Myszka
Razer DeathAdder V3 (RZ01-04640100-R3M1)
Wideo 24Zdjęcia 7 | od 258 do 588 zł Wysoce precyzyjna, programowalna przewodowa mysz do gier z najwyższej klasy czujnikiem optycznym Razer Focus+ i oszałamiającym, sterowanym oświetleniem RGB. Jest częścią najpopularniejszej linii myszy Razer DeathAdder, której pierwszy model został wypuszczony na rynek jeszcze w 2006 roku, wyznaczając modę na wysokiej jakości myszy dla sportowców e-sportowych. Pozycjonowany jest jako produkt w wyższej średniej kategorii cenowej na rok modelowy 2023, przeznaczony zarówno dla zapalonych graczy i e-sportowców, jak i dla zwykłych miłośników gier komputerowych, którzy preferują najwygodniejsze i funkcjonalne akcesoria. Trzecia wersja DeathAddera zachowała swoją kluczową cechę w postaci wygodnej obudowy i zyskała szereg ulepszeń. W szczególności, dzięki ścisłej współpracy ze znanymi zespołami e-s...portowymi, Razerowi udało się zoptymalizować wagę myszy, zmniejszając ją o 25%. Ten „gryzoń” doskonale radzi sobie zarówno z chwytem palcowym, jak i pazurowym. Wysokiej jakości matowe tworzywo posiada lekko szorstką w dotyku powłokę, która doskonale opiera się zabrudzeniom i jest łatwa w czyszczeniu. Kabel Razer Speedflex jest długi, lekki i miękki, a jego wytrzymały nylonowy oplot zapewnia poczucie łączności bezprzewodowej. W porównaniu do DeathAdder 2, trzecia wersja posiada zauważalnie ulepszony sensor: zamiast sensora Razer Focus+ posiada dokładniejszy i responsywny sensor Razer Focus Pro, który zapewnia poziom czułości aż do 30 000 dpi, posiada przyspieszenie aż do 50 G i prędkość do 750 ips. Z kolei żywotność przełączników mechanicznych wzrosła z 70 do 90 milionów kliknięć. Dzięki inteligentnej technologii śledzenia czujnik optyczny jest w stanie utrzymać stałą odległość odrywania, niezależnie od rodzaju używanej powierzchni. Wsparcie dla technologii Razer 8K HyperPolling gwarantuje 4x mniejsze opóźnienie wejściowe w porównaniu z poprzednimi generacjami. Dzięki temu DeathAdder V3 gwarantuje maksymalną celność i szybkość celowania w e-sportowych strzelankach typu Overwatch, Valorant i Counter-Strike. Oprócz głównych przycisków na prawym panelu znajduje się kilka dodatkowych programowalnych klawiszy. Mysz posiada również wbudowaną pamięć do przechowywania różnych kombinacji klawiszy w różnych grach. Ale producent zdecydował się zrezygnować z podświetlenia. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer DeathAdder V3 - ultralekka ergonomiczna mysz do e-sportu lekka konst | 309 zł |
RAZER Mysz przewodowa RAZER DeathAdder V3 RZ01-04640100-R3M1 Czarny | 269 zł |
Razer Deathadder V3 - Myszka do gier - Optyczny - 5 - Czarny | 281 zł |
Razer DeathAdder V3 MY-G-RAZ-084 | 269 zł |
Razer DeathAdder V3 - Ultra-lightweight Ergonomic Esports Mouse RZ01-04640 | 348 zł |
Razer Gaming Mouse DeathAdder V3 Optical, 30000 DPI, Black New | 588 zł |
Razer DeathAdder V3 Gaming Mouse, Wired, Black ...nie z tej ziemi - OFERTY | 442 zł |
Mysz Razer DeathAdder V3 (RZ01-04640100-R3M1) Czarna | 328 zł |
Mysz RAZER DeathAdder V3 | Bezpłatny transport | Raty | 269 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Razer Deathadder V3 Czarny (RZ0104640100R3M1) - PACZKO | 258 zł |
Razer Deathadder V3 Wireless Gaming Mouse Czarny RZ01-04640100-R3M1 | 289 zł |
NEW sealed Razer DeathAdder V3 Wireless Gaming Mouse - BRAND NEW (SEALED) | 384 zł |
Mysz RAZER DeathAdder V3 | Bezpłatny transport | 269 zł |
Razer DeathAdder V3 | 294 zł |
Razer DeathAdder V3 czarna | 299 zł |
Mysz Przewodowe RAZER DeathAdder V3 | 269 zł |
Razer DeathAdder V3 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczk | 269 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!