Ceny na Poco X5 128 GB / 6 GB
Wideo 2Zdjęcia 9 | od 1 015 do 1 599 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.67; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; DCI-P3; ОС: Android 12.0; Model procesora: Snapdragon 695 5G; Procesor (GHz): 2.2; GPU: Adreno 619; Pamięć RAM (GB): 6; Typ RAM: LPDDR4x; Pamięć (GB): 128 |
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Poco X5 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Green | 1 599 zł |
Smartfon Xiaomi POCO X5 5G 6/128GB Czarny | 1 028 zł |
Poco X5 5g 6gb/128gb 6.67´´ Dual Sim Zielony POCO X5 5G 6-128 GREE | 1 015 zł |
Smartfon Xiaomi POCO X5 5G 6/128GB Zielony | 1 028 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!