Ceny na Motorola Moto G22 64 GB
Wideo 21Zdjęcia 14 | od 535 do 679 zł Niedrogi smartfon „chipowy” z pojemną baterią 5000 mAh. Aby przyspieszyć procedurę uzupełniania zapasów energii w ogniwach akumulatora, model obsługuje funkcję szybkiego ładowania 15 W. Przedni panel obudowy urządzenia mobilnego zajmuje 6,5-calowy ekran HD+ IPS (1600x720 pikseli przełożonych na tradycyjną siatkę pikseli). I choć jego rozdzielczość jest niewielka, wyświetlacz ma zwiększoną częstotliwość odświeżania 90 Hz. Motorola Moto G22 64 GB działa na podstawowym sprzęcie w ramach ośmiordzeniowego chipsetu MediaTek Helio G37 i 4/64 GB pamięci. Aby zwiększyć pojemność pamięci wewnętrznej, użytkownik ma prawo użyć karty microSD, ponieważ gniazdo na nią w konstrukcji smartfona jest umieszczone oddzielnie od dwóch kart SIM. Główny poczwórny aparat na pokładzie modelu skomponowany jest wedłu...g schematu 50 + 8 + 2 + 2 MP. Ponadto urządzenie jest wyposażone w przedni aparat 16 MP w wyciętym ekranie w kształcie łezki. Smartfon rozpoznaje właściciela po odcisku palca za pomocą skanera linii papilarnych w bocznym przycisku zasilania. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Motorola Moto G22 4/64GB Eco Black | 535 zł |
Smartfon Motorola moto g22 4/64GB 6,5" Biały | 599 zł |
Smartfon Motorola moto g22, 4/64GB, Pearl White | 535 zł |
Smartfon Motorola Moto G22 4/64GB 6,5" IPS 1600x720 5000mAh Dual SIM 4G Wh | 598 zł |
Motorola Moto G22 4/64GB White | 606 zł |
Motorola Moto G22 4gb/64gb 6.5´´ Dual Sim Czarny TKOMOTSZA0117 | 609 zł |
Motorola Moto G22 4/64GB Czarny | 535 zł |
Motorola - Smartfon G22 4/64 GB biały | 599 zł |
Smartfon Motorola Moto G22 4/64GB 6,5" IPS 1600x720 5000mAh Dual SIM 4G Wh | 679 zł |
Smartfon Motorola Moto G22 4/64GB 6,5" IPS 1600x720 5000mAh Dual SIM 4G Wh | 624 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!