Ceny na OPPO A58 128 GB / 6 GB
Zdjęcia 13 | od 599 do 965 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.72; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 87; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Helio G85; Procesor (GHz): 2.2; GPU: ARM Mali-G52 MC2; Pamięć RAM (GB): 6; Typ RAM: LPDDR4x; Pamięć (GB): 128 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPPO A58 171 cm 672" Dual SIM Android 13 4G USB Typu-C 6 GB 128 GB 5000 mASmartfon marki Oppo
Kolor: wielokolorowy
Wymiary: 18 x 12 x 8 cm
Odniesienie: S0238496
Jeśli szukasz jakości w... więcejnajlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.plZłóż skargę | 682 zł |
OPPO Smartfon OPPO A58 6/128GB TurkusowySmartfon Oppo A58 z wyświetlaczem dotykowym o przekątnej 6,72 cala i rozdzielczości 1080x2400 pikseli sprawia, że w... więcejidzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G85 taktowany zegarem 2.0 GHz, pamięć wewnętrzna 6 GB i podwójny aparat fotograficzny (50 + 2 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Pozwól, aby smartfon A58 poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon OPPO A58 6/128GB turkusowy GS-T-OPPO-0104OPPO A58 6/128GB turkusowy - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i o... więcejdbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 799 zł |
Smartfon OPPO A58 6/128GB 6.72" 90Hz CzarnySzybkie ładowanie i pojemna bateria Najnowszy smartfon OPPO A58 posiada wyjątkową baterię o pojemności 5000 mAh, kt... więcejóra pozwoli Ci cieszyć się swoim smartfonem przez długi czas. Szybkie ładowanie SUPERVOOC™ 33W umożliwi Ci naładowanie baterii w pełni w 75 minut, a już 15 minut wystarczy, aby naładować Twój smartfon do poziomu 28%. W pełni naładowana bateria to 16 godzin lub 32 godziny rozmów. Ładowanie baterii przez 5 minut gwarantuje możliwość oglądania YouTube przez 105 minut. Dodatkowo smartfon OPPO A58 posiada 5-cio stopniową ochronę baterii, co oznacza zawsze bezpieczne ładowanie. Electro.plZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon OPPO A58 6/128GB 6.72" 90Hz CzarnySzybkie ładowanie i pojemna bateria Najnowszy smartfon OPPO A58 posiada wyjątkową baterię o pojemności 5000 mAh, kt... więcejóra pozwoli Ci cieszyć się swoim smartfonem przez długi czas. Szybkie ładowanie SUPERVOOC™ 33W umożliwi Ci naładowanie baterii w pełni w 75 minut, a już 15 minut wystarczy, aby naładować Twój smartfon do poziomu 28%. W pełni naładowana bateria to 16 godzin lub 32 godziny rozmów. Ładowanie baterii przez 5 minut gwarantuje możliwość oglądania YouTube przez 105 minut. Dodatkowo smartfon OPPO A58 posiada 5-cio stopniową ochronę baterii, co oznacza zawsze bezpieczne ładowanie.... Avans.plZłóż skargę | 699 zł |
OPPO A58 6/128GB 6,72" 50Mpix Turkusowy5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon OPPO A58 6/128GB 6.72" 90Hz Czarny CPH2577Szybkie ładowanie i pojemna bateria Najnowszy smartfon OPPO A58 posiada wyjątkową baterię o pojemności 5000 mAh, kt... więcejóra pozwoli Ci cieszyć się swoim smartfonem przez długi czas. Szybkie ładowanie SUPERVOOC™ 33W umożliwi Ci naładowanie baterii w pełni w 75 minut, a już 15 minut wystarczy, aby naładować Twój smartfon do poziomu 28%. W pełni naładowana bateria to 16 godzin lub 32 godziny rozmów. Ładowanie baterii przez 5 minut gwarantuje możliwość oglądania YouTube przez 105 minut. Dodatkowo smartfon OPPO A58 posiada 5-cio stopniową ochronę baterii, co oznacza zawsze bezpieczne ładowanie.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon Oppo A58 6/128GB Czarny (CPH2577) | 965 zł |
