Ceny na Russell Hobbs Luna 24310-56
Zdjęcia 7 | od 268 do 407 zł Rodzaj: toster; Moc (W): 1550; Liczba przegródek tostera: 1; Liczba produktów: 2; Stopnie smażenia: 6; Sterowanie: mechaniczne; Funkcje i możliwości: automatyczne centrowanie; podgrzewanie; rozmrażanie; funkcja wysokiego podnoszenia; Tacka na okruchy; Materiał obudowy: stal; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs Luna 24310 Toster z długim rozcięciem toster z długimi tarcz | 407 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Luna Copper Accents Long Slot | 279 zł |
Toster Russell Hobbs Luna 24310-56 | 268 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Luna Copper Accents Long Slot | 280 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!