Ceny na płytę główną MSI MPG B650 CARBON WIFI
Zdjęcia 6 | od 850 do 1 503 zł Socket: AMD AM5; Format: ATX; Wymiary (mm): 305x244; Chipset: AMD B650; DDR5 (liczba banków): 4; Rodzaj obsługiwanej pamięci: DIMM; Częstotliwość pamięci RAM (MHz): 6600; Maks. wielkość pamięci (GB): 192; SATA 3: 6; Złącze M.2: 4; Obsługa PCI Express: 4.0; Obsługa CrossFire (AMD); Stalowe złącza PCI-E |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MPG B650 CARBON WIFI P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 R | 1 503 zł |
MSI MPG B650 CARBON WiFi AM5 ATX AMD Mainboard | 850 zł |
Płyta główna MSI MPG B650 CARBON WIFI, ATX - obsługuje procesory AMD Ryzen | 1 354 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!