Ceny na hulajnogę NILS Extreme WH227F
Zdjęcia 5 | od 529 do 629 zł Rodzaj: hulajnoga typu rowerowego; Maks. obciążenie (kg): 100; Liczba kółek: 2 koła; Rodzaj kierownicy: zakrzywiona (rowerowy); Materiał kierownicy: stal; Materiał platformy: aluminium; Koła: pompowane; Hamulec przedni: szczękowy; Hamulec tylny: szczękowy; składana; regulacja wysokości kierownicy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
2ND LIFE Hulajnoga Nils Extreme WH227F składana - stan bardzo dobry | 529 zł |
NILS Extreme, Hulajnoga składana, WH227F | 629 zł |
WH227F ORANGE 20/16" HULAJNOGA SKŁADANA NILS EXTREME | 629 zł |
NILS Extreme, Hulajnoga składana, WH227F, różowy | 629 zł |
WH227F PINK 20/16" HULAJNOGA SKŁADANA NILS EXTREME | 629 zł |
WH227F GREEN 20/16" HULAJNOGA SKŁADANA NILS EXTREME | 629 zł |
WH227F WHITE 20/16" HULAJNOGA SKŁADANA NILS EXTREME | 629 zł |
WH227F VIOLET 20/16" HULAJNOGA SKŁADANA NILS EXTREME | 629 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!