Ceny na Nivona CafeRomatica 690 czarny
Zdjęcia 11 | od 2 236 do 2 962 zł Rodzaj: automatyczny; Wbudowany młynek do kawy; Żarna: metalowe; Rodzaj kawy: w ziarnach; mielona; Przygotowanie napojów mlecznych: półautomatyczny; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 2; Objętość pojemnika (l): 2.2; Pojemność młynka do kawy (g): 250; Pojemnik na mleko: podgrzewanie filiżanek / dzbanka dodaj do listymoje listy |
czarny srebrny | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nivona Caferomat do kawy 690 300600690 | 2 962 zł |
Ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica NICR 690 - czarnyZ pomocą tego ekspresu do kawy z serii 6 firmy Nivona za jednym dotknięciem zaparzysz espresso, czarną kawę lub mod... więcejne americano, a także ubijesz mleczną piankę na pyszne cappuccino, po prostu obracając kilka razy pokrętło. Wbudowana technologia profili aromatycznych pozwoli Ci eksperymentować z różnymi smakami, a funkcja „My Coffee“ pozwoli Ci stworzyć i zapisać aż 5 własnych, unikalnych przepisów. Kolorowy wyświetlacz TFT oraz automatyczne programy konserwacji są po to, abyś mógł cieszyć się wyśmienitą, domową kawą przygotowaną szybko i łatwo.4 POPULARNE PRZEPISY NA KAWĘNivona „CafeRomatica NICR 690“ zaserwuje Ci espresso, zwykłą czarną kawę lub popularne americano zaparzone za jednym dotknięciem przycisku. Aby z niezwykłą łatwością przygotować kremowe cappuccino, wybierz zintegrowany przepis na cappuccino. Moc, aromat, objętość i temperaturę każdego napoju można dostosować do własnych upodobań i zapisać również do późniejszego wykorzystania.„ Przyjacielekawy.plZłóż skargę | 2 399 zł |
Nivona Ekspres ciśnieniowy NIVONA 690 HKNIVECNICR6900NICR 690
Z automatycznymi ekspresami serii 6. przygotujesz kawe niczym profesjonalny barista. Poznaj nasza techn... więcejologie wyboru profilu aromatu i rozkoszuj sie delikatnym lub intensywnym smakiem ziaren. Funkcja "Barista in a box" (a dokladniej: system Aroma Balance) jest tu kluczowym elementern.
Jak od baristy.
Wszechstronny model z wyjątkową cechą: seria 6 pozwala poznać zupełnie nową stronę kawy. To wstęp do naszej technologii Aroma, z funkcją barista in a box (System Aroma ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 2 302 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Nivona Cafe Romatica 690 czarny AGDM-EKS-NIV-137Automatyczny ekspress do kawy Cafe Romatica 695, Nivona Z automatycznymi ekspresami serii 6. przygotujesz kawe nicz... więcejym profesjonalny barista. Poznaj nasza technologie wyboru profilu aromatu i rozkoszuj sie delikatnym lub intensywnym smakiem ziaren. Funkcja "Barista in a box" (a dokladniej: system Aroma Balance) jest tu kluczowym elementern. Jeżeli nabierzesz ochoty na cappuccino, funkcja EASY SPUMATORE w ekspresie z serii 6 umożliwi zrobienie wspaniałej, mlecznej pianki. Twój ekspres NIVONA poprowadzi Cię krok po kroku. Za pomocą kilku ruchów uzyskasz idealnie spienione mleko, którego możesz również użyć do domowego latte art. Jak od baristy. Wszechstronny model z wyjątkową cechą: seria 6 pozwala poznać zupełnie nową stronę kawy. To wstęp do naszej technologii Aroma, z funkcją barista in a box (System Aroma Balance). Rozkoszuj się łagodnością ziaren kawy lub wydobądź pełną intensywność wyjątkowego smaku. Barista in a Box Oczywiście nie dostarczamy Ci baristy zapakowanego w pudełko. Aby sprostać naszej wizji, opracowaliśmy system Aroma-Balance, który przejmuje jego rolę. Ziarno kawy zawiera bowiem do 800 różnych aromatów. Różnice są zauważalne tylko wtedy, gdy odpowiednio zmieni się proces parzenia. Dzięki systemowi Aroma-Balance możesz samodzielnie określić, które nuty chcesz wydobyć z ziarna. W wersji "dynamicznej" decydujesz się na delikatną kwaskowatość z lekko owocową nutą. Wersja "stała" daje lekką goryczkę o pełnym smaku. Opcja "intensywna", zgodnie ze swoją nazwą, to mocna, aromatyczna kawa o wyraźnym body z łatwo wyczuwalną goryczką. Komputronik.plZłóż skargę | 2 329 zł |
Ekspres NIVONA CafeRomatica 690Z automatycznymi ekspresami serii 6. przygotujesz kawę niczym profesjonalny barista. Poznaj nasza technologie wybor... więceju profilu aromatu i rozkoszuj sie delikatnym lub intensywnym smakiem ziaren. Electro.plZłóż skargę | 2 258 zł |
Ekspres NIVONA CafeRomatica 690Z automatycznymi ekspresami serii 6. przygotujesz kawę niczym profesjonalny barista. Poznaj nasza technologie wybor... więceju profilu aromatu i rozkoszuj sie delikatnym lub intensywnym smakiem ziaren.... Avans.plZłóż skargę | 2 258 zł |
Nivona CafeRomatica 690Dostępne napoje:American OleOle.plZłóż skargę | 2 236 zł |
Nivona Ekspres ciśnieniowy NIVONA 690 96761NICR 690
Wszechstronny model z wyjątkową cechą: seria 6 pozwala poznać zupełnie nową stronę kawy. To wstęp do naszej technologii Aroma, z funkcją barista in a box (System Aroma ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 302 zł |
Ekspres NIVONA CafeRomatica 690Z automatycznymi ekspresami serii 6. przygotujesz kawę niczym profesjonalny barista. Poznaj nasza technologie wybor... więceju profilu aromatu i rozkoszuj sie delikatnym lub intensywnym smakiem ziaren.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 499 zł |
Nivona CafeRomatica 690Dostępne napoje:American RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 499 zł |
NIVONA Ekspres do kawy NICR 690 | 2 350 zł |
Ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica NICR 690 - czarny | 2 399 zł |
Ekspres ciśnieniowy NIVONA 690 | 2 568 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!