Ceny na Oukitel WP28 256 GB / 8 GB
Wideo 1Zdjęcia 7 | od 683 do 1 168 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.52; rozdzielczość ekranu: 1600х720 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 72; ОС: Android 13; Model procesora: Unisoc Tiger T606; Procesor (GHz): 1.6; GPU: ARM Mali-G57; Pamięć RAM (GB): 8; Typ RAM: LPDDR4x; Pamięć (GB): 256; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OUKITEL Smartfon WP28 8/256GB 10600 mAh DualSIM czarny TEOUKPAWP28BK01Pancerny Smartfon Oukitel WP28 8/256 GB
- Wyświetlacz IPS 6,52-cala, rozdzielczość 1600 x 720 px
- Bardzo duż... więceja pojemność baterii 10 600 mAh i szybkie ładowanie 18W
- Główny aparat 48 MP i 2 MP obiektyw makro, z przodu aparat 5 MP
- Niesamowita wytrzymałość IP68 & IP69K, MIL-STD-810H
- Technologia wirtualnego rozszerzania pamięci RAM 8GB + 7 GB
- Duża pamięć wbudowana 256 GB + obsługa kart pamięci do 1 TB TF
- Wydajny ośmiordzeniowy procesor Unisoc T606 (8 x 1.6GHz)
- System Android 13.0 ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 903 zł |
Smartfon Oukitel WP28 8/256GB 6,52" CzarnySmartfon Oukitel WP28 8/256GB 6,52" 48 Mpix Czarny Odporny na upadek, pyłoszczelny, wodoodporny. Duża pojemność 15... więcejGB RAM (8 + 7) + 256 GB ROM . Bateria 10600 mAh. Kamera tylna 48 MP. Najnowszy Android 13. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Kolor: Czarny Wymiary: 174,2 x 82,3 x 17,1 mm Waga: 373 g Rozmiar ekranu: 6,52" Bateria: 10600 mAh Rozdzielczość: 720x1600px (HD+) Bluetooth 5.0 Aparat przedni: 5Mp Aparat tylny: 48Mp System operacyjny: Android 13 Oukitel WP28 Uwolnij swoją pewność siebie dzięki Oukitel WP28, wytrzymałemu wojownikowi stworzonemu do każdego środowiska. Niezależnie od tego, czy pada deszcz, jesteś na pustyni czy w górach, ten niezawodny towarzysz zapewni Ci łączność i brak zmartwień. Odkrywaj, podbijaj i łącz się z WP28, Twoim najlepszym partnerem w przygodach. Zoptymalizowana ochrona aparatu: uchwyć zdjęcia na świeżym powietrzu z pewnością i wyrazistością bez zarysowań. Wytrzymała obudowa: zaawansowana ochrona telefonu przed siłami zewnętrznymi. Wzmocnione gumowe rogi zapewniają wyjątkową odporność na wstrząsy. Dopasowana nakładka na port ładowania zapewniająca lepszą wodoodporność. Wytrzymałość WP28: gotowy na każde wyzwanie Odporny na upadek z wysokości do 1,5 m. Wodoodporny do głębokości 1,5 m przez 30 min Pyłoszczelny 33 dni w gotowości Poczuj moc baterii 10600 mAh podczas dłuższych przygód na świeżym powietrzu dzięki WP28. Ciesz się 33-dniowym czasem czuwania, co czyni go niezawodnym towarzyszem podróży, eksploracji i pracy. Czuwanie 1000 godz Odtwarzanie muzyki 50 godz Odtwarzanie wideo 18 godz Gry 12 godz Do 15 GB RAM + 256 GB ROM + do 1 TB TF Rozszerzenie pamięci Gdy telefon ma wystarczającą ilość pamięci wewnętrznej, może wykorzystać jej część jako wirtualną pamięć RAM, aby zwiększyć wydajność. 8 GB RAM + 7 GB RAM = 15 GB RAM Rozszerz pamięć do 15 GB, aby cieszyć się płynną wielozadaniowoś Maxelektro.plZłóż skargę | 805 zł |
Smartfon Oukitel WP28 8/256GB Dual SIM 10600mAh pomarańczowy GS-T-OKTL-009Oukitel WP28 8/256GB Dual SIM 10600mAh pomarańczowy - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacj... więceja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 799 zł |
