Wideorejestrator
Navitel R450 NV
Wideo 12Zdjęcia 14 | od 188 do 432 zł Rodzaj: wideorejestrator klasyczny; Montaż: na szybie przedniej; Mocowanie do szyby: przyssawka; Mocowanie wideorejestratora: zatrzask; Rodzaj matrycy: GalaxyCore GC2053; Nagrywanie Full HD (1080): 1920x1080 px 30 kl./s; G-sensor; zapis dźwięku; głośnik; Przekątna ("): 2.35; Maks. pojemność karty pamięci (GB): 128 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Navitel Rejestrator jazdy R450 NV | 406 zł |
Navitel R450 NV FullHD | 188 zł |
Navitel R450 NV wideorejestrator KAMERA FHD | 189 zł |
Wideorejestrator Navitel R450 NV, Night Vision, Full HD | 188 zł |
Navitel R450 NV FullHD | 188 zł |
1 szt. PS WIDEOREJESTRATOR NAVITEL R450 NV. | 432 zł |
Wideorejestrator Navitel R450 NV, Night Vision, Full HD | 188 zł |
Navitel R450 NV, Black | 299 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!