Ceny na Motorola Moto G54 256 GB / 12 GB (PB0W0008RS)
Wideo 3Zdjęcia 18 | od 889 do 1 250 zł Smartfon ze średniej półki, działający na ośmiordzeniowym chipsecie MediaTek Dimensity 7020 z wbudowanym modemem 5G. Chipset urządzenia bez problemu radzi sobie z grami mobilnymi i nie zawodzi nas w trybie wielozadaniowości. Ponadto model posiada 12 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna smartfona ma pojemność 256 GB, w przypadku braku wolnego miejsca przewidziano hybrydowy slot rozszerzenia pamięci (na drugą kartę SIM lub microSD). Ekran modelu rozciąga się po przekątnej na 6,5 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości 2400x1080 pikseli. Częstotliwość odświeżania została zwiększona do 120 Hz. Mocną stroną Motoroli Moto G54 256GB/12GB jest system stabilizacji optycznej głównego czujnika aparatu, który nagrywa z rozdzielczością 50 MP. Do czujnika dołączony jest moduł pomocniczy 2 MP do rozmycia tł...a. A smartfon robi selfie przednim aparatem 16 MP z obiektywem w wyspowym otworze ekranu. Długi czas pracy urządzenia zapewnia energochłonny akumulator o pojemności 6000 mAh z szybkim ładowaniem o mocy 30 W. Dodatkowo model wyposażono w boczny skaner linii papilarnych oraz chip NFC. dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
256 GB / 8 GB256 GB / 12 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Moto G54 5G Power Edition 12/256 GB Niebieski (Jeśli kochasz rozrywkę, to Motorola Moto G54 5G Power Edition jest telefonem dla Ciebie. Filmy, gry i muzyka ożyją... więcejna doskonałym ekranie o przeątnej 6,5 cala Fhd+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Otocz się dźwiękiem dzięki głośnikom stereo z technologią Dolby Atmos i dźwiękowi przestrzennemu Moto. Rób niezwykle wyraźne zdjęcia i nagrywaj jeszcze płynniejsze filmy systemem aparatów 50 Mpx z funkcją optycznej stabilizacji obrazu (Ois). Przenieś rozrywkę na wyższy poziom dzięki szybkości 5G obsługiwanej przez zaawansowany 8-rdzeniowy procesor. Możesz też oglądać całe sezony seriali bez przerwy dzięki długo działającej baterii o pojemnośći 6000 mAh i funkcji szybkiego ładowania. Pojemna pamięć wewnętrzna (256 GB)pozwala przechowywać jeszcze więcej ulubionych plików. Bezpieczeństwo telefonu zapewnia hydrofobowa, elegancka powłoka. Dla nowej moto g54 5G każdy detal ma znaczenie. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 139 zł |
Smartfon Motorola Moto G54 5G Power Edition 12/256GB Czarny GS-T-MOT-0473ELEGANCKI MODEL Z HYDROFOBOWĄ POWŁOKĄ Twój piękny telefon jest zabezpieczony przed przypadkowymi zachlapaniami i ro... więcejzpryskami, a jego przykuwający wzrok design wyróżni Cię w tłumie. DOSKONAŁY EKRAN FULL HD+ I TECHNOLOGIA DOLBY ATMOS® Podziwiaj realizm filmów, gier i muzyki na płynnie działającym ekranie 6,5" FHD+ 120 Hz, którego jakość dopełnia wielowymiarowy dźwięk stereo. Niektóre właściwości, funkcje i dane techniczne produktu zależą od sieci. Korzystanie z nich może podlegać dodatkowym warunkom i opłatom. Mogą one również ulec zmianie bez powiadomienia. MOTOROLA i stylizowane logo M są zarejestrowanym Komputronik.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G54 Power Edition 12/256GB 5G 6.5" 120Hz NiebieskiSmartfony Motorola Moto g54 5G został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajnoś... więcejci i przeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plZłóż skargę | 979 zł |
