Ceny na Philips Series 1200 EP1200/00 czarny
Zdjęcia 6 | od 1 212 do 1 617 zł Rodzaj: automatyczny; Wbudowany młynek do kawy; Żarna: metalowe; Rodzaj kawy: w ziarnach; mielona; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 2; Objętość pojemnika (l): 1.8; Pojemność młynka do kawy (g): 275; Pojemnik na mleko: samooczyszczanie; wyświetlacz: dotykowy ekran; przyciski dotykowe |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Automatyczny ekspres do espresso EP1200/00 EP120000 | 1 617 zł |
Philips EP1200 | 1 245 zł |
PHILIPS 1200 EP1200/00 czarny | 1 212 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips EP1200/00 | 1 246 zł |
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS Series 1200 EP1200/00 | 1 278 zł |
Philips Espresso Coffee maker EP1200/00 Pump pressure 15 bar, Automatic, 1 | 1 505 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!