Ceny na Rowenta Expertise Liss & Curl Ultimate Shine SF6220 (SF6220D0)
Zdjęcia 5 | od 104 do 150 zł Urządzenie: prostownica; Zakresy temperatury: 5; Regulacja temperatury (°C): 130 – 200; jonizacja; automatyczne wyłączanie; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rowenta SF6220 prostownica do włosów Liss i Curl Ultimate Shine LED prosto | 150 zł |
Prostownica ROWENTA Shine & Beauty Booster SF6220 | Bezpłatny transport | 145 zł |
Prostownica ROWENTA Shine & Beauty Booster SF6220 | Bezpłatny transport | 150 zł |
Rowenta - Obrotowy kabel zasilający do prostownicy Liss Curl SF6220 SF6230 | 104 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!