Ceny na Realme 8i 64 GB / 4 GB
Wideo 40Zdjęcia 8 | od 799 do 1 952 zł Średni ważony smartfon oparty na ambitnym sprzęcie do gier z ośmiordzeniowym chipsetem MediaTek Helio G96. W podstawowej konfiguracji model wyposażony jest w 4/64 GB pamięci wewnętrznej, a w przypadku braku miejsca na przechowywanie informacji o użytkowniku, urządzenie posiada dedykowane gniazdo na kartę microSD. Aby dorównać produktywnemu „nadziewaniu” Realme 8i 64 GB został wyposażony w „szybki” ekran o zwiększonej częstotliwości odświeżania 120 Hz. „Perforowany” panel IPS ma przekątną 6,59 cala i emituje obraz w rozdzielczości 2408x1080 pikseli. Otwór w ekranie smartfona wykonany jest na potrzeby obiektywu aparatu do selfie 16 MP. Główny klip fotograficzny z urządzenia mobilnego ma format 50 + 2 + 2 MP. Zasilanie urządzenia zasila akumulator o pojemności 5000 mAh z obsługą umiarkowanie...szybkiego ładowania 18W. W wersji na rynek rosyjski i sąsiednie model zazwyczaj jest wyposażony w chip NFC. Posiada również boczny skaner linii papilarnych w przycisku zasilania. |
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Realme 8i - Smartphone 64GB 4GB RAM Dual Sim Space Black RMX3151 | 1 079 zł |
Smartfon Realme 8i, 4/64 GB, | 1 108 zł |
Realme 8i 4G Dual Sim 4GB RAM 64GB - Space Black | 1 199 zł |
Realme 8i 4/64GB Czarny | 799 zł |
Smartfon Realme 8i, 4/64 GB, | 1 952 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!