Ceny na Realme 12 Pro Plus 512 GB / 12 GB
Zdjęcia 19 | od 2 048 do 2 499 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.7; rozdzielczość ekranu: 2412х1080 (20:9); Ochrona ekranu: wytrzymały ekran; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 86; DCI-P3; ОС: Android 14; Model procesora: Snapdragon 7s Gen 2; Procesor (GHz): 2.4; GPU: Adreno 710; Pamięć RAM (GB): 12 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
256 GB / 8 GB512 GB / 12 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
REALME Smartfon REALME 12 Pro+ 5G 12/512GB Granatowy (Submarine Blue) Granrealme 12 Pro+ 5G - zostań Mistrzem Portretu Smartfon realme 12 Pro+ 5G na nowo wyznacza granice mobilnej fotografi... więceji i innowacji w dziedzinie designu. Wyróżnia się unikalnym peryskopowym aparatem portretowym, wzornictwem inspirowanym światem luksusowych zegarków oraz wydajnym procesorem Snapdragon 7s Gen 2 5G. Przełomowy aparat realme 12 Pro+ 5G wyposażony został w aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 MP, któremu towarzyszy innowacyjny obiektyw peryskopowy z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym. Z przodu smartfona znajduje się aparat o rozdzielczości 32 MP. Dzięki flagowej technologii fotografii wieloogniskowej możesz eksplorować gamę ogniskowych, od szerokiego kąta po teleobiektyw, uzyskując wyjątkową klarowność i wszechstronność w każdym ujęciu. Dodatkowo dzięki algorytmowi MasterShot opracowanemu we współpracy z Qualcomm, możesz uwolnić swoją kreatywność i łatwo uchwycić profesjonalne zdjęcia. Luksusowe wzornictwo Inspirowany rzemiosłem renomowanego francuskiego zegarmistrza Olliviera Savéo, który posiada bogate doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich marek zegarków najwyższej klasy obejmujących współpracę z markami Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting, realme 12 Pro+ 5G charakteryzuje się projektem emanującym wyrafinowaniem i elegancją. Od złotej ramki z ryflowaniem po polerowaną tarczę z efektem promieniowania słonecznego, każdy szczegół odzwierciedla najwyższe standardy luksusu i precyzji. Telefon jest dostępny w dwóch kolorach: beżowym i granatowym. realme 12 Pro+ 5G posiada zakrzywiony wyświetlacz (6,7’’) o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki technologii Oled i optymalizacji Pro-XDR oferuje on niezrównaną klarowność, kontrast i wierność kolorów. Bez względu na to, czy oglądasz ulubione filmy, czy grasz w najnowsze gry, każdy szczegół ożywa z zapierającym dech realizmem. Wydajność flagowa Najnowszy smartfon realme napędzany jest procesorem Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, który zapewnia mu błyskawiczną płynność działania i wysoką wydajność. Dodatkowo dzięki 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej, masz dużo miejsca na wszystkie swoje aplikacje, gry i media. Dzięki swojej ogromnej baterii o pojemności 5000 mAh i szybkiemu ładowaniu Supervooc 67W możesz cieszyć się godzinami użytkowania smartfona po jednym ładowaniu. Ładowanie od 1 do 50% trwa zaledwie 19 minut, co stanowi gwarancję dostępu do energii wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz. MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 499 zł |
Smartfon realme 12 Pro+ 5G 12/512GB Submarine Blue GS-T-RLME-0178realme 12 Pro+ 5G Zostań Mistrzem Portretu Smartfon realme 12 Pro+ 5G na nowo wyznacza granice mobilnej fotografii... więceji innowacji w dziedzinie designu. Wyróżnia się unikalnym peryskopowym aparatem portretowym, wzornictwem inspirowanym światem luksusowych zegarków oraz wydajnym procesorem Snapdragon 7s Gen 2 5G. Przełomowy aparat realme 12 Pro+ 5G wyposażony został w aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 MP, któremu towarzyszy innowacyjny obiektyw peryskopowy z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym. Z przodu smartfona znajduje się aparat o rozdzielczości 32 MP. Dzięki flagowej technologii fotografii wieloogniskowej możesz eksplorować