MOTOROLA MOTO G54 POWER 5G 12/256 Czarny PB0W0000ROOkres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 161,56 x 73,82 x 8,89 mm Waga [g]: 196 g Kolor: Czarny Kolor producenta:... więcejMidnight Blue Wodoodporność: IP52 Czytnik linii papilarnych: Tak Wodoodporność: Odporny na zachlapanie Model: Czarny (12/256GB) System operacyjny: Android 13 Procesor [GHz]: 2,2 GHz Pamięć: 256 GB Czytnik kart pamięci: Tak RAM: 12 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Dimensity 7020 Obsługiwana pamięć do: do 1024 GB Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 12 GB Wbudowana pamięć [GB]: 256 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 12 / 256 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Modele pozostałych producentów: MOTO G54 POWER 5G Przekątna ekranu [cal]: 6,5" Rozdzielczość ekranu [px]: 1080 x 2400 px Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.5 Aparat główny [Mpix]: 50 + 8 (macro) Mpix Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 16 Mpix Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 16 Bluetooth: Bluetooth 5.3 WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: Tak Rodzaj nawigacji: BeiDou
Galileo
GLONASS
QZSS Typ karty SIM: SIM + eSIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: 5G NFC : Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: eSIM + SIM WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj nawigacji: ["Galileo","Glo Neonet.plZłóż skargę | 979 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G54 Power Edition 5G 12/256GB 6.5" 120Hz CiemnoniebSmartfony Motorola Moto g54 5G został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajnoś... więcejci i przeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Avans.plZłóż skargę | 979 zł |
Motorola Smartfon moto g54 12/256 Outer Spaceale.pl Złóż skargę | 1 010 zł |
Motorola moto g54 power edition 5G 12/256GB 6,5" 120Hz 50Mpix Mint Green5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 980 zł |
Motorola Moto G54 5G Power Edition 12/256 GB granatowy Motorola Moto G54 5G Power Edition 12/256 GB Midnight Blue Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji o... więcejbjęty gwarancją. Pełny zestaw obejmuje: Motorola Moto G54 5G Power Edition 12/256 GB w kolorze granatowym Oryginalny kabel Instrukcja obsługi Szpilka do karty SIM Oryginalne pudełko zgodne z nr IMEI urządzenia Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja techniczna: Typ urządzenia: Smartfon Seria: Moto G54 Procesor: MediaTek Dimensity 7020 (2x 2.2 GHz, A76 + 6x 2.0 GHz, A55) Układ graficzny: PowerVR BXM-8-256 Pamięć RAM: 12 GB Pamięć wbudowana: 256 GB Typ ekranu: Dotykowy, LCD Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Przekątna ekranu: 6,5" Rozdzielczość ekranu: 2400 x 1080 Zagęszczenie pikseli: 405 ppi Rozdzielczość aparatu - tył: 8.0 Mpix - ultraszerokokąt Erli.plZłóż skargę | 950 zł |
Smartfon Motorola Moto G54 12/256 Pearl BlueSpecyfikacja Taktowanie procesora 2,2 GHz Typ procesora MediaTek Dimensity Nazwa koloru Pearl Blu... więceje Kolor produktu Niebieski Wysokość produktu 161,6 mm Szerokość produktu 73,8 mm Głębokość produktu 7,99 mm Waga produktu 174 g NFC Tak Wersja Bluetooth 5.3 Wi-Fi Tak Standardy 4G LTE Typ karty SIM NanoSIM + eSIM Bluetooth Tak Standard 5G NR Obsługa kart SIM Dual SIM Generacja sieci mobilnej 5G Czytnik linii papilarnych Tak Przewody USB Type-C Skrócona instrukcja obsługi Tak Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz Typ wyświetlacza IPS Przekątna ekranu 6,5" Natywna proporcja obrazu 20:9 Rozdzielczość 1080 x 2400 px Pamięć wbudowana 256 GB Pamięć RAM 12 GB Port USB Tak Wtyk słuchawek 3,5 mm Obsługiwany typ USB USB Type-C Rodzaj baterii Litowo-polimero ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 169 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G54 Power Edition 5G 12/256GB 6.5" 120Hz CiemnoniebSmartfony Motorola Moto g54 5G został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajnoś... więcejci i przeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 979 zł |
