Wózek Roan Bass Next 3 in 1
Wideo 1Zdjęcia 29 |
Roan Bass Next 3 in 1
gondola, siedzisko spacerowegondola, siedzisko spacerowe, fotelik samochodowy
Konstrukcja:uniwersalna, 3 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:60 cm
Waga po złożeniu:13.1 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Roan Bass Next 3 in 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roan Roan Bass NEXT 3w1 Night Green Avionaut Cosmo | 3 199 zł |
Roan Roan Bass NEXT 3w1 Night Green Cybex Aton 5 | 3 099 zł |
Roan Roan Bass NEXT 3w1 Night Green + Fotel Kite | 2 995 zł |
Roan Roan Bass NEXT 3w1 Night Green + Avionaut Pixel | 3 279 zł |
Roan Roan Bass NEXT 3w1 Night Green z BabySafe York | 3 289 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Roan Bass Next
Ceny na Roan Bass Next |
---|---|---|---|---|
Roan Bass Next 2 in 1 | od 2 449 zł | 3 oferty | ||
Roan Bass Next 3 in 1 | od 2 995 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →