Ceny na obiektyw Nikon 50mm f/1.8D AF Nikkor
Wideo 32Zdjęcia 8 | od 698 do 797 zł Obiektyw stałoogniskowy o średniej ogniskowej 50 mm i dobrej przysłonie na f/1,8 (minimalna przysłona to 22). Oczywiście Nikon 50 mm jest przeznaczony do użytku wyłącznie z pełnoklatkowymi systemami Nikon z napędem autofokusa śrubokrętem; mocowania na mocowaniu Nikon F. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AF Nikkor 50mm f/18D 2137 | 797 zł |
Stałoogniskowy Nikkor AF 50mm f/1.8D AF-O-NIK-002 | 749 zł |
Nikon Nikkor 50 mm f/1.8 D AF (w magazynie!) | 769 zł |
Obiektyw Nikon Nikkor Nikon F 50 mm F/1.8 AF D | 698 zł |
Obiektyw NIKON Nikkor, 50 mm, f/1.8D, AF | 735 zł |
Nikkor AF 50 mm f/1.8 D | 698 zł |
Obiektyw Nikkor AF 50mm f/1,8D - Raty | 729 zł |
Nikon Nikkor 50mm f/1.8 D AF -SD* | 699 zł |
Nikon Obiektyw 50 mm/F 18 AF D - JAA013DA | 735 zł |
Nikon Nikkor AF 50mm f/1.8D - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwr | 749 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!