Smartfon Motorola Moto G54 Power Edition 5G 8/256GB Zielony (PB0W0002RO) | 966 zł |
motorola moto g54 5G power edition 12/256 GB NiebieskiMotorola moto g54 Power Edition 5G 12/256GB Wyświetlacz 6.5″ Aparaty 50 Mpix+ 8 Mpix/ Przedni 16 Mpix Bateria 6000... więcejmAh Pamięć RAM 12 GB pamięci operacyjnej Pamięć wewnętrzna 256 GB Procesor MediaTek Dimensity 7020 Orange.plZłóż skargę | 1 250 zł |
Motorola Moto G54 5G Power Edition 12/256 GB granatowyMotorola Moto G54 5G Power Edition 12/256 GB Midnight Blue Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji obję... więcejty gwarancją. Pełny zestaw obejmuje: Motor... EmpikZłóż skargę | 925 zł |
Motorola moto g54 power edition 5G 12/256GB 6,5" 120Hz 50Mpix Midnight Blu5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 980 zł |
Smartfon Motorola Moto G54 12/256 Pearl Blue Power Edition - DARMOWY PACZK | 970 zł |
Telefon komórkowy Motorola Moto G54 5G Power Edition 12 GB / 256 GB - Pear | 975 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! motorola Smartfon moto g54 12/256 Little Boy Blue - PA | 1 023 zł |
Motorola Moto G54 5G 12/256GB Power Edition Czarnymoto g54 Full HD+ Zobacz, jak każdy najmniejszy szczegół twoich ulubionych seriali i gier ożywa... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 889 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Moto G54 5G Power Edition 12/256 GB PistacjowyJeśli kochasz rozrywkę, to Motorola Moto g54 5G Power Edition jest telefonem dla Ciebie. Filmy, gry i muzyka ożyją... więcejna doskonałym ekranie o przeątnej 6,5 cala Fhd+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Otocz się dźwiękiem dzięki głośnikom stereo z technologią Dolby Atmos i dźwiękowi przestrzennemu Moto. Rób niezwykle wyraźne zdjęcia i nagrywaj jeszcze płynniejsze filmy systemem aparatów 50 Mpx z funkcją optycznej stabilizacji obrazu (Ois). Przenieś rozrywkę na wyższy poziom dzięki szybkości 5G obsługiwanej przez zaawansowany 8-rdzeniowy procesor. Możesz też oglądać całe sezony seriali bez przerwy dzięki długo działającej baterii o pojemnośći 6000 mAh i funkcji szybkiego ładowania. Pojemna pamięć wewnętrzna (256 GB)pozwala przechowywać jeszcze więcej ulubionych plików. Bezpieczeństwo telefonu zapewnia hydrofobowa, elegancka powłoka. Dla nowej moto g54 5G każdy detal ma znaczenie. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 129 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Moto G54 5G Power Edition 12/256 GB Czarny (MidJeśli kochasz rozrywkę, to Motorola Moto g54 5G Power Edition jest telefonem dla Ciebie. Filmy, gry i muzyka ożyją... więcejna doskonałym ekranie o przeątnej 6,5 cala Fhd+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Otocz się dźwiękiem dzięki głośnikom stereo z technologią Dolby Atmos i dźwiękowi przestrzennemu Moto. Rób niezwykle wyraźne zdjęcia i nagrywaj jeszcze płynniejsze filmy systemem aparatów 50 Mpx z funkcją optycznej stabilizacji obrazu (Ois). Przenieś rozrywkę na wyższy poziom dzięki szybkości 5G obsługiwanej przez zaawansowany 8-rdzeniowy procesor. Możesz też oglądać całe sezony seriali bez przerwy dzięki długo działającej baterii o pojemnośći 6000 mAh i funkcji szybkiego ładowania. Pojemna pamięć wewnętrzna (256 GB)pozwala przechowywać jeszcze więcej ulubionych plików. Bezpieczeństwo telefonu zapewnia hydrofobowa, elegancka powłoka. Dla nowej moto g54 5G każdy detal ma znaczenie. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 139 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!