Ceny na OPPO A38 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 21 | od 499 do 699 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.56; rozdzielczość ekranu: 1612х720 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 84; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Helio G85; Procesor (GHz): 2; GPU: ARM Mali-G52 MC2; Pamięć RAM (GB): 4; Typ RAM: LPDDR4x; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPPO A38 167 cm 656" podwójna karta SIM Android 13 4G USB Type-C 4 Go 128 | 549 zł |
OPPO Smartfon OPPO A38 4/128GB ZłotySmartfon Oppo A38 z wyświetlaczem dotykowym IPS o przekątnej 6,56 cala i rozdzielczości 720x1612 pikseli sprawia, ż... więceje widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G85 taktowany zegarem 2.0 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i podwójny aparat fotograficzny (50 + 2 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Pozwól, aby smartfon A38 poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plZłóż skargę | 549 zł |
Smartfon OPPO A38 4/128GB złoty GS-T-OPPO-0102Aparat o ultrawysokiej rozdzielczości Nowoczesny smartfon z serii A, OPPO A38, imponuje aparatem o ultrawysokiej ro... więcejzdzielczości 50 MP. Dzięki niemu możesz uchwycić każdy detal w doskonałej jakości. Aparat przedni o rozdzielczości 5 MP zapewnia perfekcyjne zdjęcia i nagrania. Dzięki OPPO A38 uwiecznisz najpiękniejsze chwile z zachowaniem ich oryginalnej magii! Wypróbuj inteligentny algorytm rozpoznający scenerię odkryj najlepszą wersję siebie za pomocą Upiększania AI, teraz także w nagraniach wideo! Ciesz się perfekcyjnymi zdjęciami o każdej porze z trybem Ultra Night. Wydajność na najwyższym poziomie OPPO A38 to smartfon z efektywnym procesorem MediaTek Helio G85, który zapewnia optymalizację i płynną wydajność urządzenia. Dysponuje 4 GB pamięci RAM, którą można rozszerzyć o dodatkowe 4 GB RAM dla jeszcze lepszej płynności działania wszystkich aplikacji. Co więcej, telefon ma wbudowaną pamięć ROM o pojemności 128 GB oraz obsługuje karty microSD o pojemności do 1 TB. Dzięki funkcji Dynamic Computing Engine w OPPO A38, działanie jest szybsze, a zużycie energii mniejsze. Nakładka systemowa ColorOS 13.1, dostępna w OPPO A38, to zestaw różnorodnych funkcji, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa, wygody i wydajności urządzenia. Dzięki funkcjom ochrony płatności, bezpiecznej klawiaturze oraz szyfrowaniu aplikacji, Twoje dane są w pełni zabezpieczone. Szybkie tłumaczenie treści na ekranie ułatwia korzystanie z informacji w innych językach, a przestrzeń do gier wraz z trybem immersyjnym gwarantują maksymalnie ekscytującą rozgrywkę bez uciążliwych powiadomień. Szybkie ładowanie SUPERVOOC™ 33W Dzięki technologii szybkiego ładowania SUPERVOOC™ 33W, zaoszczędzisz swój cenny czas. Twój smartfon OPPO A38 będzie w pełni naładowany w zaledwie 75 minut, a już po 30 minutach aż 51% naładowanej baterii. Pojemna bateria o pojemności 5000 mAh gwarantuje, że OPPO A38 nigdy Cię nie zawiedzie. W pełni naładowana bateria pozwoli na ponad 18 godzin oglądania filmów lub ponad 36 godzin rozmów Superjasny ekran HD+ 90 Hz OPPO A38 to smartfon wyposażony w przepiękny 6,56-calowy ekran HD+, który dokładnie odwzorowuje gamę kolorów w 100% zgodnie z normą DCI-P3. To oznacza, że każdy kolor jest wyrazisty i dynamiczny. Odświeżanie obrazu na poziomie 90 Hz gwarantuje płynność animacji podczas oglądania filmów, grania i przeglądania Internetu. Co więcej, ekran osiąga maksymalną jasność na poziomie 720 nitów w świetle słonecznym, dzięki czemu jest niezwykle czytelny nawet na słoneczny dzień. OPPO A38 zapewnia doskonałą jakość obrazu! Ekskluzywny design i legendarna jakość OPPO A38 wyróżnia się ekskluzywnym wyglądem, który charakteryzuje wyraźny, płaski ekran z przodu i delikatne łuki na pleckach. Mimo posiadanej pojemnej baterii, smartfon jest lekki i smukły. Waży