Ceny na Motorola Moto G84 256 GB / 12 GB
Wideo 9Zdjęcia 12 | od 979 do 1 624 zł Pewny smartfon ze średniej półki, uzbrojony w ekran pOLED o przekątnej 6,55 cala, rozdzielczość emitowanego obrazu Full HD+ (2400x1080 pikseli) i wysoką częstotliwość odświeżania 120 Hz. Wyświetlacz modelu pokrywa 100% gamy kolorów DCI-P3 i zapewnia maksymalną jasność do 1300 nitów. „Pod maską” urządzenia kryje się sprawdzony chipset Snapdragon 695 z wbudowanym modemem 5G. Smartfon zachwyci Cię także przyzwoitą ilością pamięci wbudowanej - 12 GB RAM-u i 256 GB miejsca na wewnętrzną pamięć na dane. Po wyjęciu z pudełka Motorola Moto G84 256 GB/12 GB działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 13. Główny aparat modelu jest dwuczęściowy – składa się z wiodącego czujnika obrazu 50 MP ze stabilizacją optyczną oraz ultraszerokokątnego czujnika 8 MP. Smartfon wykonuje zdjęcia typu selfie prz...ednim aparatem o rozdzielczości 16 MP z obiektywem w wyspowym otworze ekranu. Ponadto gadżet zyskał głośniki stereo z Dolby Atmos, skaner linii papilarnych pod ekranem oraz ochronę przed kurzem i wilgocią IP54. Za autonomiczną pracę smartfona odpowiada akumulator o pojemności 5000 mAh, który wspiera przyspieszone ładowanie o mocy 30 W. dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola motocykl g84 5G 65-calowy wyświetlacz FHD podwójny aparat 50 MP 1Kamera ULTRA-PIXEL 50 MP z OIS: Optyczna stabilizacja obrazu pozwala robić ostrzejsze zdjęcia i doskonałe filmy naw... więcejet przy słabym oświetleniu bez rozmycia.
Wyświetlacz POLED o przekątnej 6,5 cala – ożywić swoją rozrywkę z nieskończonym kontrastem i ponad miliardem realistycznych kolorów.
Wielowymiarowy dźwięk. z Dolby Atmos, przestrzennym dźwiękiem Motorola, dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości i głośnikami stereo, usłyszysz dźwięk z każdego kierunku.
Ultra wodoodporna konstrukcja - kompaktowa i lekka konstrukcja smartfona nadaje mu inteligentny wygląd. Przypadkowe wycieki napojów lub kilka rozprysków wody nie zaszkodzą mu.
Najwyższej jakości wydajność 5G: Pełny potencjał 5G dzięki potężnemu procesorowi Snapdragon 695 do 2,2 GHz.
Ładowanie Turbo 30 W + bateria 5000 mAh. ładowanie w ciągu kilku minut przez wiele godzin. Doświadcz niesamowitej żywotności baterii podczas pracy i zabawy.
CHARAKTERYSTYK Amazon.plZłóż skargę | 1 209 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Moto G84 5G 12/256GB GranatowyW smartfonie Motorola Moto G84 z łącznością 5G zakochasz się od pierwszego dotknięcia. Rób wyraźniejsze zdjęcia i n... więcejagrywaj płynniejsze filmy w każdym oświetleniu systemem aparatów 50 Mpx z technologią Ultra Pixel. Filmy możesz oglądać na ekranie pOLED 6.5" kinowej jakości.Wyboist MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Motorola Moto G84 256GB/12GB - Outer Space6.5 FHD+ (2400x1080) pOLED Display, 5G, Dual SIM, Snapdragon 695 Octa-core, 12GB LPDDR4X RAM, 256GB UFS 2.2 Flash,... więcejmicroSD, Dual Camera System: 50MPixel f/1.88 Main with OIS + 8MPixel f/2.2 Macro (Back), 16MPixel f/2.45 (Front), Android 13, Stereo Speakers with Dolby Atmos, 3.5mm audio jack, Wi-Fi, BT 5.1, IP54, 5000 mAh Battery, 30W Fast Wired Charging, 167 gram Proshop.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Motorola Smartfon moto g84 12/256 GB Granatowy TEMOTPAG8400002Niesamowity styl
Dodaj sobie charakteru i wybieraj spośród oszałamiających kolorów: Midnight Blue (granatowy), M... więcejarshmallow Blue (błękitny) i kolor roku 2023 PANTONE Viva Magenta. Żywe kolory moto g84 5G Marshmallow Blue (błękitny) i Viva Magenta PANTONE są dostępne w przypadku wykończenia ze skóry wegańskiej, specjalnego materiału, który nie tylko wygląda wspaniale, ale także jest miękki i komfortowy w dotyku.