Smartfon OUKITEL WP28 8/256 6.52" ZielonyNIEZWYKŁA WYTRZYMAŁOŚĆ Smartfon Oukitel WP28 imponuje swoją nadzwyczajną wytrzymałością. Spełnia wymagania takich n... więcejorm jak IP68, IP69K oraz MIL-STD-810H. To niezastąpione narzędzie w trudnych warunkach, gwarantujące ochronę aparatu i wytrzymałą obudowę. Wsparte wzmocnionymi gumowymi narożnikami, zabezpieczone przed przypadkowymi upadkami, a także precyzyjnie dopasowana nasadka portu ładowania zapewniają bezproblemowe działanie nawet w ekstremalnych sytuacjach. Dzięki swojej wodoodpornej i pyłoszczelnej obudowie, Oukitel WP28 podnosi poprzeczkę dla pancernych smartfonów, zapewniając niezawodność, której można zaufać w każdej sytuacji. Electro.plZłóż skargę | 799 zł |
OUKITEL Smartfon WP28 8/256GB 10600 mAh DualSIM czarny 121165Pancerny Smartfon Oukitel WP28 8/256 GB
- Wyświetlacz IPS 6,52-cala, rozdzielczość 1600 x 720 px
- Bardzo duż... więceja pojemność baterii 10 600 mAh i szybkie ładowanie 18W
- Główny aparat 48 MP i 2 MP obiektyw makro, z przodu aparat 5 MP
- Niesamowita wytrzymałość IP68 & IP69K, MIL-STD-810H
- Technologia wirtualnego rozszerzania pamięci RAM 8GB + 7 GB
- Duża pamięć wbudowana 256 GB + obsługa kart pamięci do 1 TB TF
- Wydajny ośmiordzeniowy procesor Unisoc T606 (8 x 1.6GHz)
- System Android 13.0 ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 921 zł |
Smartfon OUKITEL WP28 8/256 6.52" ZielonyNIEZWYKŁA WYTRZYMAŁOŚĆ Smartfon Oukitel WP28 imponuje swoją nadzwyczajną wytrzymałością. Spełnia wymagania takich n... więcejorm jak IP68, IP69K oraz MIL-STD-810H. To niezastąpione narzędzie w trudnych warunkach, gwarantujące ochronę aparatu i wytrzymałą obudowę. Wsparte wzmocnionymi gumowymi narożnikami, zabezpieczone przed przypadkowymi upadkami, a także precyzyjnie dopasowana nasadka portu ładowania zapewniają bezproblemowe działanie nawet w ekstremalnych sytuacjach. Dzięki swojej wodoodpornej i pyłoszczelnej obudowie, Oukitel WP28 podnosi poprzeczkę dla pancernych smartfonów, zapewniając niezawodność, której można zaufać w każdej sytuacji.... Avans.plZłóż skargę | 799 zł |
OUKITEL Smartfon WP28 8/256GB 10600 mAh DualSIM czarny 121165Pancerny Smartfon Oukitel WP28 8/256 GB
- Wyświetlacz IPS 6,52-cala, rozdzielczość 1600 x 720 px
- Bardzo duż... więceja pojemność baterii 10 600 mAh i szybkie ładowanie 18W
- Główny aparat 48 MP i 2 MP obiektyw makro, z przodu aparat 5 MP
- Niesamowita wytrzymałość IP68 & IP69K, MIL-STD-810H
- Technologia wirtualnego rozszerzania pamięci RAM 8GB + 7 GB
- Duża pamięć wbudowana 256 GB + obsługa kart pamięci do 1 TB TF
- Wydajny ośmiordzeniowy procesor Unisoc T606 (8 x 1.6GHz)
- System Android 13.0 ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 903 zł |
OUKITEL Smartfon WP28 8/256GB 10600 mAh DualSIM zielonyale.pl Złóż skargę | 945 zł |
Smartfon OUKITEL WP28 8/256 6.52" Zielony WP28-GN OLNIEZWYKŁA WYTRZYMAŁOŚĆ Smartfon Oukitel WP28 imponuje swoją nadzwyczajną wytrzymałością. Spełnia wymagania takich n... więcejorm jak IP68, IP69K oraz MIL-STD-810H. To niezastąpione narzędzie w trudnych warunkach, gwarantujące ochronę aparatu i wytrzymałą obudowę. Wsparte wzmocnionymi gumowymi narożnikami, zabezpieczone przed przypadkowymi upadkami, a także precyzyjnie dopasowana nasadka portu ładowania zapewniają bezproblemowe działanie nawet w ekstremalnych sytuacjach. Dzięki swojej wodoodpornej i pyłoszczelnej obudowie, Oukitel WP28 podnosi poprzeczkę dla pancernych smartfonów, zapewniając niezawodność, której można zaufać w każdej sytuacji.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 799 zł |