jedynie 190 g a jego grubość wynosi tylko 8,16 mm, co zapewnia Komputronik.plZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon OPPO A38 4/128GB 6.56" 90Hz CzarnyNajnowszy smartfon z serii A, OPPO A38, został wyposażony w aparat główny o ultrawysokiej rozdzielczości 50 MP. Poz... więcejwala ona zarejestrować wyjątkowo wyraźnie każdy szczegół. Aparat selfie 5 MP gwarantuje Ci idealne zdjęcia i nagrania. Z OPPO A38 utrwalisz najpiękniejsze momenty tak, jak je zapamiętałeś. Wypróbuj inteligentny algorytm rozpoznający scenerię, tryb Ultra Night dla nocnych fotografii i odkryj najlepszą wersję siebie za pomocą Upiększania AI, teraz także w nagraniach wideo. Electro.plZłóż skargę | 549 zł |
Smartfon OPPO A38 4/128GB 6.56" 90Hz CzarnyNajnowszy smartfon z serii A, OPPO A38, został wyposażony w aparat główny o ultrawysokiej rozdzielczości 50 MP. Poz... więcejwala ona zarejestrować wyjątkowo wyraźnie każdy szczegół. Aparat selfie 5 MP gwarantuje Ci idealne zdjęcia i nagrania. Z OPPO A38 utrwalisz najpiękniejsze momenty tak, jak je zapamiętałeś. Wypróbuj inteligentny algorytm rozpoznający scenerię, tryb Ultra Night dla nocnych fotografii i odkryj najlepszą wersję siebie za pomocą Upiększania AI, teraz także w nagraniach wideo.... Avans.plZłóż skargę | 549 zł |
Smartfon Oppo A38 4/128GB CzarnySpecyfikacja Liczba rdzeni procesora 8 Typ procesora MediaTek Maksymalne taktowanie procesora 2 G... więcejHz Model procesora Helio G85 Taktowanie procesora 2 GHz Kolor produktu Czarny Stopień ochrony IP IP54 Nazwa koloru Glowing Black Wysokość produktu 163,7 mm Szerokość produktu 75 mm Głębokość produktu 8,16 mm Waga produktu 190 g Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy 3G WCDMA Obsługa kart SIM Dual SIM Bluetooth Tak Wersja Bluetooth 5.3 NFC Tak Typ karty SIM NanoSIM Standardy 4G TD-LTE & FDD-LTE Wi-Fi Tak Generacja sieci mobilnej 4G Pasmo częstotliwości Dwuzakresowy Standard 5G Nieobsługiwany Bluetooth Low Energy (BLE) Tak Karta graficzna Mali-G52 MC2 Rozpoznawanie twarzy Tak Głośnik Tak Czytnik linii papilarnych Tak Połączenie wideo Tak Szybkie ładowanie Tak Technologia szybkiego ładowania SuperVOOC Ochraniacz ekranu Tak Moc adaptera AC 33 W Karta gwarancyjna Tak Skrócona instrukcja obsługi Tak Zasilacz sieciowy Tak Przewody USB Type-C Wyrzutnik karty SIM Tak Maksymalna częstotliwość odświeżania 90 Hz Gęstość pikseli 269 ppi Natywna proporcja obrazu 20.1:9 Przekątna ekranu 6,56" Typ wyświetlacza LCD Rozdzielczość 1612 x 720 px Typ szkła ekranu wyświetlacza Panda Glass Platforma Android Zainstalowany system operacyjny Android 13 Widelec systemu operacyjnego ColorOS 13.1 Obsługiwane karty pamięci MicroSD Pamięć RAM 4 GB Pamięć wbudowana 128 GB Maksymalny rozmiar karty pamięci 1 TB Typ pamięci RAM LPDDR4X Rozszerzenie pamięci RAM (max) 8 GB Wtyk słuchawek 3,5 mm Obsługiwany typ USB USB Type-C Port USB Tak Pojemność baterii 5000 mAh Standby time (4G) 415 h Czas rozmów (4G) 37 h Rozdzielczość przedniej kamery 5 Mpix Rozdzielczość tylnej kamery 50 Mpix Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu 1/5" Rozmiar czujnika tylnego aparatu 1/2.88" Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) 2 Mpix Tryb nocny Tak Typ aparatu tylnego Podwójny obiektyw Liczba przesłon aparatu tylnego 1,8 Liczba przesłon przedniej kamery 2,2 Typ przedniej kamery Pojedynczy obiektyw Rozpoznawanie scen AI Tak Lampa błyskowa z przodu aparatu Nie Tryb pracy portretowej Tak Tryb opóźnienia Tak Elementy obiektywu tylnej kamery Soczewka 5-elementowa Makro-fotografi ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 605 zł |
