Myszka
Razer Basilisk X HyperSpeed (RZ01-03150100-R3G1)
Wideo 18Zdjęcia 9 | od 169 do 416 zł Dobrze wyważona bezprzewodowa mysz do gier. Technologia połączeń Hyperspeed firmy Razer zapewnia rekordowe czasy reakcji. Producent udostępnia jednak kilka opcji komunikacji bezprzewodowej: Bluetooth LE oraz moduł radiowy 2,4 GHz. Zasilany jedną baterią AA. Żywotność baterii myszy wynosi 285 i 450 godzin, w zależności od wybranego typu połączenia. Mysz gamingowa Razer Basilisk X HyperSpeed na PC wyposażona jest w sensor optyczny o rozszerzonej rozdzielczości – DPI mieści się w zakresie 800 – 16000. Opatentowany sensor Razer 5G pozwoli Ci precyzyjnie i szybko reagować na działania użytkownika, bez względu na to jakiego ekranu używasz. Urządzenie posiada ergonomiczny kształt. Konstrukcja myszy zapewnia półkę do podparcia kciuka, co czyni manipulator bardziej praktycznym. W korpusie znajdują...się gumowane wstawki, dzięki którym uchwyt staje się jeszcze bardziej wytrzymały i niezawodny. Gadżet otrzymał przyciski na przełącznikach marki Razer. Jest to wysokiej jakości mechanika z zasobem roboczym 50 milionów kliknięć. Aby dostosować DPI, przewidziano specjalny przełącznik, który pozwala regulować czułość czujnika bezpośrednio podczas gry. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mysz RAZER Basilisk X HyperSpeed | 240 zł |
[From Japan] Razer Basilisk X HyperSpeed Gaming MouseRZ01-03150100-R3A1 | 416 zł |
Razer Basilisk X Hyperspeed Wireless Mechanical Gaming Mouse 5G Optical Se | 208 zł |
Razer Basilisk X Hyperspeed Wireless Optical Gaming Mouse - Black | 196 zł |
Razer x Minions Basilisk X Hyperspeed Wireless BT Gaming Mouse Gift Box HO | 337 zł |
New Razer Basilisk X Hyperspeed Wireless Gaming Mouse Bluetooth Optical Se | 198 zł |
Razer Basilisk X Hyperspeed Wireless Bluetooth Gaming Mouse 16000DPI DPI S | 169 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!