Utrawyraźne zdjęcia w każdej sytuacji
Rób wyraźniejsze i jaśniejsze ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 371 zł |
Smartfon Motorola moto g84 12/256GB 6,5" 120Hz 5G Viva MagentaSmartfon Motorola moto g84 12/256GB 6,5" 120Hz 5G 50/16 Mpx Viva Magenta Smartfon Motorola moto g84 5G w kolorze Vi... więcejva Magenta. Pamięć RAM 12GB. Aparat główny 50 Mpx. Aparat do selfie 16 Mpx. Dolby Atmos. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 6,5'' Rozdzielczość obrazu: Full HD+ (2400 x 1080) System operacyjny: Android 13 Pamięć RAM: 12 GB Pamięć wewnętrzna: 256 GB Procesor: Qualcomm® Snapdragon™ 695 5G Pojemność baterii: 5000 mAh Ładowanie: TurboPower™ 30 W Porty: USB-C Tylny aparat: 50 mpx + 8 mpx Aparat przedni: 16 mpx Głośniki: Stereo; Dolby Atmos NFC Dual SIM Kolor: Viva Magenta Utrawyraźne zdjęcia w każdej sytuacji Rób wyraźniejsze i jaśniejsze zdjęcia w dzień i w nocy. Uwieczniaj ważne chwile zaawansowanym systemem aparatów 50 Mpx z optyczną stabilizacją obrazu. Wydobądź blask Aparat główny 50 Mpx z technologią Ultra Pixel i funkcją OIS lepiej wykorzystuje światło, aby zdjęcia były wyraźne niezależnie od warunków, w jakich je zrobiono. Łatwiejsze robienie profesjonalnych zdjęć Rozciągnij widok dzięki ultraszerokokąt Maxelektro.plZłóż skargę | 1 499 zł |
MOTOROLA G84 5G 12/256GB Niebieski PAYM0005PLOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: 160 x 74,4 x 7,6 mm Waga [g]: 168,3 g Kolor: Niebieski Inn... więceje: Odblokowanie za pomocą twarzy
Dźwięk stereo Dolby Atmos Kolor producenta: Marshmallow Blue Typ obudowy: Skóra wegańska Wodoodporność: IP54 Czytnik linii papilarnych: Tak - w ekranie Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Powłoka hydrofobowa lub oleofobowa Model: Niebieski (12/256GB) System operacyjny: Android 13 Procesor [GHz]: 2 x 2,2 GHz + 6 x 1,7 GHz Pamięć: 256 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 12 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Qualcomm Snapdragon 695 5G Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 12 GB Wbudowana pamięć [GB]: 256 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 12 / 256 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: MOTOROLA G84 Przekątna ekranu [cal]: 6,5" Technologia ekranu: pOLED Rozdzielczość ekranu [px]: 2400 x 1080 px Liczba kolorów: Gama DCI-P3 10-bit Ochrona ekranu: Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.5 Aparat główny [Mpix]: 50 + 8 Mpix Funkcje aparatu: Ultra Pixel
Makro Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 16 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 16 Standard GSM: 5G Bluetooth: BT 5.1 WiFi: 802.11 a//b/g/n/ac GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: A-GPS, Glonass, Galileo 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj karty SIM: ["nanoSIM"] Typ karty pamięci: microSD Czytnik kart pamięci: Tak Pojemność akumulatora [mAh]: 5000 Rodzaj akumulatora: Tryb szybkiego ładowania: 30 W Cenówki -tylko android - Bateria: 5000 mAh Pojemność akumulatora [mAh]: od 4500 do 5000 mAh Ładowanie indukcyjne: Tryb szybkiego ładowania: Tak Czujniki: ["Czytnik linii papilarnych ","Rozpoznawani Neonet.