więcejąc imponującą funkcjonalność. Jest to idealny smartfon dla tych, którzy szukają nowoczesnego urządzenia, nie chcąc przy tym przepłacać. Smartfon wyróżnia się swoim nowoczesnym wyglądem, dostępnym w różnych kolorach, w tym czarnym, niebieskim oraz żółtym. Nowy model oferuje wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala, rozdzielczości 1080 x 2340 i wyższym odświeżaniu do 90 Hz, co zapewnia lepszą jakość wyświetlania treści.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 599 zł |
Samsung Galaxy A15 4/128GB ŻółtyWyświetlacz 6.5″ Aparaty 50 Mpix+ 5 Mpix +2 Mpix/ Przedni 13 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć RAM 4 GB Pamięć wewnętrzn... więceja 128 GB Procesor MediaTek Dimensity 6100+ Orange.plZłóż skargę | 799 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A15 4/128GB Żółty (SM-A155FZYDEUE) | 690 zł |
Samsung Galaxy A15 4/128 GB żółty Samsung Galaxy A15 4/128GB Yellow Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancją. Pełny z... więcejestaw obejmuje : Samsung Galaxy A15 4G 4/128GB w kolorze żółtym Oryginalny kabel Instrukcja obsługi Szpilka do karty SIM Oryginalne pudełko zgodne z nr IMEI urządzenia Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja techniczna: Czujnik i komponenty: czujnik zbliżeniowy, GPS, GPS + GLONASS, czytnik linii papilarnych, akcelerometr, czujnik światła, GPS + Beidou, obsługa Galileo, GPS QZSS Rodzaj: smartfon Przekątna wyświetlacza: 6.5 cale Platforma: Android Transmisja danych: 4G LTE Technologia wykonania: Super Amoled Wprowadzanie danych: ekran dotykowy Rodzaj obudowy: jednobryłowa Rozdzielczość: 2340 x 1080 piksele Wbudowane złącza: mini jack 3.5mm, wyjście słuchawkowe, USB (Typ C), USB 3.1 (Typ-C), USB 2.0 (Typ-C) Ilość wyświetlanych kolorów: 16.7 mln Aparat fotograficzny z tyłu: 50 Mpix System operacyjny: Android 14 Pamięć RAM: 4 GB Drugi aparat fotograficzny z tyłu: 5 Mpix Trzeci aparat fotograficzny z tyłu: 2 Mpix Aparat fotograficzny z przodu: 13 Mpix Zoom cyfrowy: 10 x Wymiary: 160.1 x 76.8 x 8.4 mm Maks. pojemność karty pamięci: 1024 GB Lampa błyskowa: LED Częstotliwość taktowania: 2200 MHz Ilość rdzeni: 8 Waga: 195 g zastosowany procesor: MediaTek Helio G99 Nagrywanie filmów: 1080p Komunikacja: Wi-Fi, moduł Wi-Fi, NFC (Near Field Communication), NFC, Bluetooth 5.3 Pojemność akumulatora: 5000 mAh dual SIM: tak Erli.plZłóż skargę | 563 zł |
Samsung Galaxy A15 4/128GB 6,5" 90Hz 50 Mpix Niebieski5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 598 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A15 (4/128GB), ŻółtyJasny, wyraźny ekran Wysoka widoczność nawet w silnym świetle słonecznym Zaawansowany aparat Stabilne zdjęcia i fil... więcejmy w wysokiej rozdzielczości Wysoka wydajn... EmpikZłóż skargę | 710 zł |
Samsung Galaxy A15 4/128GB 6,5" 90Hz 50 Mpix Żółty5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 598 zł |
Samsung Galaxy A15 A155 Dual Sim 4GB RAM 128GB - Blue Black | 584 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!