Ceny na Samsung Dual Cook Flex NV7B6795JAK
Zdjęcia 12 | od 5 119 do 5 499 zł Rodzaj: elektryczny; Sterowanie: pokrętła, dotykowe (sensorowe); Pojemność (l): 76; Temperatura gotowania (°C): 30 – 275; Tryby gotowania: wbudowany parowar; grill: grill; konwekcja: podwójna konwekcja; termosonda; podwójna komora; timer; wyłącznik czasowy; sterowanie przez Internet; Moc przyłączeniowa (kW): 3.65 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Piekarnik Samsung nv 7b6795jak | 5 499 zł |
Samsung Dual Cook Flex NV7B6795JAK | 5 119 zł |
Samsung Samsung NV7B6795JAK, Piekarnik parowy Steam Cook z technologią Dua | 5 499 zł |
Piekarnik Samsung Piekarnik Samsung NV7B6795JAK Dual Cook WiFi 76 L | 5 299 zł |
Piekarnik Samsung NV7B6795JAK Dual Cook WiFi 76 L | 5 499 zł |
Piekarnik parowy SAMSUNG NV7B6795JAK od ręki ! Wysyłka 24h! Raty 0 - (22) | 5 159 zł |
Piekarnik SAMSUNG NV7B6795JAK U2 Elektryczny parowy Czarny A+ | Bezpłatny | 5 499 zł |
Piekarnik parowy SAMSUNG NV7B6795JAK od ręki ! Wysyłka 24h! Raty 0 - (22) | 5 159 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!