Ceny na Nitecore Digicharger D4
Wideo 20Zdjęcia 4 | od 159 do 269 zł Liczba gniazd do ładowania (szt.): 4; Rodzaj akumulatora: Ni-Cd; Ni-Mh; Li-Ion; LiFePO4; IMR; Rozmiar akumulatora: AAAA; AAA; AA; C; 10440; 14500; 16340 (CR123); 17500; 17670; 18350; 18490; 18650; 22650; 26650; Sygnalizacja pracy: wyświetlacz; Min. prąd ładowania (mA): 375; Maks. prąd ładowania (mA): 750 |
na 2 akum.na 4 akum. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nitecore D4EU Uniwersalna ładowarka do akumulatorów Li-ION NiMH NiCd i LiF | 168 zł |
Ładowarka do Akumulatorów Nitecore Digicharger D4 (LAT/NITECORE D4) | 219 zł |
Ładowarka Nitecore D4 EU (510105) | 169 zł |
Ładowarka do Akumulatorów Nitecore Digicharger D4 (LAT/NITECORE D4) KAL.11 | 269 zł |
Nitecore D4 EU - inteligentna ładowarka do akumulatorów Li-ion, Ni-MH, Ni- | 177 zł |
Ładowarka do akumulatorów - Nitecore D4 EU | 159 zł |
NiteCore Digicharger D4 uniwersalna ładowarka do akumulatorów litowo-jonow | 196 zł |
BATTERY CHARGER 4-SLOT/D4 EU NITECORE | 206 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!