Ceny na kolumny głośnikowe PreSonus Eris E5
Wideo 19Zdjęcia 3 | od 440 do 539 zł Rodzaj: półkowe; Technologia: aktywne; Liczba kanałów: 1.0; Liczba głośników: 2; Liczba dróg: 2; Moc całkowita (W): 80; Całkowite pasmo przenoszenia (Hz): 53 – 22000; RCA; XLR/Jack: Jack (6.35 mm) i XLR; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PreSonus Monitor odsłuchowy Eris E5 [1szt] | 499 zł |
PreSonus Eris E5 Active monitory studyjne - Prawie nowe PO37607 Due early | 440 zł |
Presonus Eris E5- szybka bezpieczna dostawa lub możliwość darmowego odbior | 539 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!