gamę ogniskowych, od szerokiego kąta po teleobiektyw, uzyskując wyjątkową klarowność i wszechstronność w każdym ujęciu. Dodatkowo dzięki algorytmowi MasterShot opracowanemu we współpracy z Qualcomm, możesz uwolnić swoją kreatywność i łatwo uchwycić profesjonalne zdjęcia. Luksusowe wzornictwo Inspirowany rzemiosłem renomowanego francuskiego zegarmistrza Olliviera Savéo, który posiada bogate doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich marek zegarków najwyższej klasy obejmujących współpracę z markami Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting, realme 12 Pro+ 5G charakteryzuje się projektem emanującym wyrafinowaniem i elegancją. Od złotej ramki z ryflowaniem po polerowaną tarczę z efektem promieniowania słonecznego, każdy szczegół odzwierciedla najwyższe standardy luksusu i precyzji. Telefon jest dostępny w dwóch kolorach: beżowym i granatowym. realme 12 Pro+ 5G posiada zakrzywiony wyświetlacz (6,7’’) o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki technologii OLED i optymalizacji Pro-XDR oferuje on niezrównaną klarowność, kontrast i wierność kolorów. Bez względu na to, czy oglądasz ulubione filmy, czy grasz w najnowsze gry, każdy szczegół ożywa z zapierającym dech realizmem. Wydajność flagowa Najnowszy smartfon realme napędzany jest procesorem Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, który zapewnia mu błyskawiczną płynność działania i wysoką wydajność. Dodatkowo dzięki 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej, masz dużo miejsca na wszystkie swoje aplikacje, gry i media. Dzięki swojej ogromnej baterii o pojemności 5000 mAh i szybkiemu ładowaniu SUPERVOOC 67W możesz cieszyć się godzinami użytkowania smartfona po jednym ładowaniu. Ładowanie od 1 do 50% trwa zaledwie 19 minut, co stanowi gwarancję dostępu do energii wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz. Komputronik.plZłóż skargę | 2 299 zł |
REALME 12 Pro+ 5G 12/512GB Beżowy 12 PRO+Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Etui
Ładowarka 67W
Kabel USB-C
Igła SIM
Instrukcja obsługi Wymiary [m... więcejm]: 161.47 x 74.02 x 8.75 mm Waga [g]: 196 g Kolor: Beżowy Inne: Face Unlock Wodoodporność: IP65 Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Beżowy (12/512GB) System operacyjny: Android 14 Procesor [GHz]: 2,4 GHz Pamięć: 512 GB Czytnik kart pamięci: Brak RAM: 12 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 (4x 2.4 GHz, 4x 1.95 GHz) Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 12 GB Wbudowana pamięć [GB]: 512 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 12 / 512 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 14 Modele pozostałych producentów: REALME 12 Pro Plus Przekątna ekranu [cal]: 6,7" Rozdzielczość ekranu [px]: 2412 x 1080 px Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.7 Aparat główny [Mpix]: 50 + 8 + 64 Mpix Funkcje aparatu: Zoom optyczny x3
Zoom cyfrowy x120 Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 32 Mpix Aparat przedni [Mpix]: powyżej 30 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 32 Bluetooth: Bluetooth 5.2 WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Rodzaj nawigacji: Glonass / Galileo / QZSS / GPS Typ karty SIM: 2 x Nano SIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 WiFi: Wi-Fi trzyzakresowe (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Rodzaj nawigacji: ["Glonass","Gal Neonet.plZłóż skargę | 2 499 zł |
Smartfon Realme 12 Pro+ 5G 12/512GB Granatowy (RMX3840) | 2 293 zł |
realme 12 Pro+ 5G 12/512GB 6,7" 120Hz 50Mpix Beżowy5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 2 499 zł |
Realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB beżowy Realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB Navigator Beige Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancją... więcej. Pełen zestaw obejmuje: Realme 12 Pro + 5G 12/512GB w kolorze beżowym Etui Oryginalna ładowarka Oryginalny kabel Instrukcja obsługi Oryginalne pudełko zgodne z nr IMEI urządzenia Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja techniczna: Model: 12 Pro+ Procesor: Qualcomm Snapdragon 7s gen 2 Układ graficzny: Adreno 710 Kategoria: Smartfony Pamięć RAM: 12 GB Pamięć wbudowana: 512 GB Typ ekranu: OLED, 120Hz Przekątna ekranu: 6,7" Rozdzielczość ekranu: 2412 x 1080 (FHD+) Zagęszczenie pikseli: 394 ppi Rozdzielczość aparatu - tył: 50 Mpix Rozdzielczość aparatu - przód: 32 Mpix Zoom - kamera tylna: 3x zoom optyczny Rozdzielczość nagrywania video: 1080p - 30 FPS, 720p - 30 FPS Łączność: 5G, Bluetooth 5.2, Wi-Fi, NFC Nawigacja: GPS/AGPS, Glonass, Galileo, QZSS Złącza: USB-C - 1 szt, Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt Czytnik linii papilarnych: Tak, w ekranie Czujniki: Czujnik geomagnetyczny, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła, czujnik przyspieszenia, żyroskop, Ładowanie bezprzewodowe: Nie Szybkie ładowanie: Tak, 67W SuperVOOC Dual SIM: Tak, Nano-SIM System operacyjny: Android 14 Pojemność baterii: 5000 mAh Kolor: Beżowy Wymiary: 161,47mm x 74,02mm x 8,75mm Waga: 196g Kod producenta: RMX3840 Erli.plZłóż skargę | 2 123 zł |
Realme 12 Pro+ 5G 12/512GB Dual Sim BeżowyRealme 12 Pro+ 5G 12/512GB Dual Sim Wyświetlacz: 6.7', 2412 x 1080px, AMOLED Pamięć RAM: 12 GB Pamięć wbudowana [GB... więcej]: 512 Pojemność akumulatora [mAh]: 5000 P... EmpikZłóż skargę | 2 131 zł |
realme 12 Pro+ 5G 12/512GB 6,7" 120Hz 50Mpix Granatowy5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 499 zł |
Realme 12 Pro+ 5G 12/512GB Submarine Blue | 2 099 zł |
Realme 12 Pro Plus 12gb/512gb 6.7´´ Beżowy 12 PP 12-512 BG | 2 057 zł |
REALME Smartfon REALME 12 Pro+ 5G 12/512GB Beżowy (Navigator Beige) Beżoworealme 12 Pro+ 5G - zostań Mistrzem Portretu Smartfon realme 12 Pro+ 5G na nowo wyznacza granice mobilnej fotografi... więceji i innowacji w dziedzinie designu. Wyróżnia się unikalnym peryskopowym aparatem portretowym, wzornictwem inspirowanym światem luksusowych zegarków oraz wydajnym procesorem Snapdragon 7s Gen 2 5G. Przełomowy aparat realme 12 Pro+ 5G wyposażony został w aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 MP, któremu towarzyszy innowacyjny obiektyw peryskopowy z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym. Z przodu smartfona znajduje się aparat o rozdzielczości 32 MP. Dzięki flagowej technologii fotografii wieloogniskowej możesz eksplorować gamę ogniskowych, od szerokiego kąta po teleobiektyw, uzyskując wyjątkową klarowność i wszechstronność w każdym ujęciu. Dodatkowo dzięki algorytmowi MasterShot opracowanemu we współpracy z Qualcomm, możesz uwolnić swoją kreatywność i łatwo uchwycić profesjonalne zdjęcia. Luksusowe wzornictwo Inspirowany rzemiosłem renomowanego francuskiego zegarmistrza Olliviera Savéo, który posiada bogate doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich marek zegarków najwyższej klasy obejmujących współpracę z markami Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting, realme 12 Pro+ 5G charakteryzuje się projektem emanującym wyrafinowaniem i elegancją. Od złotej ramki z ryflowaniem po polerowaną tarczę z efektem promieniowania słonecznego, każdy szczegół odzwierciedla najwyższe standardy luksusu i precyzji. Telefon jest dostępny w dwóch kolorach: beżowym i granatowym. realme 12 Pro+ 5G posiada zakrzywiony wyświetlacz (6,7’’) o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki technologii Oled i optymalizacji Pro-XDR oferuje on niezrównaną klarowność, kontrast i wierność kolorów. Bez względu na to, czy oglądasz ulubione filmy, czy grasz w najnowsze gry, każdy szczegół ożywa z zapierającym dech realizmem. Wydajność flagowa Najnowszy smartfon realme napędzany jest procesorem Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, który zapewnia mu błyskawiczną płynność działania i wysoką wydajność. Dodatkowo dzięki 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej, masz dużo miejsca na wszystkie swoje aplikacje, gry i media. Dzięki swojej ogromnej baterii o pojemności 5000 mAh i szybkiemu ładowaniu Supervooc 67W możesz cieszyć się godzinami użytkowania smartfona po jednym ładowaniu. Ładowanie od 1 do 50% trwa zaledwie 19 minut, co stanowi gwarancję dostępu do energii wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz. MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 499 zł |