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Smartfon Motorola Moto G84 5G 12/256GB Viva Magenta GS-T-MOT-0441APARAT 50 MPX Z TECHNOLOGIĄ ULTRA PIXEL + OIS Rób wyraźniejsze zdjęcia w słabym oświetleniu i nagrywaj płynniejsze... więcejfilmy dzięki odpornemu na wstrząsy systemowi aparatów z funkcją optycznej stabilizacji obrazu. STYLOWY DESIGN Dostępny w kolorze roku Pantone® Viva Magenta1 i wykonany z doskonałych materiałów, w tym skóry wegańskiej. Hydrofobowa powłoka chroni telefon przed przypadkowymi zachlapaniami i rozpryskami. NIE REZYGNUJ Z NICZEGO 256 GB pamięci wewnętrznej to mnóstwo miejsca na zdjęcia, muzykę, filmy, aplikacje i gry. Możesz też z łatwością dodać do 1 TB za pomocą karty microSD. KINOWY EKRAN POLED 6,5" Nieskończony kontrast i ponad miliard odcieni wiernie oddających rzeczywiste kolory zwiększy realizm oglądanych materiałów. WIELOWYMIAROWY DŹWIĘK Słuchaj dźwięku z każdego kierunku dzięki głośnikom stereo, technologiom Dolby Atmos® i dźwięku przestrzennego Moto. NOWY POZIOM WYDAJNOŚCI 5G Wykorzystaj maksymalnie szybkość 5G dzięki potężnemu procesorowi Snapdragon® 695 o częstotliwości do 2,2 GHz. Komputronik.plZłóż skargę | 1 234 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G84 5G 12/256GB 6.55" 120Hz CzerwonyAparat 50 Mpx z technologią Ultra Pixel + OIS. Rób wyraźniejsze zdjęcia w słabym oświetleniu i nagrywaj płynniejsze... więcejfilmy dzięki odpornemu na wstrząsy systemowi aparatów z funkcją optycznej stabilizacji obrazu. Kinowy ekran pOLED 6,5". Nieskończony kontrast i ponad miliard odcieni wiernie oddających rzeczywiste kolory zwiększy realizm oglądanych materiałów. Wielowymiarowy dźwięk. Słuchaj dźwięku z każdego kierunku dzięki głośnikom stereo, technologiom Dolby Atmos® i dźwięku przestrzennego Motorola oraz zapisowi dźwięku w formacie Hi-Res Audio. Electro.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Motorola Smartfon moto g84 12/256 GB Czerwony 120704Niesamowity styl
Utrawyraźne zdjęcia w każdej sytuacji
Rób wyraźniejsze i jaśniejsze ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 371 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G84 5G 12/256GB 6.55" 120Hz CzerwonyAparat 50 Mpx z technologią Ultra Pixel + OIS. Rób wyraźniejsze zdjęcia w słabym oświetleniu i nagrywaj płynniejsze... więcejfilmy dzięki odpornemu na wstrząsy systemowi aparatów z funkcją optycznej stabilizacji obrazu. Kinowy ekran pOLED 6,5". Nieskończony kontrast i ponad miliard odcieni wiernie oddających rzeczywiste kolory zwiększy realizm oglądanych materiałów. Wielowymiarowy dźwięk. Słuchaj dźwięku z każdego kierunku dzięki głośnikom stereo, technologiom Dolby Atmos® i dźwięku przestrzennego Motorola oraz zapisowi dźwięku w formacie Hi-Res Audio.... Avans.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Motorola moto G84 5G 12/256GB 6,5" 120Hz 50Mpix Błękitny5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 1 289 zł |
