Ceny na telewizor Philips 55PUS8818 55 "
Zdjęcia 6 | od 3 128 do 4 079 zł Zaawansowany telewizor z linii Philips The One, wyposażony w 55-calowy ekran 4K. Model przeznaczony jest do oglądania treści wideo w Internecie, oglądania programów telewizyjnych w cyfrowej sieci nadawczej oraz grania na konsoli. Tajniki panelu telewizora do gier ujawniają porty HDMI w wersji 2.1 obsługujące technologie VRR (zmienna częstotliwość odświeżania) i ALLM (redukcja opóźnień wyjściowych). Ponadto złącze HDMI nr „2” zapewnia zaawansowany kanał zwrotny audio eARC. W trybie gry możesz wyświetlić na ekranie telewizora sygnał w rozdzielczości 4K przy 120 kl./s. Głębsze zanurzenie się w tym, co dzieje się na wyświetlaczu, ułatwia inteligentny system Ambilight, składający się z szeregu kolorowych diod LED rozmieszczonych po trzech tylnych stronach monitora Philips 55PUS8818. System ten...oświetla ścianę za telewizorem w tej samej palecie barw, która dominuje w sąsiednim obszarze panelu. Inteligentną platformę modelu reprezentuje wygodny system operacyjny Google TV z elastycznymi rekomendacjami dotyczącymi przeglądania treści w oparciu o preferencje widza, wbudowany Chromecast i wyszukiwanie głosowe za pośrednictwem wirtualnego asystenta Google Assistant. Potężny, czterogłośnikowy system audio z Dolby Atmos i DTS:X ma za zadanie wzmocnić silną pozycję telewizora. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 55 the one 4k uhd google tv amb3 55pus8818/12 | 3 249 zł |
PHILIPS Telewizor PHILIPS 55PUS8818/12 Antracytowo-szary | 3 899 zł |
Philips 55" Telewizor The One 55PUS8818 8800 Series - 55" LED-backlit LCD | 3 430 zł |
Telewizor LED Philips 55PUS8818 55 cali 4K UHD | 3 128 zł |
Philips 55PUS8818/12 TV-LCD-PHI-0733 | 3 699 zł |
TV 55 Philips 55PUS8818/12 (4K UHD HDR Android) | 3 199 zł |
Philips 55PUS8818/12 55" (139 cm) Smart TV Google TV 4K UHD LED Wi-Fi DVB- | 3 492 zł |
Telewizor 55" Philips 55PUS8818/12 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 3 169 zł |
Telewizor 55" Philips 55PUS8818/12 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Android) | 4 079 zł |
Philips 55PUS8818/12 55" (139 cm) Smart TV Google TV 4K UHD LED Wi-Fi DVB- | 3 527 zł |
Philips 55PUS8818 55" LED 4K 120 Hz Google TV Ambilight 3 - darmowy odbiór | 3 699 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!