Smartfon realme 12 Pro+ 5G 12/512GB Navigator Beige GS-T-RLME-0179realme 12 Pro+ 5G Zostań Mistrzem Portretu Smartfon realme 12 Pro+ 5G na nowo wyznacza granice mobilnej fotografii... więceji innowacji w dziedzinie designu. Wyróżnia się unikalnym peryskopowym aparatem portretowym, wzornictwem inspirowanym światem luksusowych zegarków oraz wydajnym procesorem Snapdragon 7s Gen 2 5G. Przełomowy aparat realme 12 Pro+ 5G wyposażony został w aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 MP, któremu towarzyszy innowacyjny obiektyw peryskopowy z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym. Z przodu smartfona znajduje się aparat o rozdzielczości 32 MP. Dzięki flagowej technologii fotografii wieloogniskowej możesz eksplorować gamę ogniskowych, od szerokiego kąta po teleobiektyw, uzyskując wyjątkową klarowność i wszechstronność w każdym ujęciu. Dodatkowo dzięki algorytmowi MasterShot opracowanemu we współpracy z Qualcomm, możesz uwolnić swoją kreatywność i łatwo uchwycić profesjonalne zdjęcia. Luksusowe wzornictwo Inspirowany rzemiosłem renomowanego francuskiego zegarmistrza Olliviera Savéo, który posiada bogate doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich marek zegarków najwyższej klasy obejmujących współpracę z markami Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting, realme 12 Pro+ 5G charakteryzuje się projektem emanującym wyrafinowaniem i elegancją. Od złotej ramki z ryflowaniem po polerowaną tarczę z efektem promieniowania słonecznego, każdy szczegół odzwierciedla najwyższe standardy luksusu i precyzji. Telefon jest dostępny w dwóch kolorach: beżowym i granatowym. realme 12 Pro+ 5G posiada zakrzywiony wyświetlacz (6,7’’) o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki technologii OLED i optymalizacji Pro-XDR oferuje on niezrównaną klarowność, kontrast i wierność kolorów. Bez względu na to, czy oglądasz ulubione filmy, czy grasz w najnowsze gry, każdy szczegół ożywa z zapierającym dech realizmem. Wydajność flagowa Najnowszy smartfon realme napędzany jest procesorem Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, który zapewnia mu błyskawiczną płynność działania i wysoką wydajność. Dodatkowo dzięki 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej, masz dużo miejsca na wszystkie swoje aplikacje, gry i media. Dzięki swojej ogromnej baterii o pojemności 5000 mAh i szybkiemu ładowaniu SUPERVOOC 67W możesz cieszyć się godzinami użytkowania smartfona po jednym ładowaniu. Ładowanie od 1 do 50% trwa zaledwie 19 minut, co stanowi gwarancję dostępu do energii wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz. Komputronik.plZłóż skargę | 2 299 zł |
Smartfon Realme 12 Pro+ 5G 12/512GB Kremowy (RMX3840) | 2 243 zł |
realme 12 Pro+ 5G 12/512GB 6,7" 120Hz 50Mpix Granatowy5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 2 499 zł |
Realme 12 Pro+ 5G 12/512GB Dual Sim NiebieskiRealme 12 Pro+ 5G 12/512GB Dual Sim Wyświetlacz: 6.7', 2412 x 1080px, AMOLED Pamięć RAM: 12 GB Pamięć wbudowana [GB... więcej]: 512 Pojemność akumulatora [mAh]: 5000 P... EmpikZłóż skargę | 2 204 zł |
realme 12 Pro+ 5G 12/512GB 6,7" 120Hz 50Mpix Beżowy5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 499 zł |
Realme 12 Pro+ 5G 12/512GB Navigator Beige | 2 049 zł |
realme 12 Pro+ 5G 12/512 GB Navigator Beige | 2 048 zł |
Realme 12 Pro+ 5G 12/512GB Dual Sim Beżowy | Faktura VAT 23, darmowa dosta | 2 049 zł |
realme 12 Pro+ 5G 12/512GB Submarine Blue - darmowy odbiór w 22 miastach i | 2 499 zł |
pokaż 2 oferty
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!