Smartfon Oukitel WP28 8/256GB Czarno-zielony (6931940726740) | 817 zł |
Oukitel WP28 8/256GB 6,52" 60Hz 48Mpix Czarny5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 899 zł |
Pancerny Smartfon Oukitel Wp28 8/256 Ds.10600 Mah BlackPancerny Smartfon Oukitel WP28 8/256 GB Poznaj Oukitel'a WP28 Wyświetlacz IPS 6,52-cala, rozdzielczość 1600 x 720 p... więcejx Bardzo duża pojemność baterii 10 600 mAh... EmpikZłóż skargę | 849 zł |
Oukitel WP28 8/256GB 6,52" 60Hz 48Mpix Pomarańczowy5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 899 zł |
Smartphone OUKITEL 6931940726740 256 GB Czarny | 1 168 zł |
Oukitel Wp28 8gb/256gb 6.5´´ Czarny 68674- Resolution: 1600x720 pixels- Technology: IPSCamera:- Rear: 48 MP + 2 MP- Front: 5 MPBattery:- Capacity: 10600 mAh... więcej- Fast charging: 18WConnectivity tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 980 zł |
OUKITEL WP28 8/256GB ZielonyNie musisz już obawiać się niespodziewanych deszczów czy wypadków związanych z wodą – WP28 jest... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 799 zł |
OUKITEL Smartfon WP28 8/256GB 10600 mAh DualSIM zielony TEOUKPAWP28GN01Pancerny Smartfon Oukitel WP28 8/256 GB
- Wyświetlacz IPS 6,52-cala, rozdzielczość 1600 x 720 px
- Bardzo duż... więceja pojemność baterii 10 600 mAh i szybkie ładowanie 18W
- Główny aparat 48 MP i 2 MP obiektyw makro, z przodu aparat 5 MP
- Niesamowita wytrzymałość IP68 & IP69K, MIL-STD-810H
- Technologia wirtualnego rozszerzania pamięci RAM 8GB + 7 GB
- Duża pamięć wbudowana 256 GB + obsługa kart pamięci do 1 TB TF
- Wydajny ośmiordzeniowy procesor Unisoc T606 (8 x 1.6GHz)
- System Android 13.0 ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 903 zł |
OUKITEL Smartfon WP28 8/256GB 106000 mAh DualSIM pomarańczowy TEOUKPAWP28OPancerny Smartfon Oukitel WP28 8/256 GB
- Wyświetlacz IPS 6,52-cala, rozdzielczość 1600 x 720 px
- Bardzo duż... więceja pojemność baterii 10 600 mAh i szybkie ładowanie 18W
- Główny aparat 48 MP i 2 MP obiektyw makro, z przodu aparat 5 MP
- Niesamowita wytrzymałość IP68 & IP69K, MIL-STD-810H
- Technologia wirtualnego rozszerzania pamięci RAM 8GB + 7 GB
- Duża pamięć wbudowana 256 GB + obsługa kart pamięci do 1 TB TF
- Wydajny ośmiordzeniowy procesor Unisoc T606 (8 x 1.6GHz)
- System Android 13.0 ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 903 zł |
Smartfon Oukitel WP28 8/256GB 6,52" Zielony WP28 8/256GB ZielonySmartfon Oukitel WP28 8/256GB 6,52" 48 Mpix Zielony Odporny na upadek, pyłoszczelny, wodoodporny. Duża pojemność 15... więcejGB RAM (8 + 7) + 256 GB ROM . Bateria 10600 mAh. Kamera tylna 48 MP. Najnowszy Android 13. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Kolor: Zielony Wymiary: 174,2 x 82,3 x 17,1 mm Waga: 373 g Rozmiar ekranu: 6,52" Bateria: 10600 mAh Rozdzielczość: 720x1600px (HD+) Bluetooth 5.0 Aparat przedni: 5Mp Aparat tylny: 48Mp System operacyjny: Android 13 Oukitel WP28 Uwolnij swoją pewność siebie dzięki Oukitel WP28, wytrzymałemu wojownikowi stworzonemu do każdego środowiska. Niezależnie od tego, czy pada deszcz, jesteś na pustyni czy w górach, ten niezawodny towarzysz zapewni Ci łączność i brak zmartwień. Odkrywaj, podbijaj i łącz się z WP28, Twoim najlepszym partnerem w przygodach. Zoptymalizowana ochrona aparatu: uchwyć zdjęcia na świeżym powietrzu z pewnością i wyrazistością bez zarysowań. Wytrzymała obudowa: zaawansowana ochrona telefonu przed siłami zewnętrznymi. Wzmocnione gumowe rogi zapewniają wyjątkową odporność na wstrząsy. Dopasowana nakładka na port ładowania zapewniająca lepszą wodoodporność. Wytrzymałość WP28: gotowy na każde wyzwanie Odporny na upadek z wysokości do 1,5 m. Wodoodporny do głębokości 1,5 m przez 30 min Pyłoszczelny 33 dni w gotowości Poczuj moc baterii 10600 mAh podczas dłuższych przygód na świeżym powietrzu dzięki WP28. Ciesz się 33-dniowym czasem czuwania, co czyni go niezawodnym towarzyszem podróży, eksploracji i pracy. Czuwanie 1000 godz Odtwarzanie muzyki 50 godz Odtwarzanie wideo 18 godz Gry 12 godz Do 15 GB RAM + 256 GB ROM + do 1 TB TF Rozszerzenie pamięci Gdy telefon ma wystarczającą ilość pamięci wewnętrznej, może wykorzystać jej część jako wirtualną pamięć RAM, aby zwiększyć wydajność. 8 GB RAM + 7 GB RAM = 15 GB RAM Rozszerz pamięć do 15 GB, aby cieszyć się płynną wielozadaniowoś Maxelektro.plZłóż skargę | 805 zł |
Smartfon Oukitel WP28 8/256GB 6,52" PomarańczowySmartfon Oukitel WP28 8/256GB 6,52" 48 Mpix Pomarańczowy Odporny na upadek, pyłoszczelny, wodoodporny. Duża pojemno... więcejść 15 GB RAM (8 + 7) + 256 GB ROM . Bateria 10600 mAh. Kamera tylna 48 MP. Najnowszy Android 13. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Kolor: Pomarańczowy Wymiary: 174,2 x 82,3 x 17,1 mm Waga: 373 g Rozmiar ekranu: 6,52" Bateria: 10600 mAh Rozdzielczość: 720x1600px (HD+) Bluetooth 5.0 Aparat przedni: 5Mp Aparat tylny: 48Mp System operacyjny: Android 13 Oukitel WP28 Uwolnij swoją pewność siebie dzięki Oukitel WP28, wytrzymałemu wojownikowi stworzonemu do każdego środowiska. Niezależnie od tego, czy pada deszcz, jesteś na pustyni czy w górach, ten niezawodny towarzysz zapewni Ci łączność i brak zmartwień. Odkrywaj, podbijaj i łącz się z WP28, Twoim najlepszym partnerem w przygodach. Zoptymalizowana ochrona aparatu: uchwyć zdjęcia na świeżym powietrzu z pewnością i wyrazistością bez zarysowań. Wytrzymała obudowa: zaawansowana ochrona telefonu przed siłami zewnętrznymi. Wzmocnione gumowe rogi zapewniają wyjątkową odporność na wstrząsy. Dopasowana nakładka na port ładowania zapewniająca lepszą wodoodporność. Wytrzymałość WP28: gotowy na każde wyzwanie Odporny na upadek z wysokości do 1,5 m. Wodoodporny do głębokości 1,5 m przez 30 min Pyłoszczelny 33 dni w gotowości Poczuj moc baterii 10600 mAh podczas dłuższych przygód na świeżym powietrzu dzięki WP28. Ciesz się 33-dniowym czasem czuwania, co czyni go niezawodnym towarzyszem podróży, eksploracji i pracy. Czuwanie 1000 godz Odtwarzanie muzyki 50 godz Odtwarzanie wideo 18 godz Gry 12 godz Do 15 GB RAM + 256 GB ROM + do 1 TB TF Rozszerzenie pamięci Gdy telefon ma wystarczającą ilość pamięci wewnętrznej, może wykorzystać jej część jako wirtualną pamięć RAM, aby zwiększyć wydajność. 8 GB RAM + 7 GB RAM = 15 GB RAM Rozszerz pamięć do 15 GB, aby cieszyć się płynną wielozadaniowoś Maxelektro.plZłóż skargę | 805 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!