Ceny na wózek Mountain Buggy Swift
Zdjęcia 8 | od 234 do 2 381 zł Konstrukcja: spacerowy; Rodzaj: pojedynczy; Mechanizm składania: na płasko; Pałąk bezpieczeństwa; Amortyzacja: brak; Punktów oparcia: 3; Zamontowanie gondoli; Możliwość zamontowania fotelika samochodowego; Materiał ramy: aluminium; Skrętne koła; Blokowanie przednich kół; Koła: gumowe pompowane |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Element wystawowy Mountain Buggy Swift V32 wózek dziecięcy rower trójkołow | 2 238 zł |
Mountain Buggy Swift 3 Black osłona przeciwdeszczowa SWI-V3-5 | 2 381 zł |
Mountain Buggy Swift V32 srebrny | 2 333 zł |
Mountain Buggy ochrona przed owadami na mini/Swift SWIMC | 234 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!