Motorola Moto G84 5G 12/256 GB granatowy Motorola Moto G84 5G 12/256 GB Midnight Blue Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancj... więceją. Pełny zestaw obejmuje: Motorola Moto G84 5G 12/256 GB w kolorze granatowym Oryginalna ładowarka Etui Instrukcja obsługi Szpilka do karty SIM Oryginalne pudełko zgodne z nr IMEI urządzenia Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja techniczna: Przekątna ekranu: 6,55" Typ wyświetlacza: P-OLED Rozdzielczość: 1080 x 2400 px Natywna proporcja obrazu: 20:9 Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Gęstość pikseli: 402 ppi Taktowanie procesora: 2,2 GHz Typ procesora: Qualcomm Snapdragon Model procesora: 695 5G Liczba rdzeni procesora: 8 Pamięć RAM: 12 GB Pamięć wbudowana: 256 GB Obsługiwane karty pamięci: MicroSD Maksymalny rozmiar karty pamięci: 512 GB Rozdzielczość tylnej kamery: 50 Mpix Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): 8 Mpix Cyfrowy zoom: 8x Typ przedniej kamery: Pojedynczy obiektyw Rozdzielczość przedniej kamery: 16 Mpix Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Tak Rodzaj flash: LED Typ aparatu tylnego: Podwójny obiektyw Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR): Tak Samowyzwalacz: Tak Tryb nocny: Tak Wykrywanie uśniechu: Tak Panorama: Tak Tryb pracy portretowej: Tak Makro-fotografi Erli.plZłóż skargę | 1 022 zł |
Smartphone MOTOROLA PAYM0008PL 256 GB Niebieski | 1 362 zł |
Motorola Smartfon moto g84 12/256 GB Czerwony 120704Niesamowity styl
Utrawyraźne zdjęcia w każdej sytuacji
Rób wyraźniejsze i jaśniejsze ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 371 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G84 5G 12/256GB 6.55" 120Hz Czerwony PAYM0009PLAparat 50 Mpx z technologią Ultra Pixel + OIS. Rób wyraźniejsze zdjęcia w słabym oświetleniu i nagrywaj płynniejsze... więcejfilmy dzięki odpornemu na wstrząsy systemowi aparatów z funkcją optycznej stabilizacji obrazu. Kinowy ekran pOLED 6,5". Nieskończony kontrast i ponad miliard odcieni wiernie oddających rzeczywiste kolory zwiększy realizm oglądanych materiałów. Wielowymiarowy dźwięk. Słuchaj dźwięku z każdego kierunku dzięki głośnikom stereo, technologiom Dolby Atmos® i dźwięku przestrzennego Motorola oraz zapisowi dźwięku w formacie Hi-Res Audio.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Motorola Smartfon moto g84 12/256 GB Błękitnyale.pl Złóż skargę | 1 340 zł |
Motorola moto g84 5G 12/256GB GranatowyMotorola moto g84 5G 12/256GB Wyświetlacz 6.55″ Aparaty 50 Mpix+ 8 Mpix/ Przedni 16 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć R... więcejAM 12 GB pamięci operacyjnej Pamięć wewnętrzna 256 GB Procesor Qualcomm Snapdragon 695 Orange.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Smartfon Motorola Moto G84 5G 12/256GB Czerwony (PAYM0009PL) | 1 219 zł |
Motorola Moto G84 5G 12/256GB Dual Sim Niebieski (Marshmallow Blue)Motorola Moto G84 5G - warto na niego rzucić okiem Jeśli chcesz mieć produkt, który spełni Twoje potrzeby, to Motor... więcejola Moto G84 5G jest dla Ciebie! Niezawodn... EmpikZłóż skargę | 1 039 zł |
Motorola moto G84 5G 12/256GB 6,5" 120Hz 50Mpix Błękitny5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 289 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!