Smartfony Oppo 6,72' 128 GB 6 GB RAM MediaTek Helio G85 CzarnyJeśli jesteś miłośnikiem informatyki i elektroniki, lubisz być na bieżąco z nowościami technologicznym EmpikZłóż skargę | 623 zł |
OPPO A58 6/128GB 6,72" 50Mpix Turkusowy5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon Oppo A58 6/128GB Zielony - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 639 zł |
Smartfon Oppo A58 6/128GB Zielony | 639 zł |
Oppo A58 6gb/128gb 6.72´´ Dual Sim Zielony MGS0000018621OPPO A58.Ekran: przekątna 17,1 cm (6,72), rozdzielczość ekranu 2400 x 1080 pikseli, rodzaj wyświetlacza LCD.Rodzina... więcejprocesorów: MediaTek, model procesora Helio G85.Pojemność pamięci RAM 6 GB, typ pamięci RAM LPDDR3, pojemność pamięci wewnętrznej 128 GB.Rozdzielczoś tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 623 zł |
Oppo A58 6/128GB CzarnyOppo A58 6/128GB Czarny Szybko i bezpiecznie Smartfon OPPO A58 został wyposażony w baterię o... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 599 zł |
OPPO Smartphone A58 67" 128GB RAM 6GB Dual SIM Glowing Black VODAFONE WłocSMARTPHONE OPPO A58 6.7" Smartphone 128GB RAM 6GB DUAL SIM GLOWING BLACK VODAFONE Włochy Amazon.plZłóż skargę | 764 zł |
OPPO Czarny i czerwony czarny i pomarańczowy OPPOA586128GLOWINGBLACKEU | 699 zł |
Smartfon OPPO A58 6/128GB 6.72" 90Hz TurkusowySzybkie ładowanie i pojemna bateria Najnowszy smartfon OPPO A58 posiada wyjątkową baterię o pojemności 5000 mAh, kt... więcejóra pozwoli Ci cieszyć się swoim smartfonem przez długi czas. Szybkie ładowanie SUPERVOOC™ 33W umożliwi Ci naładowanie baterii w pełni w 75 minut, a już 15 minut wystarczy, aby naładować Twój smartfon do poziomu 28%. W pełni naładowana bateria to 16 godzin lub 32 godziny rozmów. Ładowanie baterii przez 5 minut gwarantuje możliwość oglądania YouTube przez 105 minut. Dodatkowo smartfon OPPO A58 posiada 5-cio stopniową ochronę baterii, co oznacza zawsze bezpieczne ładowanie. Electro.plZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon OPPO A58 6/128GB 6.72" 90Hz TurkusowySzybkie ładowanie i pojemna bateria Najnowszy smartfon OPPO A58 posiada wyjątkową baterię o pojemności 5000 mAh, kt... więcejóra pozwoli Ci cieszyć się swoim smartfonem przez długi czas. Szybkie ładowanie SUPERVOOC™ 33W umożliwi Ci naładowanie baterii w pełni w 75 minut, a już 15 minut wystarczy, aby naładować Twój smartfon do poziomu 28%. W pełni naładowana bateria to 16 godzin lub 32 godziny rozmów. Ładowanie baterii przez 5 minut gwarantuje możliwość oglądania YouTube przez 105 minut. Dodatkowo smartfon OPPO A58 posiada 5-cio stopniową ochronę baterii, co oznacza zawsze bezpieczne ładowanie.... Avans.plZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon OPPO A58 6/128GB 6.72" 90Hz Turkusowy CPH2577Szybkie ładowanie i pojemna bateria Najnowszy smartfon OPPO A58 posiada wyjątkową baterię o pojemności 5000 mAh, kt... więcejóra pozwoli Ci cieszyć się swoim smartfonem przez długi czas. Szybkie ładowanie SUPERVOOC™ 33W umożliwi Ci naładowanie baterii w pełni w 75 minut, a już 15 minut wystarczy, aby naładować Twój smartfon do poziomu 28%. W pełni naładowana bateria to 16 godzin lub 32 godziny rozmów. Ładowanie baterii przez 5 minut gwarantuje możliwość oglądania YouTube przez 105 minut. Dodatkowo smartfon OPPO A58 posiada 5-cio stopniową ochronę baterii, co oznacza zawsze bezpieczne ładowanie.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon Oppo A58 6/128GB Turkusowy (CPH2577) | 649 zł |
pokaż 8 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!