Ceny na wózek Roan Bass Next 3 in 1
Wideo 1Zdjęcia 29 | od 2 995 do 3 289 zł Konstrukcja: uniwersalna; Rodzaj: pojedynczy; Mechanizm składania: na płasko; Uchwyt do przenoszenia gondoli; Montowanie przodem/tyłem do kierunku jazdy; Pałąk bezpieczeństwa; Amortyzacja: podwójna; Punktów oparcia: 4; Zamontowanie gondoli; Możliwość zamontowania fotelika samochodowego |
gondola, siedzisko spacerowegondola, siedzisko spacerowe, fotelik samochodowy |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roan Roan Bass NEXT 3w1 Night Green Avionaut Cosmo | 3 199 zł |
Roan Roan Bass NEXT 3w1 Night Green Cybex Aton 5 | 3 099 zł |
Roan Roan Bass NEXT 3w1 Night Green + Fotel Kite | 2 995 zł |
Roan Roan Bass NEXT 3w1 Night Green + Avionaut Pixel | 3 279 zł |
Roan Roan Bass NEXT 3w1 Night Green z BabySafe York | 3 289 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!