Ceny na torbę termiczną Outwell Petrel S (928769)
od 62 do 82 zł Rodzaj: torba termiczna; Pojemność (l): 6; Utrzymanie temperatury przez (h): 7; Pasek do noszenia (na ramieniu); Wymiary (cm): 23x16x18; Waga (kg): 0.3; |
6 l20 l |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outwell Petrel S Dark Blue 6 l Torba chłodnicza Dorośli Unisex Szary Jeden | 65 zł |
Outwell Torba termoizolacyjna Outwell Petrel S - 6L uniwersalny | 82 zł |
Outwell, Torba termoizolacyjna, Petrel S, 6L | 75 zł |
TORBA PETREL S-DARK BLUE | 62 zł |
Torba termiczna składana Outwell Petrel S - navy night | 62 zł |
Torba termiczna Outwell Petrel Small 6L 590151 | 70 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!