Smartfon OPPO A38 4/128GB 6.56" 90Hz Czarny CPH2579Najnowszy smartfon z serii A, OPPO A38, został wyposażony w aparat główny o ultrawysokiej rozdzielczości 50 MP. Poz... więcejwala ona zarejestrować wyjątkowo wyraźnie każdy szczegół. Aparat selfie 5 MP gwarantuje Ci idealne zdjęcia i nagrania. Z OPPO A38 utrwalisz najpiękniejsze momenty tak, jak je zapamiętałeś. Wypróbuj inteligentny algorytm rozpoznający scenerię, tryb Ultra Night dla nocnych fotografii i odkryj najlepszą wersję siebie za pomocą Upiększania AI, teraz także w nagraniach wideo.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 549 zł |
OPPO A38 4/128 GB Czarny | 699 zł |
OPPO A38 4/128GB 6,56" 90Hz 50Mpix Czarny5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 549 zł |
Smartfon Oppo A38 4/128GB Czarny (CPH2579) | 519 zł |
OPPO A38 4/128GB Dual Sim CzarnyOPPO A38 - warto na niego rzucić okiem Jeśli chcesz mieć produkt, który spełni Twoje potrzeby, to OPPO A38 jest dla... więcejCiebie! Niezawodne działanie i trwałość s... EmpikZłóż skargę | 578 zł |
OPPO A38 4/128GB 6,56" 90Hz 50Mpix Złoty5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 549 zł |
OPPO A38 4/128GB Dual Sim Złoty | Darmowa dostawa, faktura VAT 23 | 599 zł |
Oppo A38 4gb/128gb 6.5´´ Czarny 6932169334525OPPO A38.Ekran: przekątna 16,7 cm (6,56), rozdzielczość ekranu 1612 x 720 pikseli, typ wyświetlacza LCD.Rodzina pro... więcejcesorów: MediaTek, model procesora Helio G85.Pojemność pamięci RAM: 4 GB, typ pamięci RAM: LPDDR4X, pojemność pamięci wewnętrznej: 128 GB.Rozdzielczoś tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 520 zł |
OPPO A38 4/128GB ZłotySmarfon OPPO A38 4/128GB 6.56" 90Hz Złoty Lampa LED: Tak Wersja systemu: Android 13, ColorOS... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 525 zł |
OPPO Smartfon OPPO A38 4/128GB CzarnySmartfon Oppo A38 z wyświetlaczem dotykowym IPS o przekątnej 6,56 cala i rozdzielczości 720x1612 pikseli sprawia, ż... więceje widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G85 taktowany zegarem 2.0 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i podwójny aparat fotograficzny (50 + 2 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Pozwól, aby smartfon A38 poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plZłóż skargę | 549 zł |
Smartfon OPPO A38 4/128GB 6.56" 90Hz ZłotyNajnowszy smartfon z serii A, OPPO A38, został wyposażony w aparat główny o ultrawysokiej rozdzielczości 50 MP. Poz... więcejwala ona zarejestrować wyjątkowo wyraźnie każdy szczegół. Aparat selfie 5 MP gwarantuje Ci idealne zdjęcia i nagrania. Z OPPO A38 utrwalisz najpiękniejsze momenty tak, jak je zapamiętałeś. Wypróbuj inteligentny algorytm rozpoznający scenerię, tryb Ultra Night dla nocnych fotografii i odkryj najlepszą wersję siebie za pomocą Upiększania AI, teraz także w nagraniach wideo. Electro.plZłóż skargę | 549 zł |
Smartfon OPPO A38 4/128GB 6.56" 90Hz ZłotyNajnowszy smartfon z serii A, OPPO A38, został wyposażony w aparat główny o ultrawysokiej rozdzielczości 50 MP. Poz... więcejwala ona zarejestrować wyjątkowo wyraźnie każdy szczegół. Aparat selfie 5 MP gwarantuje Ci idealne zdjęcia i nagrania. Z OPPO A38 utrwalisz najpiękniejsze momenty tak, jak je zapamiętałeś. Wypróbuj inteligentny algorytm rozpoznający scenerię, tryb Ultra Night dla nocnych fotografii i odkryj najlepszą wersję siebie za pomocą Upiększania AI, teraz także w nagraniach wideo.... Avans.plZłóż skargę | 549 zł |
Smartfon OPPO A38 4/128GB 6.56" 90Hz Złoty CPH2579Najnowszy smartfon z serii A, OPPO A38, został wyposażony w aparat główny o ultrawysokiej rozdzielczości 50 MP. Poz... więcejwala ona zarejestrować wyjątkowo wyraźnie każdy szczegół. Aparat selfie 5 MP gwarantuje Ci idealne zdjęcia i nagrania. Z OPPO A38 utrwalisz najpiękniejsze momenty tak, jak je zapamiętałeś. Wypróbuj inteligentny algorytm rozpoznający scenerię, tryb Ultra Night dla nocnych fotografii i odkryj najlepszą wersję siebie za pomocą Upiększania AI, teraz także w nagraniach wideo.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 549 zł |
OPPO A38 4/128 GB Złoty | 699 zł |
pokaż 8 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!