Ceny na telewizor Philips 43PUS7608 43 "
Zdjęcia 3 | od 1 239 do 2 730 zł Przekątna ("): 43; System operacyjny: Smart TV (własny system); Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość (px): 3840x2160; Częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Obsługa HDR: HDR10+, Dolby Vision; Moc dźwięku (W): 20; Liczba głośników (szt.): 2; Tuner cyfrowy: DVB-T2 (telewizja naziemna) dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor Philips 43PUS7608/12Szybko znajdujcie interesujące treści do przeglądania! Ten telewizor Smart TV z krótkim czasem reakcji pomoże szybk... więcejo znaleźć potrzebną treść w popularnych serwisach przesyłania strumieniowego, a także zaoferuje szereg rekomendacji. Doceńcie obraz wysokiej wyraźności i sterowanie za pomocą poleceń głosowych. Rozetka.plZłóż skargę | 1 239 zł |
PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 43PUS7608/12 43'' 4K 60Hz Dolby Vision SmartNiezależnie od tego, co kochasz, ten dynamiczny telewizor Smart TV Philips 43Pus7608/12 szybko to znajdzie. Możesz... więcejusiąść wygodnie, podczas gdy telewizor przeszuka dla Ciebie wszystkie duże serwisy strumieniowe! Ciesz się ostrym obrazem i wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos.Ponadto telewizor jest zgodny ze wszystkimi głównymi formatami Hdr, dzięki czemu zobaczysz więcej szczegółów — nawet w ciemnych i jasnych obszarach — podczas przesyłania strumieniowego treści HDR.Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać — nie ma już rozczarowującyc MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 639 zł |
Philips Telewizor LED 43 cale 43PUS7608/12 TVPHI43LPUS7608Niezwykle ostry i żywy obraz.
Niezależnie od tego, co oglądasz, ten telewizor LED 4K zapewnia jasny, bardzo ost... więcejry obraz o żywych kolorach. Ponadto telewizor jest zgodny ze wszystkimi głównymi formatami HDR, dzięki czemu zobaczysz więcej szczegółów nawet w ciemnych i jasnych obszarach podczas przesyłania strumieniowego treści HDR.
Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos.
Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 2 421 zł |
Telewizor LED Philips 43PUS7608 43 cale 4K UHDZnajdź. Obejrzyj. Pokochaj. Telewizor 4K Niezależnie od tego, co kochasz, ten dynamiczny... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 244 zł |
Telewizor Philips 43PUS7608/12 43" LED 4K UHD Smart TVTelewizor Philips 43PUS7608/12 43" LED 4K SmartTV Niezależnie od tego, co kochasz, ten dynamiczny telewizor Smart T... więcejV szybko to znajdzie. Możesz usiąść wygodnie, podczas gdy telewizor przeszuka dla Ciebie wszystkie duże serwisy strumieniowe! Ciesz się ostrym obrazem i wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 43" Rozdzielczość obrazu: 3840 x 2160 4K UHD Wyświetlacz: LED Częstotliwość odświeżania: 60 Hz Telewizja cyfrowa: DVB-T/T2/T2-HD/ Maxelektro.plZłóż skargę | 1 699 zł |
Philips 43PUS7608/12 TV-LCD-PHI-0673Znajdź. Obejrzyj. Pokochaj. Niezależnie od tego, co kochasz, ten dynamiczny telewizor Smart TV szybko to znajdzie.... więcejMożesz usiąść wygodnie, podczas gdy telewizor przeszuka dla Ciebie wszystkie duże serwisy strumieniowe! Ciesz się ostrym obrazem i wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos. Niezwykle ostry i żywy obraz. Niezależnie od tego, co oglądasz, ten telewizor LED 4K zapewnia jasny, bardzo ostry obraz o żywych kolorach. Ponadto telewizor jest zgodny ze wszystkimi głównymi formatami HDR, dzięki czemu zobaczysz więcej szczegółów — nawet w ciemnych i jasnych obszarach — podczas przesyłania strumieniowego treści HDR. Kinowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos. Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać — nie ma już rozczarowującyc Komputronik.plZłóż skargę | 1 549 zł |
Telewizor PHILIPS 43PUS7608 43" LED 4K Dolby Atmos Dolby VisionNiezależnie od tego, co kochasz, ten dynamiczny telewizor Smart TV szybko to znajdzie. Możesz usiąść wygodnie, podc... więcejzas gdy telewizor przeszuka dla Ciebie wszystkie duże serwisy strumieniowe! Ciesz się ostrym obrazem i wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos. Electro.plZłóż skargę | 1 639 zł |
Philips Telewizor LED 43 cale 43PUS7608/12 122880Niezwykle ostry i żywy obraz.
Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 730 zł |
Telewizor PHILIPS 43PUS7608 43" LED 4K Dolby Atmos Dolby VisionNiezależnie od tego, co kochasz, ten dynamiczny telewizor Smart TV szybko to znajdzie. Możesz usiąść wygodnie, podc... więcejzas gdy telewizor przeszuka dla Ciebie wszystkie duże serwisy strumieniowe! Ciesz się ostrym obrazem i wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos.... Avans.plZłóż skargę | 1 639 zł |
Philips 43PUS7608 Telewizor LED 4K UHD Smart HDR Dolby Atmos 43" Telewizor Philips 43PUS7608/12 43" LED 4K SmartTV Niezależnie od tego, co kochasz, ten dynamiczny telewizor Smar... więcejt TV szybko to znajdzie. Możesz usiąść wygodnie, podczas gdy telewizor przeszuka dla Ciebie wszystkie duże serwisy strumieniowe! Ciesz się ostrym obrazem i wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 43 " Rozdzielczość obrazu: 3840 x 2160 4K UHD Wyświetlacz: LED Częstotliwość odświeżania: 60 Hz Telewizja cyfrowa: DVB-T/T2/T2-HD/ Erli.plZłóż skargę | 1 282 zł |
Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 421 zł |
Telewizor PHILIPS 43PUS7608 43" LED 4K Dolby Atmos Dolby Vision 43PUS7608Niezależnie od tego, co kochasz, ten dynamiczny telewizor Smart TV szybko to znajdzie. Możesz usiąść wygodnie, podc... więcejzas gdy telewizor przeszuka dla Ciebie wszystkie duże serwisy strumieniowe! Ciesz się ostrym obrazem i wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 639 zł |
Telewizor Philips 43Pus7608/12 43' Led 4K SmarttvTelewizor Philips 43PUS7608/12 43' LED 4K SmartTV Niezależnie od tego, co kochasz, ten dynamiczny telewizor Smart T... więcejV szybko to znajdzie. Możesz usiąść wygodn... EmpikZłóż skargę | 1 334 zł |
Philips 43PUS7608/12 43" (108 cm) Smart TV 4K UHD LED Wi-Fi DVB-T/T2/T2-HD | 1 710 zł |
Philips - Telewizor 43" 43PUS7608/12 Smart Tv | 1 549 zł |
Philips 43PUS7608/12 43" (108 cm) Telewizor Smart TV 4K UHD LED Wi-Fi DVB- | 1 744 zł |
Philips 43PUS7608 | 1 666 zł |
Philips 43PUS7608 43" LED 4K Dolby Atmos Dolby Vision - darmowy odbiór w 2 | 1 639 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!